1:1
1:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbK TJ Svitavy 2:5
23. Tereza Beránková, 31. Denisa Peroutková - 1. Kateřina Daňková, 10. Kateřina Daňková, 17. Dominika Kolouchová, 41. Kateřina Daňková, 45. Michaela Prokešová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Patricie Šedivá; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Černá 11 - Barbora Králíčková 8; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
45:00
44:02
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Michaela Prokešová, asistoval Tereza Jirčíková (2:5).
40:36
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Lucie Motlová (2:4).
30:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Tereza Beránková (2:3).
30:38
Vyloučen hráč Dominika Kolouchová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
22:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková, asistoval Michaela Chvátalová (1:3).
22:33
Vyloučen hráč Doubravka Kantová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:48
Vyloučen hráč Tereza Jirčíková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
16:07
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Dominika Kolouchová, asistoval Michaela Prokešová (0:3).
15:00
15:00
09:35
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Patricie Šedivá.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Barbora Králíčková; hráči v poli: Tereza Jirčíková, Klára Konečná, Denisa Halvová, Kateřina Daňková, Lucie Motlová