2:3
0:1
- : -

Panthers Praha - FC Bučis Team 5:7
7. Lukáš Tomeš, 8. David Kolář, 13. Marco Lombino, 23. Pavel Daněk, 32. Petr Škoda - 1. Šimon Pavlíček, 4. Šimon Pavlíček, 17. Jakub Černý, 21. Jakub Černý, 27. Matyáš Kalina, 40. Michal Soukup, 41. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Martin Hruška 18 - Marek Galajda 24; po třetinách: 3:3, 2:3, 0:1;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Panthers 12, Bučis 7
60:00
Komentář k utkání vedoucího domácích, Andrey Novákové: "I přes dobrý vstup do utkání jsme následně předvedli několik ztrát, které nás stály vítězství. Máme před sebou ještě dost práce. Ve středu nás čeká další kolo poháru, tak snad to bude lepší. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu."
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů, Jana Zahálky: "Povedený, ale náročný vstup do ligové sezony. Soupeř předvedl opravdu kvalitní výkon, především v 1. polovině zápasu, jsme si zvykali na těžší soutěž. Těší nás především týmový výkon, který nás dovedl k vítězství, přestože jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a vyloučení. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní zápas."
60:00
59:50
10 sekund do konce, to už se domácím asi nepodaří
58:34
A Bučis v plném počtu
58:25
Standardka z půlky, možná nějaký signál po poradě?
56:33
Vyloučen hráč Jakub Vondruška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:24
Bučis teď poslední dobou jen blokuje pokusy Panthers a vyráží do protiútoků, ty ale domácí stíhají dobíhat a bránit
51:59
Míka, Daněk a Pokorný se ocitli sami před brankou, sérií přihrávek ale dali čas Bučisu se vrátit a střelu zblokovat
50:23
Míka se dostal ke střele a trefuje zřejmě ruku obránce, což se ještě za hry snaží vehementně reklamovat
48:00
Hostům se přesilovka vůbec nevydařila a skore se tak nemění
46:06
Šťovíčkovi a Krůškem ještě sekundoval Tomeš před brankou, i tak ale jejich únik v oslabení vyráží brankář ven ze hřiště
45:39
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
44:30
Rybka milimetrově přesně předal Pokornému, ten trefuje jen tyčku a z dorážky Lombino vytetoval míček na stehno obránci
42:49
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:49
Marco Lombino v úniku jen do helmy brankáře, následně se ještě nechal faulovat a uvidíme panterskou přésu
42:27
Poky vyzval žabkou Koliho, ten trefil botu jednoho z obránců. Jinak by to byla branka...
42:02
Tomeš zpracoval výhoz Hrušky přímo pod nohy obránce a hned z druhého dotyku střílí, bohužel pro celé družstvo míří nad
40:28
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Matyáš Kalina (5:7).
39:31
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Jakub Černý (5:6).
39:00
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:54
Krůšek dostal nabito na střed hřiště a mířil do šibenice, brankář Bučisu ale dokázal ještě švihnout rukou a míček vyrazit mimo
35:53
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
34:30
Panteři teď drtí soupeře na útočné polovině, ke střele se ale nedá moc dostat
31:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Petr Kölbl (5:5).
31:43
Kölbl mohl zakončovat po vyražené střele, na poslední chvíli ale poslal kuličku přesně na čepel Škodíka, který posílá pod beton hostujícího brankáře
31:04
Šťovíček se dostal poprvé ke střele a, i když mířil dobře, brankář chytá
30:00
Je za námi půlka základní hrací doby a pořád je to spíše boj o míček a pozice, než nějaký hezký florbal
28:00
Panteři se snaží, ale soupeř je v obraně pozorný a k ničemu je nepouští
26:11
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (4:5).
26:11
Než se stihl Domez z trestné lavice zapojit do hry, našel Černý krosovkou Kalinu a ten z první prostřeluje skákajícího Hrušku
25:00
Zatím hosté kombinují a připravují si pozici
24:08
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
24:08
První příležitost přesilové hry má také Bučis
23:40
Krůšek to vzal na sebe a zkusil z otočky zakončit, brankář Bučisu pozorný
22:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Lukáš Pokorný (4:4).
21:59
Lombino i s dvěma obránci na zádech dokázal přihrát před branku Marhefkovi, ten jen trefuje připraveného brankáře
20:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý z trestného střílení (3:4).
16:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý bez asistence (3:3).
16:46
Černý obral Koláře o míček a z otočky trefuje růžek domácí branky
12:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Petr Kölbl (3:2).
12:35
Lombino dostal od Kölbla dobrou přihrávku, ještě potáhl míček a otáčí stav utkání
12:10
Marhefka se Škodou v úniku na jednoho obránce, ten jim zabránil si přesněji přihrát
11:01
Soukup se zjevil sám před Hruškou a zkoušel zakončit na bližší tyč, Hruška se nenechal nachytat
07:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (2:2).
07:16
A je srovnáno! Pokorný nabil do druhé vlny Kolářovi a ten se prosazuje přes sedícího gólmana
06:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Petr Kölbl (1:2).
06:47
Domácí nabídku přesilové hry rychle využívají. Likis ze vzduchu doklepl nabídky Kýbla
06:03
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:29
Škoda zkoušel centr před branku, obránci hostí kryjou
03:04
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Jakub Černý (0:2).