0:1
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB 2:4
20. Martin Nagy, 55. Martin Nagy - 8. Jiří Curney, 14. Jiří Curney, 28. Jakub Bína, 60. Jiří Curney; rozhodčí: Kamil Sojka - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3 + David Sládeček (HAT) OS:1; využití: 1:2; diváků: 186; zásahy brankářů: Filip Kejík 22 - Petr Musil 9; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 3, hosté - 7.
60:00
Střely celkem: domácí - 11, hosté - 26.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Marka Fialy: Dneska jsme odvedli velkej kus práce, hráči dodržovali pokyny 60 minut a do konce zápasu jsme byli ve hře o body. Trošku nás může mrzet nízká efektivita zakončení. Nedisciplinovaností jsme se připravili o tlak v koncovce, to je neomluvitelné. Odpočneme si a zítra musíme stejně poctivě přistoupit k dalšímu zápasu. Soupeři díky za zápas.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Petra Novotného: Myslím, že jsme dnes odehráli dobrý zápas na balonu, v dobrém tempu. Zápas se nám nedařilo zlomit, a když domácí v závěru korigovali na 2:3, tak jsme museli ještě odehrát těžkou koncovku, kterou nám ulehčil domácí hráč vyloučením. Myslím, že v této hale se bude hrát každému špatně.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Filip Kejík, hosté - Jiří Curney.
60:00
59:47
Prázdná brána domácích a Curney pohotově doklepává nához Natova.
59:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:4).
58:47
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
58:47
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
58:20
Střela Fuchse, Suchánek blokuje.
57:42
Centr Coufala sice Nagy dokázal usměrnit na bránu, ale podle názoru rozhodčích vysokou holí.
57:15
Domácí hrají bez brankáře.
56:43
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:41
Domácí jsou v laufu a Boleslav tak trochu neví, co s nimi.
54:11
Parádní krosovou nahrávku Coufala chladnokrevně proměňuje Nagy a svým druhý gólem v zápase snižuje na 2:3.
54:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval David Coufal (2:3).
53:18
Procházka se vytáčel do střely a v tom dostal blok od Höffera a domácí si tak poprvé dnes zahrají přesilovku.
53:17
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
52:11
Matěj Hronek si sám prokličkoval dva hostující hráče a dostal se před Musila, bohužel ale akci zakončil tak, jak končí většina nadějných akcí domácích - střelou mimo.
50:40
Gold dorážel střelu Fuchse, Musil chytá.
49:14
Neuvěřitelný zákrok Kejíka, nikdo u stolku vlastně nechápe, jak mohl vymrštit ruku proti střele Chrousta tak rychle.
48:46
Další brejk domácích končí střelou vedle brány Musila, tentokrát byl domácím střelcem Procházka.
48:11
Kejík pohotově skočil pod nohy Nováka a připsal si tak další výborný zákrok.
45:25
Dnešní utkání sleduje 186 diváků, kteří zatím sledují statečný výkon domácích, kteří nyní ve třetí třetině dokonce hrozí více než Boleslav.
44:32
Dlouhý výhoz Kejíka našel Coufala, ten střílel z první bekhendem, ale těsně minul Musilovu bránu.
44:20
Höffer si položil Kejíka, ale nedokázal zakončit.
43:41
Domácí hrají v plném počtu a nutno podotknout, že oslabení zvládli znamenitě.
43:13
Domácí se zatím dobře brání, nyní dokonce hrozil Sládeček s Coufalem.
41:41
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:28
Na poslední chvíli zastavil vznikající samostatný únik Hronka pohotovým zákrokem Zakonov.
41:03
Brejk domácích zakončil střelou těsně vedle brány Musila Hronek.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: domácí - 4, hosté - 10.
40:00
Vývoj druhé části plus mínus kopíroval první třetinu. Jedinou branku si připsal Jakub Bína, když překonal dorážkou bezmocného Kejíka. Stav utkání je tedy 1:3. Třetí třetina začne přibližně v 18:10.
40:00
39:22
Tokoš střílel pouze do připraveného vyjetého Kejíka.
37:05
Krásná akce domácích Horák vytáhl balonek a posunul ho Fuchsovi, ten naznačil střelu a posunul do středu na Jalového, ten střílel, ale Musil vše zastavil dobrým zákrokem levou nohou.
36:10
Nagyho střela těsně vedle Musilovi brány.
35:31
Sládeček fauloval v rohu, ale moc se mu to nelíbilo a chtěl si o tom ještě povídat s rozhodčími, vše ale přerušil hlasitý výkřik gólmana Kejíka "Slejde hrááááááááááááááj!!!".
34:25
Höffer se vytočil zpoza domácí brány, ale nedokázal překonat připraveného Kejíka.
