ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
RXSD-1B11
Soutěž:
ODM 2019 - chlapci
Kolo:
1. kolo
Zahájení:
24.06.19 17:40
Jihočeský kraj
2
:
Moravskoslezský kraj
5
1. část
2. část
Prodloužení
Ukončeno
2:2
0:3
- : -
Jihočeský kraj
Moravskoslezský kraj
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj 2:5
branky:
6. Lukáš Bambula, 7. Karel Uhlíř - 3. Adam Zubek, 3. Šimon Bartoš, 11. Martin Gattnar, 16. Adam Palčinský, 16. Marek Krmášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Brabenec ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 2:2, 0:3;
20:00
Ukončení 2. části.
15:45
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva Jihočeský kraj na 2 minuty za sekání.
15:33
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Marek Krmášek bez asistence (2:5).
15:10
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jakub Galia (2:4).
10:50
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jakub Galia (2:3).
10:00
Zahájení 2. části.
10:00
Ukončení 1. části.
06:45
Branku družstva Jihočeský kraj vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Vojtěch Kún (2:2).
06:43
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:10
Branku družstva Jihočeský kraj vstřelil Lukáš Bambula, asistoval Vojtěch Kún (1:2).
02:51
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Radek Stolárik (0:2).
02:25
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Palčinský (0:1).
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj:
00:00
Line-up domácích Jihočeský kraj:
Zapisovatel:
Kopečná
Doplňující údaje k utkání
Hala:
Sport Park Liberec
Začátek utkání:
17:40
Konec utkání:
18:14
Góly a asistence
02:25
0:1
Adam Zubek
(Palčinský)
02:51
0:2
Šimon Bartoš
(Stolárik)
05:10
1:2
Lukáš Bambula
(Kún)
06:45
2:2
Karel Uhlíř
(Kún)
15:50
2:3
Martin Gattnar
(Galia)
20:10
2:4
Adam Palčinský
(Galia)
20:33
2:5
Marek Krmášek
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Adam Palčinský (Moravskoslezský kraj)
2 (1 + 1)
2.
Jakub Galia (Moravskoslezský kraj)
2 (0 + 2)
3.
Vojtěch Kún (Jihočeský kraj)
2 (0 + 2)
4.
Adam Zubek (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
5.
Karel Uhlíř (Jihočeský kraj)
1 (1 + 0)
6.
Lukáš Bambula (Jihočeský kraj)
1 (1 + 0)
7.
Marek Krmášek (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
8.
Martin Gattnar (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
9.
Šimon Bartoš (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
10.
Radek Stolárik (Moravskoslezský kraj)
1 (0 + 1)