3:1
5:4
- : -

Pacovští Honzíci - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 9:7
12. Milan Buřič, 32. Milan Paták, 37. Milan Paták, 40. Matěj Doubek, 43. Matěj Doubek, 47. Adam Škoda, 55. Matěj Doubek, 55. Petr Kubíček, 60. Milan Buřič - 11. Štěpán Švec, 16. Tomáš Novák, 29. Tomáš Novák, 57. Marek Lamplot, 57. Martin Štarman, 59. Štěpán Švec, 60. Martin Štarman; rozhodčí: Libor Štěcha - Lukáš Ležák; vyloučení: 1:4; využití: 3:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Máca 18 - Tomáš Doubek 19; po třetinách: 1:2, 3:1, 5:4;
60:00
59:59
Vyjádření brankáře hostí: Děkujeme soupeřům za zápas, díky naším chybám a zbytečným vyloučením jsme se dostali do nepřijemné a těžko dotažitelné ztráty 4 golů.
59:59
Střely ve druhé třetině - domácí: 10; hosté: 11
59:59
Vyjádření asistenta domácích: Utkání bylo jako obvykle plné zvratů. V první třetině jsme tahali za kratší provaz, ale od 10.minuty 2.třetiny jsme převzali plně kontrolu nad zápasem a dovedli ho do šťastného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
59:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Tomáš Novák (9:7).
59:12
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (9:6).
58:32
Timeout Pacovští Honzíci
58:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Marek Lamplot (8:6).
56:40
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman z trestného střílení (8:5).
56:20
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Štěpán Švec (8:4).
55:58
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády.
54:50
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Kubíček, asistoval Milan Buřič (8:3).
54:04
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
54:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (7:3).
52:19
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
50:43
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
46:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (6:3).
45:19
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
42:49
42:13
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině - domácí: 13; hosté: 5
39:38
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (4:3).
36:25
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Petr Kubíček (3:3).
31:58
28:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Vilém Nonn (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině - domácí: 7; hosté: 9
15:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval David Mlejnek (1:2).
11:13
10:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Ondřej Háp (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Lukáš Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, David Mlejnek, Michal Háp, Štěpán Švec, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Petr Diviš, Matěj Doubek, Milan Buřič, Michal Hošek, František Zajíc