0:2
2:6
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - ASK Orka Čelákovice 3:10
19. Oldřich Jireček, 46. Ondřej Tichý, 55. Oldřich Jireček - 11. Václav Kramel, 12. Jakub Doutnáč, 37. Sebastian Jakob, 37. Tomáš Beran, 44. Michal Němeček, 46. Michal Němeček, 48. Petr Němeček, 53. Lukáš Zadák, 58. Michal Němeček, 60. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 23 - Vojtěch Nockin 16; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:6;
60:00
Komentář trenéra hostů, Schwan Michal: Cenné vítězství na začátek sezóny. V ne příliš pohledném utkání. O vítězství rozhodla poctivá obrana a proměňování šancí. Děkujeme soupeři za férovou hru. Zdravíme naše diváky u onlinu.
60:00
Komentář trenéra domácích, Oldřicha Jirečka: První třetina bych řekl, že byl vyrovnaný zápas, ve druhé polovině zápasu nám nezbývá nic jiného, než poblahopřát soupeřům, kteří měli bohužel herně i fyzicky navíc. Děkujeme soupeřům za účast a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině: Litvínov-8, Čelákovice-12. Nejlepší hráč hostí č.26 M.Němeček, domácích č.44 D.Pfeifer.
59:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek bez asistence (3:10).
59:02
Balón drží hosté a nikam nespěchají.
58:07
Litvínov stále v šesti.
57:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Václav Kramel (3:9).
57:05
Domácí se snaží něco vymyslet, ale nedaří se.
55:55
Už jsme viděli samostatný únik na prázdnou branku, ale Skalitz sebral čistě balónek a hraje se dál.
55:23
Domácí to zkoušejí v 6ti !
55:14
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
54:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Tomáš Skalitz (3:8).
52:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Daniel Bárta (2:8).
52:10
Přečíslení 2 na 1 vyřešil Zadák dobře mířenou střelou do spodního rohu branky a hosté vedou už 2:8.
50:12
Samostatný únik hostujícího hráče končí vyrážkou domácího golmana.
50:03
Střela ze strany na domácí branku, golman si však poradil.
47:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (2:7).
47:19
Trpělivě sehraná přesilovka, rychlé přenesení hry a střela z první, to je další gól Čelákovic.
46:26
Vyloučen hráč Matěj Vodička družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Viktor Hocelík (2:6).
45:11
44:52
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
44:52
Otočka před bránou domácích skončila sekerou zezadu a máme tu přesilovku.
43:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Petr Němeček (1:5).
43:30
Nahrávka přes osu hřiště a rychlá střela z první.
40:32
Litvínovský Vacín předvedl nádherný obranný zákrok a zabránil postavení samotného útočníka před svojí bránou.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Litvínov-6, Čelákovice-10.
40:00
39:36
Ke střele se dostal hostující P. Němeček, ale jeho střela končí u nohy domácího brankáře.
38:15
Hra se pořád přelévá ze strany na stranu a žádná akce netrvá dlouho.
36:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Jan Sedlák (1:4).
36:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Sebastian Jakob bez asistence (1:3).
33:33
Už jsme se dočkali několika střel na bránu, hlavně od hostů, ale brankáři jsou v této třetině stále bezchybní.
30:11
Jireček našel Tichého na středu před bránou Čelákovic, ale jeho střela míří mimo !
28:33
Je vidět, že Litvínov hraje doma ! Litvínovský kotel vytváří skvělou atmosféru, oba Vrzáci jsou slyšet, děkujeme !
26:33
Litvínov rozehrával v útočném rohu, ale Orka se balónu velmi rychle zmocnila nazpět a může hrát.
26:08
Střela mimo od hostů.
25:10
Akci zakládá také Litvínov, ale vše končí v útočném rohu a domácí stále bez střely.
24:13
Na balónu jsou hlavně hosté, ale střel vidíme málo.
22:11
Do první třetiny vstoupili aktivněji hosté, vybojovali v útočném rohu přesilovku, ale za dvě minuty se dostali jen k jedné střele.
20:50
Vyloučen hráč Jakub Vitvar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Litvínov-6, Čelákovice-9.
20:00
18:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Viktor Hocelík (1:2).
18:01
Jireček si našel balón v brankovišti po nepřehledné situaci a jeho backhandová dorážka zapadla do sítě.
15:09
Litvínov zakládá další útočnou akci na své polovině, ale nedostal se ani za půlku.
13:37
Otočka domácího Jirečka na půlce, ale následná střela končí jen v rohu hřiště.
11:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Tomáš Beran (0:2).
10:58
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (0:1).
10:58
Máme tu první gól utkání, jednoduchá nahrávka za bránou a střela z velmi ostrého úhlu byla nad síla domácího brankáře.
08:31
Hra se přelévá velmi rychle, útočné akce končí nejčastěji ztrátou balónu.
07:58
Další akci Litvínova máme za sebou a střelu jsme zatím viděli pouze jednu.
05:48
Balón drží hlavně domácí, ale nedaří se jim dostat ke střele.
03:27
Hosté nevyužili své přečíslení 3 na 2, přišla jen střela od prostředního hráče se kterou neměl domácí golman při své premiéře žádné problémy.
02:34
Hra je zatím vyrovnaná, oba týmy si vyzkoušeli útočnou akci.
01:06
Litvínov nevyužil svou rozehrávku na útočné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Václav Kramel, Michal Němeček, Daniel Richtr, Sebastian Jakob, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Tomáš Kratochvíl, Martin Strejček, Jakub Vitvar, Jan Vacín, Michael Pitek
00:00
Dobrý den. vítám vás u online přenosu z prvního letošního ligového utkání domácího Litvínova, který se představí s výrazně omlazeným týmem proti loňskému finalistovi národní ligy. Určitě se dnes máme na co těšit.