1:4
2:0
- : -

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:5
20. Martin Lazárek, 27. Martin Lazárek, 44. Vojtěch Mikoláš, 55. Adam Kulík - 15. Patrik Kovářík, 30. Matěj Kodl, 32. Karel Horký, 33. Daniel Škoula, 35. Karel Horký; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 22 - Martin Kohout 26; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Na začátek sezóny slušné utkání, týmová obětavost rozhodla a přinesla nám tři body. Kluci dřeli a chtěli moc vyhrát. Soupř nedal kůži zadarmo a snažil se o drama. Děkujeme všem v hale a přejeme dobrou noc.
60:00
Komentář trenéra domácích : Těžký zápas v tempu, rozhodl důraz soupeře před naší bránou. Děkujeme soupeři a divákům, příjemný zbytek neděle.
60:00
58:58
Timeout Wizards DDM Praha 10
58:39
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
54:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Jan Heller (4:5).
49:58
zbývá posledních 10 minut zápasu, tudíž se atmosféra patřičně přiostřuje.
45:35
Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr neproměnil Petr Duchek.
43:08
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Mikoláš, asistoval Martin Lazárek (3:5).
40:00
40:00
37:40
Vyloučen hráč Martin Kohout družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
37:03
Domácím se zatím nedaří soupeře zamknout na své půli.
36:22
Vyloučen hráč Pavel Dvořák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (2:5).
32:45
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Škoula, asistoval Tomáš Vlček (2:4).
31:54
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Jakub Uhřík (2:3).
30:13
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Karel Horký (2:2).
26:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Vojtěch Mikoláš (2:1).
26:36
Hráč týmu domácích Martin Lazárek dostal přihrávku na mantinel, ladně se uvolnil, dostal se do střelecké šance a vtřílí svůj druhý gól.
23:12
Hra je čím dál tím ve větším týmu, oba týmy se chtějí ujmout vedení.
20:00
20:00
19:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Karel Smutný (1:1).
19:44
Tým Wizards využívá výhodu odloženého vyloučení a v početní výhodě srovnává stav na 1:1.
17:03
Hra se přelevá ze strany na stranu, více na balónku je však tým hostí.
14:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík bez asistence (0:1).
07:06
Tým hostí je momentálně aktivnější.
03:11
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Marek Sluka, Matěj Kodl, Karel Horký
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jakub Novák, David Bouda, Petr Krob, Vojtěch Mikoláš, Martin Lazárek