1:1
1:1
- : -

Florbal Soběslav - TBC Horoměřice 5:2
6. Jaroslav Pivec, 8. Pavel Novák, 12. Miloš Kolář, 23. Libor Podlaha, 45. Jaroslav Pivec - 17. Jiří Šutta, 32. Antonín Pertlík; rozhodčí: Lukáš Teska - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 11 - Ondřej Zuska 25; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:1;
45:00
44:59
Střely na branku během 3. třetiny: 8:5
44:59
Komentář trenéra Banes Florbal Soběslav - Jan Dušek: Soupeř hrál stejným stylem jako naši soupeři v loňské sezoně v přeboru, a tak bylo snadné se na něj připravit po technické stránce. Upocené vítězství a těšíme se na zítra.
44:59
Komentář TBC Horoměřice - Knol Pavel: Děkujeme soupeři za hru, zaslouženě vyhrál.
44:55
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jaroslav Pivec, asistoval Pavel Novák (5:2).
42:58
Timeout Florbal Soběslav
39:17
Timeout TBC Horoměřice
32:57
Vyloučen hráč Tomáš Podskalský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
31:38
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík bez asistence (4:2).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku během 2. třetiny: 12:5
27:52
Vyloučen hráč Tomáš Podskalský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:36
Vyloučen hráč Libor Podlaha družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
22:31
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Libor Podlaha, asistoval Vojtěch Tuček (4:1).
16:54
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jiří Šutta, asistoval Antonín Pertlík (3:1).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku během 1. třetiny: 10:3
11:02
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Miloš Kolář, asistoval Martin Bělohlav (3:0).
07:11
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Pavel Novák, asistoval Martin Bělohlav (2:0).
05:26
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jaroslav Pivec, asistoval Libor Podlaha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Antonín Pertlík, Jan Hloušek, Pavel Knol, Tomáš Podskalský, Filip Kozák
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Libor Podlaha, Marek Doucha, Martin Bělohlav, David Plecer, Miloš Kolář