33:55
Suchánek našel nahrávkou z otočky Zakonova, ale ten nedokázal z první trefil bránu Kejíka.
31:42
Hosté vrací úder Krzyžanek střílel, ale Kejík byl pozorný.
31:22
Gold vybojoval balonek a hnal se do protiútoku, ten zakončil střelou těsně vedle zadní tyče hostující brány.
30:05
Po nahrávce Hronka trefuje Coufal tyč Musilovi brány.
29:15
Brejk dvojice Ondráček - Coufal skončil na "jedné nahrávce navíc", to když Coufal hledal zpětnou přihrávkou Ondráčka.
28:35
Coufal nastřeloval od pravého mantinelu, ale jeho nabídku nedokázal ztečovat Grábl.
27:34
Nechat hráče Boleslavi dorážet na třikrát je špatný nápad... své o tom už po gólu Bíny ví i domácí obrana.
27:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jakub Gruber (1:3).
26:23
Po delší době útočili domácí, ale vše skončilo nepřesnou nahrávkou.
24:31
Ztrátu Coufala před velkým brankovištěm nedokázal využít Bína.
22:58
Tadeáš Chroust našel osamoceného bratr Tomáše na brankovišti domácích, ten ale nedokázal překonat Kejíka a skóre se tak nemění.
21:48
Dobrá střela Horáka letí těsně vedle Musilovi brány.
20:01
I druhé úvodní buly vyhrává domácí Sládeček a stejně jako v první třetině vytahuje Boleslav napadání.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 4, hosté - 9.
20:00
Tak a máme za sebou první třetinu dnešního zápasu. Ta nám přinášela povětšinou pohled na útočící Boleslav a bránící Hattrick, ten ale dokázal hrozit z brejků a nakonec se prosadil v poslední vteřině první třetiny, konkrétně Martin Nagy. Za hosty se trefil dvakrát Jiří Curney a stav po první třetině je tak 1:2. Druhá třetina začne přibližně v 17:35.
20:00
19:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jonáš Kůra (1:2).
19:59
Tak trochu ze zoufalství posledních vteřin nahazoval Kůra balon na branku Musila. Jeho vysoký pas si našel Nagy, který si ho zpracoval na prsou a poté doklepl za Musilova záda.
19:15
Tokoš nyní koupal a koupal až narazil do svého spoluhráče.
17:35
Kros ve stylu "no look pass" teď předvedl Suchánek, když našel Natova. Ten sice vystřelil, ale bránu netrefil.
16:35
Gruber natahoval na půlce, ale jeho pokus na poslední chvíli zblokoval pohotovým blokem Procházka.
15:17
Brejk domácích - Jalový vytahoval akci po levém mantinelu a poté posouval na střed na volného Coufala, ten bohužel těsně minul Musilovu bránu.
13:37
Už už to vypadalo, že se domácí ubrání, ale poté našel Krzyžanek osamoceného Curneyho.
13:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (0:2).
13:25
Střelu Suchánka dokázal zblokovat domácí obránce Medek.
12:25
Suchánek na Natova, ten střílel jen do Kejíkovi nohy.
11:47
Coufal sice ještě debatoval se sudím Sojkou, ale je mu to takzvaně prd platný, půjde si sednout.
11:46
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:15
Faul na Procházku, domácí budou rozehrávat zajímavou standardku.
10:01
Domácí po delší době v útoku. Jalový střílel, Musil vyrazil a poté si poradil i s dorážkou Golda.
09:15
Skrytá střela Natova skoro z půlky málem překvapila Kejíka.
08:22
Nahrávka Golda na sbíhající Hronka, ten nedokázal zakončit.
07:36
Domácí se nechali "rozlítat" a toho využil Natov, který našel nahrávkou na středu volného Curneyho, a ten se v takovýchto pozicích nemýlí.
07:35
07:05
Další Krzyžankova dělovka, tentokrát z první, těsně vedle.
05:15
Protiútok domácích v podání dlouhý pas na Hronka, ten předložil balon Goldovi před prázdnou bránu, ale ten jej nedokázal přes obránce protlačit do brány.
04:55
Střela hostí, Kejík chytá.
03:02
Střela hostujícího Krzyžanka těsně vedle.
01:55
Poprvé jsme viděli boleslavský kolotoč, ale vše ukončil dobrý obranný zákrok Jalového.
00:12
Úvodní buly pro Hattrick a Boleslav hned vytahuje napadání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov, Jakub Gruber
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu 2. kola florbalové superligy, ve kterém se při své domácí premiéře utká FBŠ Hummel Hattrick Brno proti hostujícím Technology Florbal MB.