2:0
2:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Ústí 7:3
12. Dominik Křístek, 15. Adam Feber, 17. Tomáš Kozlík, 24. Adam Feber, 29. Adam Feber, 43. Adam Feber, 45. Dominik Křístek - 10. Dan Semerád, 15. Václav Vavruška, 54. Radek Kužel; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Marek Netopilík 11, Lukáš Topš 5; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:1;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-7, H-6
60:00
Komentář trenéra hostí Derka Davida: Jsem rád, že jsme po 6-ti hodinové cestě dokázali přijet relativně v čas na zápas, ale pak v úvodních 2 třetinách nám chyběl na hřišti vždy poslední krok, což domácí využili. V poslední třetině jsme předvedli spoustu střídání, za kterých jsme bohužel nedokázali dát gol. A na toto střídání musíme zítra navázat,
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostí: Teďka kvalitní večeře, krásně strávenej den v Havířově a zítra jedem od nuly, Pozdravuji domácí fandy a všechny hráče, kteří nemohli odcestovat,
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Libora Pacíka (1. část): "Výkon v první třetině byl poznamenán nervozitou z domácího prostředí a hráče svazovala nutnost doma bodovat. Od druhé třetiny náš výkon stoupal a v této části jsme soupeři odskočili. Třetí třetina již byla v naši režii a hráči ji odehráli s přehledem."
60:00
Pokr. tren. dom. (2. část): "Velmi dobré utkání odehrála první lajna, nicméně není důležité, které lajně utkání vyjde, protože ostatní hráči podali týmový a zodpovědný výkon, zejména od druhé třetiny."
60:00
Pokr. tren. dom. (3. část): Jsme rádi, že se v takovém utkání dostala na plochu celá střídačka. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a soupeři za férové utkání."
60:00
58:44
Ústí trefuje opět tyč, jde vidět že dneska jim štěstí opravdu nepřeje.
56:46
Černý běží na Netopilíka po lajně, ale trefuje ho pouze do výzbroje.
54:32
Netopilík i v sedě dokázal vychytat útok Havířova.
53:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Tomáš Sattler (7:3).
52:11
Ústí trefuje 1m od brány pouze tyč.
49:43
Tychtl si vyzkoušel střelu z půlky, která letěla až za mantinel.
48:02
Diváci si můžou vychutnávat pohled na rychlou hru nahoru a dolu, ve které zatím dominuje Ústí.
47:17
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:17
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
46:11
Ústí rychle vystřelilo z obrany a podařilo se mu i zakončit na Jasioka, který byl ovšem ve střehu.
44:37
Černý se pokusil o nahrávku přes střed, ale nepodařiilo se a byla zachycena soupeřem, který toho využil a řítí se do útoku 2 na 1.
44:03
Timeout Florbal Ústí
44:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Adam Feber (7:2).
44:03
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Topš družstva Florbal Ústí
43:33
Feber z půlky střílí tahem rychlou střelu na Netopilíka, kterého pouze obletěla.
42:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Richard Kraus (6:2).
42:22
Zakončení od Černého bylo přesné, ale pouze v tom ohledu, že trefil Netopilíka.
41:32
Ve hře se přitvrzuje a padají už i hráči Havířova.
40:23
Ústí je hned na polovině domácích a rozehrává z rohu.
40:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Ústí.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2.třetině: D-9, H-5
40:00
39:24
Kozlík uklidnil rozzuřený vlak akcí od Ústí.
37:16
Ústí je jako z kuželek a u téměř každého souboje 1 na 1 padají na zem, což jim však hraje do karet.
36:34
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
35:54
Hráč z Ústí je faulován před Jasiokem a rozhodčí nařizuje volný úder.
35:03
Vavruškovi se podařilo sebrat míček Černému a zakončit na Jasioka, který rukou střelu vyráží.
33:53
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
32:22
Matlochovi se málém podařilo ztratit míček, naštěstí z toho vybruslil a rozehrává v klidu.
30:02
Černý čaruje na středu, ale v poslední kličce je mu míček sebrán, naštěšstí faulem a sudí nařídil volný úder.
28:15
28:15
Feber po získání míčku sprintuje k Netopilíkovi a přehazuje si ho.
27:02
Havířov odbránil perfektní oslabení a hned po skončení trestu se šance ujal Tychtl a střílí na Netopilíka.
25:34
Jasiok vychytává první střelu v oslabení.
24:42
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:42
Vilímova robustní postava poslala jednoho z hráčů Ústí za mantinel a za to si teď odpyká 2minutový trest.
23:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Ondřej Drong (4:2).
23:22
Feber trefuje příklepem krásné výko brány.
22:23
Vilímovi se nepodařilo projít přes 2 hráče a ztrácí míček.
21:41
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
21:41
Klimeš dostal nabráno bokem od Sattlera, který byl za to potrestrán na 2 minuty.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v první třetině: D-7, H-4
20:00
19:13
Matoch sprintem vběhl do přihrávky Ústí a zandal 2 střely na Netopilíka, bohužel mu obě vychytal.
18:13
Feber se pokouší o rychlou střelu, Pavelka zaklekává.
16:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Daniel Matloch (3:2).
16:03
Nepovedený výhoz Jasioka způsobil rychý protiútok na něho samotného, avšak neměl problém ses s tím vypořádat a na míčku jsou opět domácí.
14:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Pavel Vítek (2:2).
14:06
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (2:1).
13:21
Vilím se už chystal na vystřelení zpoza těla, ale těsně na konci mu Pavelka odstřelil míček.
11:51
11:51
Křístkovi se podařilo perfektně dorazit letící míček do horního rohu brány.
11:03
Ústí bylo v šanci, když v tom se Drongovi podařilo vypíchnout bálon těsně před střelou Pavelka.
09:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Miroslav Fořt (0:1).
09:40
Semerádovi se podařilo zaskórovat do soupeřovy brány pod velice ostrým úhlem.
08:46
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
08:12
Průběh hry je nahoru a dolu, většinou dochází ke ztrátám míčků na polovině hřiště.
06:42
Kloza zaklekl do střely Štorka.
05:30
Křístek vyjíždí z rohu oblouk a střílí přímo do hráče před ním.
04:08
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Vladimír Štorek.
04:08
V zápětí se hra hned přesouvá na druhou stranu, kde má Ústí šanci 1 na brankáře, ale Kloza zastavil tuto akci faulem.
04:02
Tychtl prochází přes obránce Ústí 1 na 1 a trefuje tyč.
03:24
Feber nahrává na volného Krause, kterému však míček nesedl na čepel a letí za mantinel.
02:13
Hosté zahráli "malou domů" a Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
00:56
Havířov získal míček pro sebe, ale nijak nejohrozil brankáře Netopilíka.
00:52
Nebezpečí se odehrávalo okolo Jasiokovy brány, naštěstí z toho Havířov vybrousil a přesouvá se do útoku.
00:01
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Vít Pavelka, Jiří Dolejší, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Ondřej Drong, Josef Hřivna, Richard Kraus, Dominik Křístek, Adam Feber