1:3
0:3
- : -

Spartak Pelhřimov - IBK Hradec Králové 2:8
7. Nella Snížková, 24. Lucie Sůvová - 11. Jitka Romančáková, 13. Kristýna Gocová, 24. Kristýna Šarounová, 25. Jitka Romančáková, 29. Niké Hazuková, 32. Anna Miholová, 37. Kristýna Gocová, 38. Eva Chocholoušová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Martin Halousek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Šárka Topičová 3 - Adéla Reslerová 32; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:3;
45:00
37:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Kristýna Gocová (2:8).
36:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Jitka Romančáková (2:7).
36:39
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
31:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Kateřina Poláková (2:6).
30:00
30:00
28:21
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Niké Hazuková, asistoval Jitka Romančáková (2:5).
24:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Simona Némethová (2:4).
23:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Petra Němcová (2:3).
23:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Šarounová, asistoval Michaela Špulková (1:3).
19:46
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Eva Chocholoušová (1:2).
11:17
Vyloučen hráč Nella Snížková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková z trestného střílení (1:1).
06:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Simona Némethová, Jitka Romančáková, Kristýna Gocová, Eva Chocholoušová