0:1
2:4
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - K1 Florbal Židenice 4:5
5. Adéla Kosková, 18. Andrea Tomková, 41. Sabina Mikysková, 50. Sofie Štrbíková - 22. Eliška Stehlíková, 45. Kristýna Straková, 58. Kristýna Straková, 59. Kristýna Straková, 60. Monika Zimolová; rozhodčí: Kateřina Koucká - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tereza Chládková 33 - Alena Večeřová 24; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:4;
60:00
Komentář trenéra K1 Florbal Židenice: Z naší strany ne zrovna ideální utkání. Spousta ztracených míčků, pomalý přechod do útoku. Individuálními chybami jsme dostali soupeře do vedení. Pokud by se nám podařilo proměnit všechny šance, nedošlo by na dramatickou koncovku, ve které se štěstí obrátilo na naši stranu. Holky si pro to šly až do konce, a proto vyhrály. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra TJ Jablonné nad Orlicí: Děkujeme soupeři za férový zápas. Ukázal nám, že v této soutěži vedení o dvě branky dvě minuty před koncem ještě nemusí znamenat vítězství.
60:00
59:16
Rána pro domací! Brněnské dívky otáčejí zápas za pět dvanáct.
59:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Zimolová, asistoval Kateřina Rybníčková (4:5).
58:52
Nahození Židenic přineslo neklid v brankovišti Jablonného, kde se nejlépe vyznala Kristýna Straková a ta svým třetím gólem vyrovnává.
58:51
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
58:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková bez asistence (4:4).
57:58
Už je to zase jen o gól a zbývají jen dvě minuty. Dočkáme se dramatu?
57:57
56:50
Poslední pětiminutovka přináší hru "dolů a nahoru" ovšem bez nějaké větší šance na gólový zápis.
49:50
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sofie Štrbíková, asistoval Jitka Dostálková (4:2).
49:50
Střela ze středu hřiště po standardní situaci přináší Jablonnému opět vedení o dva góly.
48:30
V podstatě tři hráčky Židenic se řítily na brankářku Jablonného. Tuto šanci však obratně zlikvidovala.
46:38
Přihrávka Šilarové na osamocenou Štrbíkovou přinesla střelu ze střední vzdálenosti a oblouk branky.
44:46
Špatná rozehrávka Jablonného znamenala chybu, kterou Židenice potrestaly. Dočkáme se strhující 3. třetiny?
44:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková, asistoval Michaela Sabolová (3:2).
40:28
Gabrisová nabrala rychlost, předběhla obránkyni Židenic a nahrála osamocené Mikyskové, která už měla jednoduchou práci.
40:27
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sabina Mikysková, asistoval Marie Gabrisová (3:1).
40:00
40:00
39:59
Po trochu nudnějšímu středu třetiny jsme se dočkali hektické poslední tříminutovky.
39:59
Střely na branku po 2. třetině: TJ Jablonné nad Orlicí - 10 K1 Florbal Židenice - 11
38:23
Hráčka z brněnských Židenic se řítila na Chládkovou. Gólmanka Jablonného si ale dokázala poradit.
37:01
Gabrisová z Jablonného šla sama na branku, míček se však jen otřel o tyčku.
36:17
Vyloučen hráč Adéla Kosková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hra rukou.
36:17
Nejdříve šance na obou stranách, poté vyloučení domácí hráčky. Využijí Židenice svou druhou přesilovku a srovnají?
34:23
Sledujeme trochu nudnější pasáž než předchozí okamžiky. Snad se dočkáme ještě nějakého vzrušení.
30:35
O něco lépe zahraná přesilovka než ta předchozí od Jablonného. Gólem ani větší šancí se však nezablýskla.
28:35
Vyloučen hráč Simona Jánešová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:35
Nedovolený zákrok Jánešové naskýtá příležitost Židenicím vyrovnat.
25:40
Špatné střídání hráček domácího celku naskytlo šanci Židenicím, avšak ty se nedostaly ani ke střele.
21:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eliška Stehlíková, asistoval Kristýna Straková (2:1).
21:39
Zajímavá akce Židenic končí gólem v síti Jablonného.
20:01
20:00
20:00
17:05
Přihrávka Koskové z rohu hřiště na osamocenou Tomkovou na středu a následná střela znamenají vedení domácích 2:0.
17:04
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Andrea Tomková, asistoval Adéla Kosková (2:0).
15:28
Přesilovka končí a mnoho lidí by ani nepoznalo, že se vůbec nějaká přesilovka hrála.
14:30
Nadějný nástup Jablonného do přesilovky vystřídala půlminutová pasáž, při níž byl balonek v držení brněnských dívek.
13:28
Vyloučen hráč Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:48
Střela Rybníčkové prořízla vzduch před brankou Jablonného. Nic většího se však nekonalo.
09:20
STehlíková se pokoušela podobnou střelou jako Jurenková o štěstí.
07:50
Začíná postupný útok brněnského týmu.
07:23
Střela Jurenkové z osy hřiště způsobila jen zahučení.
05:30
Standardní situace Židenic 3 metry od branky domácích končí neúspěchem.
04:11
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Ivana Šilarová (1:0).
04:11
A je to tu!. Ticho prořízl jekot domácích fanoušků.
02:30
Největší ruch ve zdejší hale způsobuje buben domácích fanoušků. Doufejme tedy, že se situace změní ve prospěch hry.
00:45
Sledujeme zatím opatrný začátek zápasu na obou dvou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Koucká a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Monika Zimolová, Eliška Machalová, Kateřina Rybníčková, Adéla Veselá, Iveta Špičáková
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Tereza Štěpánová, Kristýna Mikysková, Kristýna Vágnerová, Sabina Mikysková, Marie Gabrisová