2:3
5:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov 7:5
23. Filip Chmelíček, 25. Jan Zavadil, 41. Jan Zavadil, 47. Jan Zavadil, 50. Miroslav Šnajdr, 53. Daniel Nicklas, 56. Matěj Svatek - 12. Lukáš Herblich, 27. Daniel Sekula, 29. Marek Vylegala, 31. Radim Ivan, 51. Lukáš Herblich; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 157; zásahy brankářů: Daniel Váradi 35 - Martin Zapletálek 44; po třetinách: 0:1, 2:3, 5:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "První dvě třetiny na nás byla vidět nervozita, trápili jsme se v koncovce. Ve třetí třetině jsme zredukovali sestvau, přitopili pod kotlem a ukázali, že umíme hrát florbal a dávat pěkné góly. Soupeř srdnatě bojoval v čele se skvělým brankářem a může domů odjíždět s dobrým pocitem. Přeji mu šťastnou cestu a děkuji skvělým divákům.
60:01
Komentář trenéra hostí Václava Komačky: Dnes som veril, že mužeme vo Varoch získať nejaký bod a 50 minút to tak aj vypadalo. V poslednej tretine nám už odchádzali nohy, Vary začali viac šlapať a to sme už neustáli. Chlapci si latku nastavili pomerne vysoko a verím, že tak budu pokračovať. Ďakujeme za zápas.
56:47
Vyloučen hráč Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
55:12
Svatek z bezprostřední blízkosti prostřeluje Zapletálka
55:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Zavadil (7:5).
54:30
Vavrečkův pokus zblokoval Svatek
52:58
Korbel našel nádherným pasem Nicklase a ten neměl problém uklidit do poloodkryté klece
52:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Matěj Korbel (6:5).
52:06
Chmelíček netrefil zcela odkrytou branku
50:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Radim Ivan (5:5).
49:42
Šnajdr se dostal k odraženému míčku a střelou z otočky posílá domácí do vedení
49:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Daniel Nicklas (5:4).
48:29
Vary tlačí svého soupeře, chtějí otočit vývoj zápasu ve svůj prosopěch
46:24
Zavadil kompletuje hattrick a začínáme od znovu
46:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Strachota (4:4).
46:12
Vyloučen hráč Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:13
Domácí do třetí třetiny nastoupili domácí na dvě lajny, uvidíme zda se jim to vyplatí
40:32
Rychlá střela Zavadila z otočky a je to jen o gól
40:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Miroslav Šnajdr (3:4).
30:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Ivan, asistoval Michal Prorok (2:4).
30:33
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jan Zavadil.
29:38
Prorok z bezprostřední blízkosti minul
28:59
Hosté to udělali výborně a Vylegala střelou pod břevno opět vrací svému týmu vedení
28:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval Petr Řezáč (2:3).
27:40
Svatek střílel na zadní tyč, minul však branku
27:00
Domácí jsou kompletní
26:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Sekula, asistoval Lukáš Herblich (2:2).
25:46
Herblich přestřeluje
24:47
Nešťastný moment pro domácí, Šnajdr trefil ruku Klápy a ten je vyloučen
24:46
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
24:21
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
24:21
Vyloučen hráč Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení.
24:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Svatek (2:1).
23:45
Ze souboje Vavrečky s Váradim odchází opět vítězně domácí gólman
22:16
Domácí se konečně dočkali, Chmelíček nabral míček na hokejku a zpoza branky vyrovnává
22:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Michal Chudina (1:1).
19:20
Klápa měl po křižné přihrávce od Korbela před sebou zcela odkrytou klec, jeho střela však končí vysoko nad