1:6
0:1
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary 1:9
29. Jan Daubner - 19. Jiří Mutínský, 20. Michal Klápa, 23. Matěj Svatek, 31. Daniel Nicklas, 33. Michal Klápa, 34. Matěj Svatek, 34. Jiří Mutínský, 38. Michal Strachota, 60. Matěj Korbel; rozhodčí: Kamil Sojka - Libor Gavlas; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 27 - Václav Zavadil 9; po třetinách: 0:2, 1:6, 0:1;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 3, K. Vary 9.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Pánka: Po dlouhé cestě jsem se sanžili koncentrovat na první třetinu, která nám celkem brankově vyšla. Ve druhé třetině jsme převzali otěže zápasu a defakto jsme rozhodli o celém zápase. Celkově jsme skvěle pracovali do defenzivi a přidali i pěkné branky. Děkuji soupeři za zápas a fér gesto Matěji Erbsovi.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: První třetina nebyla z naší strany špatná, odehráli jsme ji vyrovnaně. Od druhé třetiny byl soupeř jasně lepší. Vary nás předčily v důrazu, herních činnostech jednotlivce, prostě ve všem. Máma na čem pracovat. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
59:56
Ještě střela Svatka nad.
59:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Klápa (1:9).
59:21
Nakonec se hosté prosazují i ve třetí třetině po nenápadné střele Korbela.
58:32
Kolajta opět vytáhl úžasné zákroky.
54:22
Nicklas se střelami váhá, nyní opět promeškal svou příležitost a trefil jen pozadí slonícího Michalíka.
53:33
Na míčku se minutku ohřáli domácí, ale teĎ již opět hosté.
51:06
Nicklas naprosto sám před Kolajtou, ale neproměňuje.
49:35
Hosté hrají v plném počtu.
49:12
Po přerušení se nakonec trest nekoná, zajímavé.
48:10
Domácí v signalizované výhodě 6 na 4.
48:03
SKvělý zákrok Zavadila proti střele Daubnera.
47:35
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
47:02
Krátce po konci přesilovky si převzali míček hosté a drží si ho.
45:24
Hosté jsou v plném počtu.
44:23
Krásná kombinace zakončená střelou Zbořila, ale Zavadil spolu s tyčkou dokázali zabránit míčku v zapadnutí do branky,
43:25
Teď už standardní přesilovka.
43:24
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
42:00
Domácí v 6 po signalizovamé výhodě.
41:32
Pěkná střela Čížka.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 4, K. Vary 11.
40:00
39:23
Kolajta opět skvěle.
38:20
Na charakteru hry se vůbec nic nemění, jasná převaha hostů.
37:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (1:8).
33:23
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
33:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jakub Pecha (1:7).
33:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Zavadil (1:6).
33:06
Hosté jsou v předbrankovém prostoru důrazní a tvoří si prostor pro střely.
32:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Korbel (1:5).
30:59
Kolajta krásným zákrokem zpacifikoval dalekonosnou střelu Zavadila, ale pak se bohužel k vyraženému míčku nejdříve dostal Nicklas a pohodlně zakončil do odkryté branky.
30:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (1:4).
30:16
Občas se na hřišti tvoří diskuzní kroužek.
29:07
Po přesilovce se domácím povedlo udržet útočnou polovinu a několika střelami konečně trochu protáhnout Zavadila.
28:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Petr Skácel (1:3).
28:28
Po sérii volných úderů na polovině Varů se domácím povedlo prosadit střelou Daubnera.
27:33
Skácel střáílel z úhlu, Zavadil bez problému cyhtá.
26:41
Vyloučen hráč Alois Burian družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
26:41
Uvidíme jak se domácím bude dařit v přesilovce.
25:20
Svatek ze vzduchu netrefil prázdnou branku.
23:40
Brejk domácích se Erbsovi nepodařilo zakončit, míček mu sjel z hole.
22:32
Gól tak nějak z ničeho, po plácané před Janíkem se nakonec odlepil od hole Svatka a přeskočil Kolajtu.
22:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Běloch (0:3).
21:07
Kalaš míjí odkrytou branku.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 3, K. Vary 16.
20:00
Kašpar už bohužel do utkání nezasáhne.
20:00
19:59
Před sirénou ještě chvíle napětí pro domácí, naštěstí hosté šance neproměnili.
19:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (0:2).
19:16
A hosté před koncem třetiny přidávají další gól.
18:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Michal Chudina (0:1).
18:32
Teď už bohužel pro domácí Kolajta kapituloval.
18:27
Zavadil na druihé straně moc práce nemá.
18:00
A další dva skvělé zákroky.
17:19
P/o rozehrávce volného úderu si Kolajta připisuje další zákrok.
15:09
Pěkný kros Erbra bohužel Kuczera netrefil.
14:21
Domácím se podařilo dostat ze sevření na vlastní polovině.
13:47
Neuspěl ani Nicklas.
13:26
Ani Klápa a z následné doržáyk jeho spoluhráč domácí brankáře nepřekonali.
12:20
Burian od pravého mantinelu mířil těsně nad.