4:1
3:3
- : -

FBK Spartak Hluk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 7:5
27. Tomáš Janča, 29. Tomáš Janča, 30. Jan Holý, 40. Jan Holý, 42. Tomáš Janča, 43. Adam Cileček, 53. Jakub Zatloukal - 19. Petr Pavelek, 31. Štěpán Sležka, 50. Marek Klečka, 56. Marek Klečka, 59. Vojtěch Repček; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20 - Kryštof Bezděk 26; po třetinách: 0:1, 4:1, 3:3;
60:00
Komentář trenéra Opavy: Utkání se vedlo v duchu pochodového cvičení, kdy obě mužstva byla asi na plovárně. V druhé třetině se tempo zvýšilo, nicméně na kvalitu hry to nemělo žádný vliv. Kdybychom proměnili více šancí na začátku utkání, tak... Víte jak to je s těmi rybami a rybníkem. Gratulujeme soupeři ke třem bodům.
60:00
Komentář trenéra Hluku (M. Tuhého): Dopředu špatně, dozadu špatně. A navíc pomalu. Ryby, pivo a plovárna nám šly s větším tahem. Soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Hluk - 7; Opava 13.
59:45
Podškubka chytá jednu z největších šancí Opavy.
59:36
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
59:32
Poslední minuta je velké drama. Hra se přesouvá z jedné strany hřiště na druhou a Opava má spoustu šancí.
58:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Karel Balnar (7:5).
57:32
Opava roztočila před Hluckou brankou kolotoč. Počet odrazených střel by se obtížně dal spočítat.
55:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Vojtěch Repček (7:4).
52:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jakub Zatloukal, asistoval Pavel Krchňáček (7:3).
49:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka bez asistence (6:3).
45:35
Repček běžel sám na brankaře, chybělo asi 5 cm a Opava by snížila stav utkání.
43:53
Míček volně skákal u Podškubkovy branky.
42:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček, asistoval Jiří Petlan (6:2).
41:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Tomáš Olbert (5:2).
40:01
Utkání sleduje 32 diváků.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Hluk - 13; Opava - 7.
39:44
Holý překonává své možnosti, tentokrát vystřelil až za půlkou hřiště a vsítil další gól.
39:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Martin Krchňáček (4:2).
38:11
Ze souboje Šimera x Hubáček vyšel lépe svěřenec Tuhého, který svého soupeře vyprovodil povoleně ramenem až z plochy hřiště.
36:41
Petlach zkusil napodobit střelu Holého, jeho střela ale letěla mimo branku.
34:32
Bratři Krchňáčkovi v souboji s Hybnerem vytvořili šanci pro Kocura, který si uloupil míček a utekl až k Podškubkovi, který zkušeně střelu chytá.
31:48
Balnar a Repček v touze vyrovnat svými střelami téměř zničili palubovku, jejich záměr se jim ale nepodařil. Tyto pokusy můžeme zařadit do kategorie "více škody než užitku."
30:39
Opava přerušila jízdu hluckých chlapců.
30:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Sležka, asistoval Oldřich Sova (3:2).
30:19
Předešlé minuty byly opět v režii hráčů Hluckého týmu.
29:23
Holý střelou z půlky hřiště poslal Hluk do vedení o dvě branky.
29:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval David Vlachopulos (3:1).
28:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (2:1).
28:24
M. Krchňáček rychlou přihrávkou na Olberta, jeho střelu ale odrazil obránce.
27:24
Vyloučen hráč Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
26:51
26:42
Fantastický útěk předvedli Janča s Olbertem.
26:40
Zatloukal domácí podržel držením míčku po více než půl minuty.
26:08
Vyloučen hráč Jiří Petlan družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
24:41
M. Krchňáček v obrovské šanci, následoval pokus ze strany Blahuta.
24:11
Právě proběhlá minuta byla čistě v režii Hluku.
23:30
Olbert zkusil prostřelit hostující obranu rozjezdem z rohu.
22:11
Cileček vyzkoušel Bezděkovu pozornost střelou z dálky.
21:39
Hosté získali výhodu rozehrávky těsně před brankou, kterou nevyužili a hra se přesouvá k jejich brance.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Hluk - 10; Opava - 5
19:25
Čerstvému ženáči M. Krchňáčkovi po pár zmatených manévrech vzal míček Tuhý, který střelou prověřil hostujícího brankáře.
19:12
Řepček se rychle dostal až před Podškubku, ale střílí vedle brány.
18:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Oldřich Sova (0:1).
15:49
Do této chvíle jsme byli svědkem ne příliš pohledného florbalu. Zřejmě sami hráči si zatím po delší pauze zvykali na to, že jsou opět na hřišti. Zápas se ale začíná hrát ve vyšším tempu.
11:38
Tuhý bekendem střílí těsně vedle.
10:18
Petlach v šanci sám běžel na branku, ale míjí.
09:20
Nebezpečný manévr před Podškubkovou branku vyřešili domácí odpalem míčku k soupeřově brance.
07:10
Hraje se střídavě na obou stranách, zatím jsou oba týmy opatrné a nepustí protihráče ke střele.
01:29
Vlachopulos dostává přihrávku přes celé hřiště od Holého, střílí ale dva metry nad branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Marek Klečka, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý, Tomáš Blahut
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Ondřej Hubáček, Tomáš Janča, Radim Jílek, Tomáš Olbert, Jakub Zatloukal