5:4
4:2
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - 1. FBK Rožnov p/R 12:8
8. Vojtěch Plaček, 9. Tomáš Boubelík, 19. Jiří Lebeda, 24. David Jirásek, 27. Vojtěch Plaček, 29. Adam Kulík, 37. Jiří Lebeda, 37. Patrik Chládek, 47. Michal Pražák, 50. Tomáš Boubelík, 56. Daniel Eremiáš, 60. Ivan Pergler - 6. David Žniva, 19. Daniel Prašivka, 21. Ondřej Smékal, 30. Vladislav Chmelař, 32. Vladimír Blažek, 37. Patrik Pícha, 41. Patrik Hegar, 50. Patrik Pícha; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Spišák 15 - Jakub Jasný 23; po třetinách: 3:2, 5:4, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři a divákům za utkání a fér hru.
60:00
Komentář domácího trenéra: Utkání, které bylo jak na houpačce a ve kterém jsme měli rozhodnout daleko dříve. Jsem však rád, že jsme po slabých pasážích dokazali vždy zabrat a neměli dlouhé hluché místo. Děkuji rozhodčím, divákům a soupeři.
60:00
59:59
Střely na bránu domácí 12 hosté 6.
59:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Lebeda (12:8).
57:43
Hosté hrají bez golmana.
57:24
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval David Jirásek (11:8).
55:30
Hosté aktivně napadadají.
54:41
Vyloučen hráč Tomáš Volf družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
54:41
Vyloučen hráč Daniel Prašivka družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
51:30
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
49:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Adam Kulík (10:8).
49:39
Domácí odskakují do dvoubrankového vedení.
49:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha bez asistence (9:8).
48:48
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
46:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Jiří Lebeda (9:7).
42:50
Hosté hrají aktivně na míčku.
40:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Petr Burýšek (8:7).
40:59
Z následného protiůtoku hoste dávají gol.
39:05
Hosté vyčkávají s míčkem na své polovině.
36:29
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval Vladimír Blažek (8:6).
36:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Tomáš Boubelík (8:5).
36:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Michal Pražák (7:5).
31:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Patrik Hegar (6:5).
29:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Petr Červený (6:4).
28:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Tomáš Boubelík (6:3).
28:31
Po krásné přesilovkové kombinaci vstřelili domácí gol do prázdné brány.
27:10
27:10
Domácí odskakují do dvou brankového vedení.
26:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Daniel Eremiáš (5:3).
25:45
Domácí si nahrávají míček na své polovině.
23:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Jirásek bez asistence (4:3).
23:09
Domácí měli štěstí že míček hostujícímu golmanovy vypadl do branky.
20:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal bez asistence (3:3).