4:0
3:3
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. FBK Rožnov p/R 10:3
8. Erik Šochman, 8. Richard Kraus, 12. Daniel Tychtl, 26. Jakub Vilím, 27. Tomáš Kozlík, 36. Jakub Holeš, 39. Daniel Matloch, 46. Marián Kloza, 52. Daniel Tychtl, 54. Erik Šochman - 41. Jakub Kostelecký, 55. Jakub Kostelecký, 57. Vladimír Blažek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Denis Jasiok 13, Michal Kolář 3 - Jiří Škrobák 12, Jakub Jasný 3; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:3;
60:00
Střely na branku: D-9 H-8
60:00
Střely na branku celkem: D-25 H-19
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Přijeli jsme ve značně zredukované sestavě a rozdíl ve zkušenostech se ve výsledku nakonec projevil. Děkujeme za cenou zkušenost do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra domácích Hynka Pláška: Věděli jsme, že Rožnov bude nepříjemný zejména v osobních soubojích a těm jsme se snažili vyhnout svou florbalovostí. Jsme opět rádi, že se do hry dostala celá střídačka. Musím pochválit všechny za pozitivní přístup ke včerejšímu i dnešnímu zápasu. Důležité body. Taktéž děkuji soupeři za férový zápas.
60:00
59:03
Křístkův cross neprošel na Žvaka, ale hra stále pokračuje u brány soupeře.
57:43
Tychtl přestřeluje prázdnou bránu v akci 2 na 1.
56:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Petr Červený (10:3).
56:01
Rožnov v akci 2 na 1 opět skóruje, škoda že jim to nedošlo dřív, že by měli dávat góly.
54:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Jakub Štůsek (10:2).
54:21
Žvakovi se nepodařilo prohodit hráče, kdy by mohl běžet sám na Jasného.
53:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Matěj Černý (10:1).
53:03
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Jasný družstva 1. FBK Rožnov p/R
52:42
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
52:42
Kosteleckému už vybouchly nervy a musel je odevzdat Kozlíkovi, kterého poslal za mantinel v době, kdy už vůbec nebyl na míčku.
51:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Matěj Černý (9:1).
51:17
Tychtlovi se podařilo trefit míček ve vzduchu z velkého brankoviště.
50:03
Kozlík vyráží míček letící na volného hráče Rožnova, jenž by mohl zakončit do prázdné brány.
48:02
Rožnov hraje 2x lépe tuhle třetinu než minulé 2 a dokáže se v šancích rovnat s Havířovem.
46:31
Klimeš se rozbíhal na středu, ale nechal za sebou míček a Rožnov může jít do protiútok.
45:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Josef Hřivna (8:1).
45:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Kolář družstva Florbal Exelsior Havířov
45:00
Omlouváme se online divákům, ale na hale vypadl proud.
43:21
Křístek už natahoval svůj taháček, když v tom mu Chmelář vložil svou čepel k jeho a střele zabránil.
41:43
Rožnov přitlačil na pilu a dal zabrat Havířovu v posledních 20 sekundách, kdy se hra točila kolem brány Jasioka.
40:46
Tychtl zachycuje míček na středu a hned pálí do první hráče před ním.
40:17
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Střely na branku: D-9 H-7
40:00
39:02
Rožnov se doslova uhnízdil na jejich půlce, jelikož se zde hraje většina hry.
38:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Jakub Vilím (7:0).
37:19
Tychtl nahrává na Šochmana, kterému chybělo pár cm ke ztočení míčku do brány soupeře.
35:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Jakub Vilím (6:0).
35:36
Vilím předvádí perfektní kličku a zakončení, které sice neletělo do brány, ale míček se tam stejně nějak dostal.
33:49
Červený prochází přes Klozu a Krause , poté zakončuje vysoko nad bránu.
32:34
Černý napadá agresivně obránce zpracovávajícího míček a úspěšně mu jej bere a přestřeluje bránu.
31:06
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
29:00
První střelu přesilové hry střílí Černý přímo do výzbroje brankáře Rožnova.
28:16
Vyloučen hráč Adam Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
28:03
Kloza se stačil rychlým sprintem vrátit do obrany a zabránit tak zakončení Rožnova.
26:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Jakub Vilím (5:0).
26:34
Rožnov začíná hrát do těla a to se sudím pomalu začíná hnusit.
25:32
Kloza vystartoval přes střed a přemístil hru na polovinu hostů.
25:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Daniel Matloch (4:0).
23:43
Černý vyhrál osobní souboj a po něm dokázal i zakončit.
22:33
Matloch vlítl do crossu Rožnova, který mířil na volného hráče před Jasiokem.
21:20
Rožnovští trefují tyč.
20:46
Havířov se dostává k první akci této třetiny, která trefuje brankáře.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým 1. FBK Rožnov p/R.
17:43
Rožnov se dostává do první akce, ale Jasiok je i po 17 minutách odpočinku připraven.
16:03
Drong se vrací opět ke svému fotbalovému stylu a kopem střílí na bránu Rožnova.
15:01
Černý neproměňuje akci 1 na golmana a Havířov rozehrává z rohu soupeře.
13:45
Rychlá kombinace Černý a Chladek byla zakončena do hrudě brankáře hostí.
12:45
Křistek se obtáčí okolo hráče a zakončuje střelou z půlky, která trefuje Chmelaře.
11:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Daniel Matloch (3:0).
11:27
Vyloučen hráč Oliver Dvořák družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:36
Feber si obehrává Dvořáka, jako posledního hráče, ale hned mu do míčku vletěl brankář a míček se nachází v rohu.
09:21
Vilím se pokoušel dorazit střelu z vrchu, ale brankář zareagoval rychleji.
07:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Adam Feber (2:0).
07:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Adam Klimeš (1:0).
07:10
Šochman si proběhl přes střed a přesnou střelou tahem zavěsil do horního rohu brány.
06:31
Klimeš si obhodil Burýška, který ho zpětně dobíhá a čistě mu blokuje střelu.
05:21
Feber zachytil míček na středu hřiště a dává zádovku na Krause, kterému střela letěla po zemi do rohu soupeře.
03:21
Havířovu se podařilo zamknout Rožnov na jejich polovině a nahrávky lítají kolem mantinelů.
01:34
Štůskovi se nepodařilo prohodit obranu Havířova a na míčku jsou domácí.
00:34
Rožnov se prosadil hned v 1. útoku, ale střela pouze míjí bránu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým 1. FBK Rožnov p/R.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Petr Burýšek, Jakub Kostelecký, Jakub Štůsek, Petr Červený, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Ondřej Drong, Josef Hřivna, Richard Kraus, Dominik Křístek, Adam Feber