2:0
0:0
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. FBK Rožnov p/R 4:1
3. Václav Šimčík, 14. Václav Šimčík, 35. Matěj Erbs, 40. Petr Skácel - 17. Ondřej Smékal; rozhodčí: Vladimír Černín - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Janík 25 - Jiří Škrobák 26; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:0;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Rožnov 12.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: První zápas, první body, cíl splněn. I když jsme celý zápas měli optickou převahu, tak jsme se herně trápili, ale to přičítám začátku sezóny. Máme co zlepšovat a na čem pracovat. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Reného Hegara: Kluci zápas dobře odmakali, ale za poslední měsíc to pro nás byl nejkvalitnější zápas, který jsme sehráli, a tak nás začátek zápasu zaskočil. V průběhu zápasu jsme se soupeři postupně vyrovnali, ale selhali jsme jednoznačně v koncovce. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:40
Hosté stále v 6, ale míček moc pod kontrolou nemají.
59:30
30 s do konce.
58:47
Domácí vybojovali míček, ale Klimek se proti prázdné bráně neprosadil.
58:16
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:16
Hosté jsou v 6.
57:25
Hegarova střela si to jasně mířila do branky, ale na poslední chvíli se jí do cesty postavil skvělým zákrokem Janík.
56:33
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
55:05
Hosté se snaží, aktuálně mají mírnou převahu a na střely na branku v této třetině vedou, domácí drží skvělý Janík.
52:11
Barabáš na míčku nevyužil odkryté branky a nevystřelil, pravda neměl zrovna ideální pozici ke střele.
51:19
Kostelecký úspěšně zblokoval střelu Kašpara a pak sám přešel celé hřiště a vystřelil na brnaku domácích, Janík chytá.
50:24
Z otočky se pokusl Janíka překvapit Červený, nevyšlo mu to.
49:31
Na obou stranách hřiště se svádí tvrdé souboje, domácí mají stále navrch, ale i hosté se dostávají tu a tam ke střeleckým příležitostem.
43:19
Šimčík chyboval na vlasntí polovině, naštěstí pro něj i domácí, hostující útočník trefil z následné střely jen nohu Janíka.
41:02
Jakubec zůstavá na zemi po souboji s Barabášem, za okamžik se našetěstí zvedá a je v pořádku.
40:23
Hegar pálil trvdě, ale nepřesně.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 10, Rožnov 6.
40:00
39:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Matěj Erbs (4:1).
39:59
Z následného portiútoku domácích, ale inkasují a domácí tak využívají svou druhou přesilovku.
39:49
Hostům se podařilo na okamžik přenést hru až k Janíkovi.
38:56
Kašparovu střelu Škrobák v leže vyráží.
38:41
Další přesilovka pro domácí.
38:24
Vyloučen hráč Pavel Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
36:41
Zbořilova nenápadná střela od poloviny tečována těsně vedle.
34:19
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Erbs, asistoval Petr Skácel (3:1).
34:19
Domácí se po mnoha neproměněných šancích opět prosazují a zvyšují na rozdíl dvou branek.
33:14
Kostelecký střílel od levého mantinelu nepříjemnou přízemní střelu, ale Janík si s ní poradil.
31:20
Skácel v jansé příležitosti ke střele raději přihrál a tak z toho nebylo nic, protože Klimek se už ke střele nedostal.
27:27
Hosté hrají v plném počtu. Domácí sice drželi míček, stříleli, ale střely šly budˇ mimo nebo je zblokovali hráči Rožnova.
26:14
Domácí drží útočnou polovinu, střely zatím všechny zblokovány.
25:27
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
25:27
Přesilovka i pro domácí, snad jim půjde lépe než hostům.
24:50
Výhoda pro domácí po faulu na Jakubce, domácí jsou v 6 bez gólmana.
23:07
Kašparova střela od mantinelu zblokována.
22:27
Nebezpečná střela Červeného, gólem ale nekončí.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 13, Rožnov 8.
20:00
16:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Pavel Barabáš (2:1).
16:08
Nejdříve střílel Barabáš, který ještě trefil jen tyčku, odražený míček vybojoval a Smékal byl už tentokrát úspěšný.
14:22
Domácí hrají v plném počtu, oslabení celkem bez problémů přečkali a dokonce vstřelili gól.
13:53
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Václav Šimčík, asistoval Adam Zbořil (2:0).
13:53
A Šímčík přidává hned druhý gól a to dokonce v oslabení. Vymetl růžek Škrobákovy branky.
12:55
Kaslovu střelu z velkého úhlu tyčka odrazila mimo.
12:22
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
12:22
Klimek byl na útočné polovině při získávání míčku příliš důrazný a dává tak hostům možnost přesilovky.
11:20
Chvastek s Kašparem šli 2 na 1, Kašpar střílel na odkrytou bránu, ale bránící Hegar zvládl střelu zblokovat.
07:18
Smékala míček opět neposlouchal, v samostatném úniku na Janíka mu sjel před střelou z čepele.
04:25
Za domácí obran usi zaběhl Smékal, ale nához od gólmana mu nakonec v souboji s Jakubcem utekl.
03:54
Hegarovu střelu od poloviny Janík chytá.
02:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Václav Šimčík, asistoval Ondřej Gábzdyl (1:0).
02:24
Premiérovou trefu za Petrovice si připisuje Šimčík a posílá domácí do vedení.
01:32
Mrkvova dělovka od poloviny letěla vedle.
01:13
Volný úder nedaleko brankoviště domácích hostům nevyšel.
00:44
Kašpar dokázal ukořištit odražený míček před bránou hostů a trefuje tyčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Černín a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jakub Zdražil, Josef Viktořík, Petr Červený, Miroslav Kasl, Patrik Hegar
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Ondřej Gábzdyl, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Dominik Chvastek, Václav Šimčík