4:1
0:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 5:3
19. Matěj Korbel, 30. Michal Klápa, 31. Jan Zavadil, 32. Martin Koubek, 40. Daniel Kalaš - 24. Tomáš Hanák, 43. Michal Matějček, 46. Ondřej Řezník; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Daniel Váradi 32 - Josef Macek 39, Radek Kulhan 1, Radek Kulhan 1; po třetinách: 1:0, 4:1, 0:2;
60:01
Komentář trenéra hostí Lukáše Malého: Troufnu si říct, že krom třicáté až čtyřicáté minuty jsme byli vyrovnaným soupeřem, místy i lepším týmem. Srazili nás neproměněné brejky a chyba ve vlastní přesilovce po které se soupeř gólově chytl.
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Asi jsme se na zápas špatně vyspali, jinak si nedovedu vysvětlit takto nekoncentrovaný a velkými individuálními chybami okořeněný výkon mého týmu. Máme na čem pracovat a do příštího domácího zápasu zlepšovat, aby jsme naše skvělé fanoušky potěšili lepším výkonem. Děkuji soupeři za zápas a našim skvělým fanouškům za podporu.
48:44
Nyní se hraje bez větších šancí a tak využijeme prostor a zveme vás na příští domácí utkání Karlových Varů, které se uskuteční 6.10. od 18:00 v HMS Karlovy Vary
46:21
Hejplík zblokoval pokus Zavadila, který by jinak mířil do prázdné branky
45:06
Domácí teď propadli při bránění a Králík dává Budějovicím šanci na obrat
45:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Jan Králík (5:3).
43:45
Několik nepřesností v domácí rozehrávce
42:34
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Michal Strachota.
42:34
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice
42:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček bez asistence (5:2).
42:15
Obrovská chyba domácí obrany, která nabídla Matějčkovi míček do samostatného úniku a ten s nabídnutu šancí nepohrdl
39:57
Kalaš dlouho čekal za svojí brankou, nakonec se sám rozběhl přes celé hřiště a ještě před koncem třetiny navyšuje vedení
39:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Kalaš bez asistence (5:1).
31:56
Pecha s Koubkem si vyměnili míček a druhý jmenovaný zvyšuje již na rozdíl třech branek
31:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Koubek, asistoval Jakub Pecha (4:1).
30:58
Závar před hostující brankou, čehož využil Zavadil a střelou z otočky prostřeluje Macka
30:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Miroslav Šnajdr (3:1).
29:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa bez asistence (2:1).
28:43
Froněk míjí prázdnou branku
27:54
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
26:44
Matějček těsně minul horní růžek Váradiho branky
23:06
Hanák odrazem o Váradiho nohu srovnává
23:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Lukáš Froněk (1:1).
18:52
Korbel se dostal k odraženému míčku a střelou z otočky otevírá gólový účet zápasu
18:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Klápa (1:0).