3:1
1:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 4:3
23. Daniel Drobiš, 34. Jan Králík, 40. Ondřej Řezník, 46. Michal Měřička - 7. Filip Ullmann, 24. Tomáš Svačinka, 59. Filip Ullmann; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 189; zásahy brankářů: Radek Kulhan 32 - Oskar Blaha 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:1;
79:59
Kometář trenéra domácích Lukáše Malého: K dnešní výhře nás dovedl zodpovědný týmový výkon a výborně ubráněná oslabení. Soupěř byl sice víc na míčku, ale my jsme mu nic nedovolili, naopak jsme byli schopní využívat naše šance. Mám radost, že se naše výkony postupně zlepšují.
60:00
Střety 3. třetiny: domácí- 8, hosté- 11
60:00
Komentář trenéra hostí: Budějovice byly lepší v obraně a ve velkém brankovišti na útočné polovině, což pro úspěch v dnešním zápase bylo klíčové. Za naší prohrou stojí nevyužité přesilové situace a rozdíl ve výkonu brankářů. Díky tomu dnes Budějovice zaslouženě vyhrály.
60:00
59:30
Hosté zkouší štěstí v šesti.
58:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Marek Pixa (4:3).
55:48
Domácí se s oslabením opět poprali přímo ukázkově, teď už jsou zpět v plném počtu.
53:48
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
53:17
Chvosta s míčkem předběhl soupeře na cestě k Blahově bráně, ale jeho střela byla výše jmenovaným zachycena.
49:30
Na míčku se více drží hosté, ale Budějovice zodpovědně brání a snaží se převzít roli na balonku převažujícího týmu.
46:15
Dnešní utkání sleduje 189 diváků. Děkujeme!
45:33
Po Hanákově nahrávce Procházka přestřeluje
45:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Václav Hejplík (4:2).
44:10
Hosté orazítkovali tyč Kulhanovy brány.
43:18
Havelkova střela šla za bránu.
42:00
Víc střel mají momentálně na kontě Kanonýři, jinak se hra přesouvá ze strany na stranu a na hřišti se poprvé objevil Radek Hanák. Přinese to do průběhu utkání nějakou změnu?
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu zápasu: Budějovice 8:12 Kladno.
39:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Jan Králík (3:2).
39:03
Po několika minutách přelévavé hry přerušuje gólovou odmlku obou stran Řezník.
35:15
Po pěkné útočné akci Štírů Drobišovu střelu zachytil hostující gólman.
33:42
Timeout Kanonýři Kladno
33:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Havelka (2:2).
33:23
Králíkovi se naskytla sólo šance před Blahou, se kterým si pohrál a pak rozvlnil síťku za jeho zády.
31:17
Hra působí vyrovnaněji než v první třetině a celkově se o něco zrychlila.
29:40
Anderssonova střela nestřela skončila celkem neškodně v rohu.
27:06
Brožkova střela z půlky končí za mantinely.
26:25
Ahlin zblokoval Chvostovu střelu.
25:38
Přišel čas na ozvláštnění: Chvíli před míčkem přeletěl mantinel pan rozhodčí.
24:19
Procházka přesprintoval hřiště, ale s jeho střelou si Blaha poradil.
23:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Svačinka, asistoval Lukáš Netrefa (1:2).
23:26
Kanonýři na sebe ale nenechali dlouho čekat. Vyrovnaný stav se jim podle všeho moc nezamlouval, a tak radši zase o gól odskočili.
22:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Staněk (1:1).
22:59
Po Staňkově výběhu na bránu a nahrávce se trefuje Drobiš, čímž vyrovnává skóre.
21:00
Za první minutu hosté již dvakrát ohrozili bránu domácích, zatím ale bez úspěchu.
20:00
20:00
19:59
Počet střel za 1. třetinu: Štíři: 9, Kanonýři: 11.
19:37
Kulhan opět zblokoval střelu, tentokrát Netrefovu.
18:57
Přívarovu střelu Kulhan zpacifikoval.
17:29
Další Staňkova střela si nenašla v Blahově bráně své místo.
16:00
Kulhan mistrovsky ubránil svou svatyni před nebezpečnou kanonádou ze strany kladenských.
14:27
Štíři jsou zpátky v pěti a můžou se pyšnit ubráněným oslabením i s několika výjezdy na kladenskou bránu.
13:35
Zatím se domácí brání obstojně a nedávají soupěři nic zadarmo.
12:27
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:45
A bude se vylučovat. Králík zasekal, čímž poslal Kanonýry do výhody, které se pokusili využít a šli do šesti.
09:40
Střela Tomáše Hanáka skončila za mantinelem.
06:51
Máme tady první branku zápasu! Po pro Kulhana nešťastné dorážce se prosazuje Ullmann.
06:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Vojtěch Pfaur (0:1).
05:16
Staněk si vytáhl míček až z obrany, ale jeho střelu Blaha hravě zneškodnil.
04:10
Domácí teď na chvíli převzali ovládání balonu, ale źádná pořádná akce z toho nevznikla.
02:13
Opticky mají zatím ze hry více Kanonýři, kteří jsou momentálně většinu času na míčku.
00:01
Z úvodního buly dnešního zápasu vyšli vítězně kladenští.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Joel Ahlin, Tomáš Svačinka, Aleksander Trofimov, Marek Pixa, Filip Ullmann
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Michael Kudláček, Jan Králík, Ondřej Havelka, Jan Staněk, Ondřej Řezník