2:3
3:2
- : -

Florbal Chomutov - Florbal Exelsior Havířov 9:6
9. Jiří Šafařovský, 12. Tadeáš Melíšek, 15. Jakub Holovej, 18. Jiří Šafařovský, 21. Adam Stibor, 40. Jakub Štěrba, 54. Jakub Štěrba, 56. Petr Pastor, 60. Tomáš Novotný - 19. Marián Kloza, 21. Dominik Křístek, 29. Adam Feber, 32. Erik Šochman, 42. Tomáš Kozlík, 45. Erik Šochman; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 201; zásahy brankářů: Karel Šantora 23 - Vojtěch Stefan 24; po třetinách: 4:1, 2:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme první třetinu posloužili soupeři jako kužely. Od druhé třetiny jsme konečně byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel na obrat to již nestačilo. Děkuji soupeři za férovou hru.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnešek byl pro náš klub velmi významným dnem a my jsme moc chtěli první domácí utkání nové sezóny vyhrát. Bohužel jsme zejména ve druhé polovině zápasu byli až příliš svázaní a neužívali jsme si zápas tak, jak bychom měli. O to více si cením, že jsme dokázali v závěru převážit misky vah opět na naši stranu. Díky soupeři za utkání a všem, kteří s námi strávili dnešní den za podporu.
59:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Adam Stibor (9:6).
55:27
Chomutov se bude snažit udržet výsledek a dokazujeto, že nadále se snaží dostat do střel
55:23
Timeout Florbal Exelsior Havířov
55:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jakub Holovej (8:6).
53:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Šarša (7:6).
51:22
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Daniel Matloch (6:6).
44:19
Havířov se dokázal líp poprat s hrou 4on4 a vyrovnává
43:18
Oba hráči navzájem na sebe štěkají
43:16
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
43:16
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
43:16
Hráči z obou celků byly vyloučeny za hrubost a počet sil na hřišti bude vyrovnaný
42:14
Havířov si zatím neví rady jak rozehrát, když je napadají dva chomutovští hráči
41:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Matěj Černý (6:5).
39:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Erich Kellermann (6:4).
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny
36:31
Křístek si vyjel obloukem ke střele, která se mu moc nepovedla, až z toho vyskočil docela daleko za mantinel
34:30
Havířov se dře za vyrovnání menšímy fauly, ale vše zatím v rámci pravidel
33:20
Šarša se zvedá po souboji, který neustále, ale je v pořádku
31:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Adam Feber (5:4).
31:15
Havířov po patnácti sekundách využívá svoji druhou přesilovku a rázem je to jenom o jednu branku
31:01
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání
28:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Erik Šochman (5:3).
27:10
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Tadeáš Melíšek (5:2).
20:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Daniel Matloch (4:2).
20:40
Chomutov začal na začátku druhé třetiny v obraně rozpačitým dojmem a Havířov z toho vytěžil snižující branku
18:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Jakub Holeš (4:1).
17:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Tadeáš Melíšek (4:0).
14:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Jiří Šafařovský (3:0).
14:27
Havířovská obrana udělala chomutovským hráčům moc místa před brankou a Holovej díky tomu zvyšuje už na 3:0
13:02
Šaršovy uskočil míček před vlastní branou, ale naštěstí pro Chomutov to dopadlo dobře
11:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Tomáš Novotný (2:0).