2:2
- : -
FbC Plzeň

Florbal TJ Kobylisy - FbC Plzeň 5:4
24. Dalibor Michálek, 26. Jakub Zíka, 33. Ondřej Filip, 57. Michal Starostka, 59. Matouš Neužil - 24. Filip Nový, 39. Josef Tomášek, 60. Vojtěch Kuneš, 60. Lukáš Täuber; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Marek Paleček 13 - Martin Bezděk 23; po třetinách: 0:0, 3:2, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině Kobylisy - 10, Plzeň 9
60:00
Komentář trenéra domácích: Poctivě odbojované utkání, podpořený výborným výkonem gólmana, pro nás důležitý vstup do sezony, děkujeme soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas jsme si prohráli individuálníma chybama. Ve druhé třetině jsme se přizpůsobili soupeřovo hře a to nám prohrálo celý zápas. Každopádně to byl první zápas v sezóně a my víme na čem musíme zapracovat. Děkuji všem v hale.
60:00
59:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Josef Tomášek (5:4).
59:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Josef Tomášek (5:3).
58:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Filip (5:2).
58:44
Máťa přes celé hřiště trefuje prázdnou bránu, je to blízko!
58:35
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
56:40
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Štěpán Čejka (4:2).
56:40
Michal Starostka se vykličkoval do předbrankového prostoru a nadvakrát překonává Bezděka.
56:03
Blíží se konec zápasu a tak akce střídá akci, konečně zábava :)
52:26
Z rychlého protiútoku Drobek do tyče!
49:22
Tonda Semerád z otočky trefil nohu plzeňského brankáře
47:53
Hra se teď vyrovnala , je to boj "o střední pásmo"
45:55
Hosté se ubránili a jsou zase v pěti.
45:05
Přesilovka zatím bez střely na bránu Plzně.
44:10
Tonda Semerád sám před bránou, bohužel kulatý nesmysl mu odskočil pryč.
43:55
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
40:18
Michálek z ostrého úhlu pouze do postranní síťky.
38:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Vojtěch Kuneš (3:2).
38:02
Závar před domácí brankou končí gólem Plzně.
37:50
Těžký zákrok Palečka.
37:10
Tyčka po střele Vošty!
35:24
Další nebezpečná střela Pitáku, kterou Bezděk na poslední chvíli vyrazil mimo.
33:37
Hosté se již neprosadili, Kobylisy v pěti.
32:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Antonín Semerád (3:1).
32:25
Chyba hostující obrany při standardce v rohu, kdy si neuhlídali náběh Filipa, který zvyšuje náskok domácích.
31:37
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
30:07
Domácí se teď zabydleli na polovině Plzně a kombinují.
27:37
Bezděk předvedl těžký zákrok proti střele Zbyška Pitáka, který u nás hostuje ze střešovického Tatranu.
26:43
Na druhé straně nebezpečná střela hostujícího hráče, která gólem nekončí.
25:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Jan Hrdlička (2:1).
25:18
A ta je proměněna! Bohoušek pěkně našel na levém křídle volného Zíku, který uklidil balónek za Bezděkova záda
24:49
Vyloučen hráč Jakub Stelzer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:49
První přesilovka pro domácí!
23:22
Odpověď Plzně netrvala dlouho, hostující hráč trefil pěkně, Paleček neměl šanci.
23:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Michal Štejr (1:1).
23:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dalibor Michálek, asistoval Matouš Neužil (1:0).
23:08
Máťa Neužil pěknou nahrávkou našel Borka, který otevírá dnešní skóre!
21:30
Výborný zákrok hostující obrany proti náběhu domácích hráčů
20:23
Matouš Neužil prověřil hostujícího Bezděka.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Kobylisy - 5 Plzeň - 2.
20:00
17:40
Matěj Vošta šel sám na Palečka, ale ke smůle hostujícího hráče mu balónek na poslední chvíli utekl.
15:58
Další navrátilec do sestavy, Petr Vavřínek, se rval do slibné pozice, by ale čistě zastaven
14:42
Navrátilec do sestavy Lukáš Janů mohl být prvním domácím střelcem této sezóny, to by však musel trefit brankovou konstrukci
12:49
Na druhé straně přestřeluje Starostka
12:30
Střelu malého zablokoval Jan "Bohoušek" Hrdička.
11:20
Střela Zábrana míjí domácí svatyni
10:00
Půlka první třetiny za námi a zatím je to velmi vyrovnané
06:50
Marek Paleček neskutečně! Nájezd dva na nikoho nekončí gólem, jenom díky zákroku domácího brankáře!
05:22
Dan Havlíček opustil trestnou lavici a hned nebezpečně přihrával před branku Plzně
04:40
Ale hosté zatím moc neohrozili Palečka
03:22
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání.
03:22
V šesti se nehraje, proto musí domácí do čtyř...
02:21
Fíla Janeba pěkně vyslal Kubu Zíku,ten však trestuhodně přestřeluje!
01:40
Utkání začalo ve vysokém tempu po jedné akci na každé straně.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jan Šůs, Vojtěch Kuneš, Josef Tomášek, Matěj Vošta
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matouš Neužil, Filip Janeba, Lukáš Janů, Dalibor Michálek, Antonín Semerád
00:00
Je to tady! Zdravíme vás ze Šatna Arény u prvního zápasu letošní sezóny Národní ligy. Tým domácích přivítá tým z Plzně