2:4
3:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 7:10
9. Radek Hanák, 20. Lukáš Froněk, 21. Michal Matějček, 35. Lukáš Froněk, 48. Jan Králík, 55. Jan Procházka, 60. Michal Měřička - 8. Tomáš Boubelík, 10. Jakub Brejcha, 33. Martin Řezáč, 36. Michal Strnad, 36. Jakub Brejcha, 39. Michal Strnad, 52. Martin Řezáč, 56. Patrik Chládek, 57. Martin Řezáč, 58. Ivan Pergler; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 193; zásahy brankářů: Radek Kulhan 22, Josef Macek 2 - Martin Petr 25; po třetinách: 2:2, 2:4, 3:4;
60:00
Střely: hosté-13, domácí- 13
60:00
Komentář trenéra hostů Adama Havránka: Jsem rád, že jsme i v této okleštěné sestavě byli schopni být po většinu zápasu lepším týmem hrajicím více na bálonku a odčinit špatný výkon z minulého týdne. Díky soupeři a dívákům za hezkou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Zápas jsme prohráli po chybách v obraně a zároveň na začátku 2. třetiny, kdy jsme byli výrazně lepší jsme své šance neproměnili. Soupeř si konec zápasu zkušeně pohlídal.
60:00
59:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Jan Králík (7:10).
57:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jakub Brejcha (6:10).
56:41
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč bez asistence (6:9).
56:41
Taková škoda, která vzešla ze špatné přihrávky, a tak střílel Řezáč na prázdnou.
55:45
Štíři v šesti.
55:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Michal Pražák (6:8).
55:13
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
54:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Jan Králík (6:7).
54:05
Famózní střela z poloviny, která si dokázala najít místo v bráně, její autor- Jan Procházka může být pyšný.
53:01
Zmatek před bránou domácích vyřešil Kulhan zalehnutím míčku.
51:54
Startu se podařilo znovu navýšit skóre, domácí mají co dohánět.
51:48
50:34
Je to zase ze strany na stranu, oba týmy mají dobrou obranu, ktrerá se špatně prostřeluje.
48:52
Start hodně napadá a chodí do těla.
48:52
Ted' nevyšla akce od bratrů Hanáků.
47:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (5:6).
47:39
Rychlá akce od Staňka s Králíkem, která snižuje gólový stav.
46:09
Štíři se snaží něco vymyslet, aby to mohli ještě otočit, ale zatím to nevypadá moc dobře.
43:56
Start si je jistější na hokejce a vytváří zajímavé akce.
41:28
Štíři se snaží využít přesilovku, ale zatím nemůžou prostřelit Start.
40:39
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
40:01
Úvodní bule 3. třetiny pro Start.
40:00
40:00
39:59
Střely 2. třetriny: hosté- 12, domácí- 11.
39:49
Starší Hanák sám na golmana, ale Petrovi se povedlo vychytat.
38:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Jakub Brejcha (4:6).
38:19
Petrov maska vychytala střelu, krerá by jinak skončila za ním.
35:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Martin Řezáč (4:5).
35:53
Kudláček spadnul na Kulnana a srazil ho na zem a toho využil Brejcha a jenom ho nadhodil.
35:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Kryštof Valenta (4:4).
35:18
Dokonale zasazena střela na vzdálenou tyčku po přihrávce z první.
34:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Jan Procházka (4:3).
34:16
Froněk si dokonale našel volné místo v bráně a využil přesilovku.
32:49
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
27:01
Štíři se teď zdržují na polovině Startu.
25:25
Start se nemůže dostat přes polovinu.
24:23
Hejplík vycítil situaci a zabránil přihrávce před bránou, která by vedla ke střele.
22:59
Procházka překazil šanci Startu.
21:47
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
21:47
Jako první si zahraje přesilovou hru Start.
20:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Jan Procházka (3:2).
20:51
Procházka odkryl golmany a Matějček do prázdný.
19:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Tomáš Hanák (2:2).
19:11
Štíři se přihrávkami z první dostali přes celé hřiště a Froněk to už jenom krásně dotáhl do konce a máme vyrovnáno.
17:03
Staněk si čistrě vybojoval míček, ale poslal ho zbytečně do rohu, kde nikdo nebyl.
15:43
Start využívá každé chyby Štírů pro svůj prospěch.
14:56
Petr vychytal na pána.
14:25
Kudláčk promáchnul tutovku
13:25
Wolf měl velikou šanci střílet na prázdnou bránu, ale promáchnul střelu.
11:45
Štíři se snaží vymyslet, jak vyrovnat.
10:48
Na hrišti je hrozný zmatek.
09:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Daniel Eremiáš (1:2).
09:45
Eremiáš naznačil střelu, odkryl si Kulhana a Brejcha už střílel do prázdný.
08:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Jan Králík (1:1).
08:40
I Štíři nezaháleli a vyrovnávají střelou ze standartky
07:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Michal Strnad (0:1).
07:57
Start otevřel dnešní skóre střelkoupřed půlkou.
07:07
Hra je opravdu rychlá a ze strany na stranu, až nás z toho začíná bolet krk.
05:11
Malý Hanák nevyužil své šance.
02:49
Kulhan právě zachránil Štíry, útok přihrál špatně a míček zachytil Start a šel jeden na nulu.
01:43
Drobiš měl backhandovou šanci na gol, ale branku míček netrefil.