2:2
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř 8:2
6. Dominik Janda, 11. Michal Skuhrovec, 13. Marek Pixa, 20. Sebastian Andersson, 22. Dušan Přívara, 25. Dušan Přívara, 44. Jakub Kárník, 48. Filip Ullmann - 25. Dominik Emlar, 34. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Oskar Blaha 20 - Šimon Špaček 16, Lukáš Flégl 3; po třetinách: 4:0, 2:2, 2:0;
60:00
59:59
Konec zápasu, ve kterém Kladno vítězí 8:2 nad Jaroměří
59:59
Komentář hostujícího trenéra Martin Klapka: Dnes byl soupeř lepši a nás srážely vlastní chyby. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Z naší strany fantastická první třetina, která nakonec rozhodla utkání. V té druhé jsme měli malou krizi, třeba nám z ní příště pomůžou naši fanoušci. V té třetí jsme si zápas už pohlídali.
59:47
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
59:47
Na posledních 13 vteřin zápasu se podíváme ješte na jednu přesilovku domácího Kladna
59:00
Kladenští dnes hodně zkouší "krosy" před brankou a ne jednou jim dnes vyšly
57:05
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
57:05
Jan Hrubský byl vyloučen za hrubost a Kladno tak má svou čtvrtou přesilovku v dnešním zápase
51:53
Jaroměř svojí první přesilovku gólově nevyužívá a domácí tak hrají v plném počtu bez inkasované branky
49:53
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
49:53
Filip Ulmann byl na dvě minuty vyloučen za sekání a Jaroměř tak bude zahrávat svou první přesilovku v dnešním zápase
47:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ondřej Riebauer (8:2).
47:23
Filip Ulmann využívá přesilovky a Kladno je tak stoprocentní ve využitých přesilovkách
46:56
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
46:56
Kladno bude hrát třetí přesilovku v zápase potom, co byl vyloučen Petr Hofmann za zdržování hry
46:38
Lukáš Flégl teď předvedl skvělý zákrok a podržel tak svůj tým
43:54
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kárník (7:2).
43:54
Domácí zkoušeli "kros" před brankou soupeře, ten však nevyšel ale na místo toho se balónek nešťastně odrazil od Jakuba Kárníka, který si tak dává vlastní gól
37:00
Oskar Bláha zneškodnil další pokus soupeře. Musíme říct, že v tomto zápase předvádí opravdu dobré výkony
35:40
Střelecký pokus hráče Jaroměře končí pouze v Kladenském "bloku"
33:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (6:2).
33:01
Petr Hofmann poslal "kros" před soupeřovou brankou a naše Jakuba Kopeckého, který poslal míček do odkryté branky a snižuje tak na 2:6
32:21
Ahlinovi střela z první nesedla a končí mimo hřiště. Rozehrávat bude Jaroměř
30:25
"Backhand" hráče Jaroměře skončil pouze na tribuně a branku tak neohrozil.
29:07
Přívara byl zdvojen v rohu ale nakonec byl faulovaný a Kladno bude rozehrávat standartku
24:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (6:1).
24:45
Po šesté inkasované brance tým TJ Sokol Jaroměř střídá brankáře a rychle odpovídá na gól Kladna jejich první brankou v zápase
24:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (6:0).
24:06
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Flégl družstva TJ Sokol Jaroměř
23:00
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
23:00
Za bránění ve hře byl z týmu TJ Sokol Jaroměř vyloučen hráč s číslem 2 Patrik Rozkovec. Kladno tak bude hrát svou druhou přesilovku v tomto zápase.
21:32
Hosté se snažili rychle odpovědět ale domácí brankář jim akci překazil
21:25
21:25
Přívara poslal krásnou střelu přímo pod břevno a Kladno tak zvyšuje na 5:0 po využité přesilovce
20:46
Oskar Bláha chytá střelu soupeře a domácí tak zakládají rychlý protiútok.
20:01
Začíná nám druhá třetina a buly opět vyhrává domácí tým
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
19:59
Končí první třetina a Kladno vede na střely deset ku pěti
19:40
Krásný zákrok brankáře hostů
19:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval Vojtěch Novák (4:0).
17:30
Matěj Stůj se teď ukázal parádním obraným zákrokem, když soupeřovi zmařil šanci
16:20
Krásná akce soupeře, která však gólem nekončí. stav je zatím stále 2:0 pro domácí celek