1:1
1:0
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:5
19. Dominik Chvastek, 23. Šimon Kuczera, 59. Petr Skácel - 5. Michal Házy, 10. Michal Šmíd, 13. Václav Černoch, 19. Adam Bouška, 40. Václav Černoch; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Blakala 11 - Matyáš Krupa 14; po třetinách: 1:4, 1:1, 1:0;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 8, Brno 5.
60:00
Komentář trenéra hostů Vítězslava Cardy: Utkání v mírnějším tempu, které rozhodla první třetina, která se nám gólově povedla.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Svačinky: Dnešní zápas, je to klišé, ale rozhodla první třetina, ve které soupeř odskočil do náskoku, který jsme nebyli schopni dotáhnout, a to z důvodu naší velmi slabé koncovky a špatné individuální hře. Soupeř byl efektivnější v zakončení i ve hře 1 na 1, a to rozhodlo. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
59:55
Skácel v další jasné gólovce nad.
59:34
Domácí ještě získávají míček na své polovině po krátké ztrátě.
59:20
Kašpar krásně vystřelil, Zbořil ještě dorážel, ale marně.
58:50
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Šimon Kuczera (3:5).
57:43
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Václav Černoch.
56:54
Konečně se k míčku dostali jsou opět v 6.
56:16
Domácí by rádi zatlačili na soupeře, ale když nemají už přes minutu míček, tak to půjde těžko.
50:52
Chvastek z bezprostřední blízkosti Krupu nepřekonal.
47:00
Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich přesilovka.
46:55
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
46:29
A výhoda pro hosty po faulu Kašpara, jsou v 5.
46:19
A teď mimo a domácí ztraácí míček.
46:00
Minuta pryč, jedna střela na brnaku, dvě zblokované.
45:00
Vyloučen hráč David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
45:00
Další přeslovka pro domácí.
43:02
Kašpar střílí, Krupa vyráží, Chvastek se už k dorážce nedostal.
42:12
Po delší době opravdu kloudná kombinace z holí domácích, která skončila střelou Erbse, gól však nepřinesla.
40:34
Gábzdyl napravil, co pokazil, ztratil míček, ale pak i zblokoval střelu vzešlou ze ztráty.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 3, Gullivers 3.
40:00
39:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (2:5).
39:52
Přesilovku využívá Černoch dalekonosnou střelou, která vymetla zbývající pavučiny v růžku Blakalovy branky,
38:34
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
38:34
Mrkva nepřiměřeně bránil v průniku hostujícího útočníka před domácí branku.
33:36
Kuczera pěkně vybojoval míček v rohu hostů a nabídl šanci skórovat Erbsovi, který však vysoce přestřelil.
33:03
32:48
Házyho střela rozezněla tyčku branky domácích.
32:13
Vrtěl odmítnul šanci skórovat do odkryté branky a míček minul.
31:03
31:03
A přesilovka i pro hosty, Kašpar hasil situaci po nepovedeném náhozu do útočné poloviny a neobešlo se to bez faulu.
29:40
Těsně po konci přesilovky domácí konečně trefili branku z hole Erbse.
29:35
Hosté hrají v plném počtu.
29:00
Zatím jen nepřesné střelecké pokusy ze strany domácích.
27:35
Vyloučen hráč Jan Kvapil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
27:35
Domácí mají přesilovku po té co Kvapil zboural na polovině Šimčíka.
25:09
Erbs od mantinelu trefil jen boční síťku.
22:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Matěj Erbs (2:4).
22:01
Domácí sice nejprve ztratili na útočné polovině míček, ale dokázali ho získat zpět a Erbs dlouhou přihrávkou našel Kuczeru před Krupou a ten uklidil míček do odkryté branky.
21:23
Ještě, že Házymu ten míček sjel, jinak by Blakala neměl šanci.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 6, Gullivers 11.
20:00
18:55
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (1:4).
18:55
Konečně se prosazují i domácí.
18:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Martin Ulman (0:4).
18:31
Nedáš, dostaneš je již otřepaná fráze, ale v tomto případě platí. Domácí trefili jen hruď Krupy a z následného protiútoku zvyšuje Bouška.
14:59
Pěkný zákrok Blakaly, už to vypadalom že to bude o 4 góly.
13:53
Domácí zrovna moc netrefují zařízení, důkazem budiž střelecký pokus Gábzdyla, který letěl těsně mimo.
12:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Ulman (0:3).
12:12
Černoch dobře vystihl přihrávku Michalíka na polovině a po výměně s Ulmanem indiniduálním únikem překonal Blakalu pěknou kličkou.
09:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval David Novák (0:2).
09:45
Šmíd si pěkně naběhl od poloviny na brankoviště a střelou po zemi překonal Blakalu po přihrávce Nováka.
08:54
Chvastek pěkně vybojoval míček na polovině hostů, ale střelu mu pak nesedla a ještě ji blokoval hráč hostů,
04:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jan Videman (0:1).
04:30
Házy dostal přihrávku z rohu a lehce se vytočil od mantinelu a přesně zamířil k tyčce Blakalovy branky.
03:49
Hosté se dostali před Blakalu, ale v chumlu hráčů nebyli schopni vystřelit.
03:04
Po zemi to zkoušel Mrkva, ale Krupu nemohl čitelnou střleou po zemi překvapit.
02:14
Hosté šli do portiútoku po ztrátě domácích na polovině, Pokorný však nabíhajícímu spoluhráči přihrál neřpesně.
01:59
Na okamžik míček ovládli i hosté.
00:42
První střelu si připisuje domácí Erbs, Krupa jeho pokus na růžek branky vyráží Krupa
00:40
Na míčku jsou zatím od počátku domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Michal Žůrek, Adam Bouška, Václav Černoch, Martin Ulman
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Petr Blakala; hráči v poli: Ondřej Gábzdyl, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Dominik Chvastek, Václav Šimčík