3:1
2:0
- : -

Panthers Praha - Wizards DDM Praha 10 5:2
26. Lukáš Tomeš, 34. Radek Šťovíček, 38. David Kolář, 58. Pavel Daněk, 59. Jan Waldhauser - 12. Vojtěch Mikoláš, 37. Martin Lazárek; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Slavata 16 - Lukáš Vávra 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: Panthers 9, Wizards 6
60:00
Vyjádření vedoucího hostí: Proti tvrdé hře soupeře jsme nasadili holubičí stav. Nikdo nás neochránil. Navíc jsme nedávali ani vyložené šance, když jsme to doplnili nedůrazem před naší bránou a výborným výkonem brankáře soupeře, tak jsme se stav snažili srovnat krátce před koncem. Prostě měli jsme to rozhodnout již v první třetině. Děkujeme pořadatelům, divákům, soupeři a všem příjemnou neděli bez florbalu.
60:00
Vyjádření vedoucí týmu domácích (Andrea Nováková): Po nezdařilé první třetině, kdy jsme se nedokázali i přes větší počet střel prosadit, dorazil do haly kotel malých elévů, kteří jakoby nakopnul domácí tým k lepšímu výkonu. Druhá polovina utkání byla již naše, kdy zejména skvěle chytající Slavata podržel svůj tým. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
58:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Lukáš Tomeš (5:2).
58:56
Neuvěřitelná vůle a odhodlání ze které těží Waldhauser!
57:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Lukáš Pokorný (4:2).
57:34
Je to gól! Daněk si v samostatném úniku obhodil Vávru a nekompromisně zavěsil!
57:07
Wizards se začínají tlačit do zakončení a napadají i za brankou domácích.
57:04
Timeout Wizards DDM Praha 10
54:43
Domácí začínají důraznou hrou brnkat na nervy soupeře a je vidět, že to moc klidný závěr nebude.
54:02
Tomeš z ostrého úhlu zamířil jen na vyrážečku.
53:18
Waldhauser o sobě dává vědět a nebýt skvělého Vávry v brance, už by to byl gól!
52:38
Prokůpek skvělým zákrokem zastavil celou útočnou akci soupeře.
51:31
Na střídačce hostí je vidět a hlavně slyšet pořádná nespokojenost.
48:20
Lazárka níže zmíněný souboj nikterak nevykolejil a právě teď vyšívá napříč celou obranou domácích.
48:16
Pokorný rozdává úsměvy na všechny strany. Bodejť by ne, když ho neustále žene samotný Pepa Polák!
46:03
Zlaté Radlice! Neviditelný drn teď překazil plány Pokorného na ťukačku do prázdné.
45:17
Lazárek navštívil pořadatelský stolek po důrazném zákroku Krůška.
44:01
Kolář se vyznamenal! Blok sem, blok tam, následně poslal jednoho soupeře na párek do místního bufetu a druhého pověsil přes mantinel, jako mokré prádlo. To vše s elegancí, jemu vlastní.
43:34
Novák prověřil Slavatu skákavou střelou přes celé hřiště.
42:13
Rybka si po krosové přihrávce malém nacentroval mičudu do vlastní svatyně. Takový strečink Slavata asi dlouho nezažil.
41:28
Začátek třetí třetiny by se dal jedním slovem popsat jako opatrný. Nikdo nechce udělat chybu.
40:31
Wizards vytáhli pressing a Panthers zatím hledají skulinku, kudy by se mohli protáhnout do útočného pásma.
40:05
Tady je vidět chuť! Lombino na nic nečeká a je vidět, že chce dávat góly.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Panthers 10, Wizards 7
40:00
39:58
Len sa trela! Domácí se rozhodli zužitkovat každou vteřinu a Kolář jen těsně přestřelil.
39:14
Neuvěřitelně Hudec! Gól sice nevstřelil ale dokázal sešikovat obrané řady svého týmu, skvěle zablokoval nepříjemnou střelu a následně ještě doběhl stylem Usain Bolt přečíslení!
38:47
Ptáčník to zkusil z ostrého úhlu.
37:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (3:2).
37:34
A bylo to florbalkou! Kolář se konečně z dorážky trefil a posílá Panthers znovu do vedení!
36:50
Minometná palba po vstřelené brance hostí ustala a Panthers znovu operují na útočné polovině!
36:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Novák (2:2).
33:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Marco Lombino (2:1).
33:54
Kolář má dnes smůlu, to už není možné. Sám před Vávrou přestřelil a hned po příchodu na střídačku vytahuje novou zbraň.
31:53
Prokůpek na Šťovíčka! Šťovíček na Lombina! A vše zakončuje Vávra skvělým zákrokem!
30:53
Pokorný lítá jako správný ofenzivní štírek a přidělává soupeřům mnoho vrásek.
30:15
Hned na druhé straně se vyznamenává znovu Slavata, který lapil dosti nepříjemný odraz do protipohybu.
29:11
Kdo nedorazil, prohloupil! Kölbl nestřelil břevno, Lombino zase trefuje boční síťku! Vávra neví kde mu hlava stojí.
27:56
Pepa Polák vlil domácím krev do žil a zejména Lukáši Pokornému, který v tutové šanci promáchl!
26:59
Parní válec Lombino nedobrzdil a ve vysoké rychlosti padá k zemi! Naštěstí je to chlapec dobře stavěný a bez mrknutí oka jde střídat.
26:19
Monster Save! Slavata kouzlí!
25:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (1:1).
25:34
Tomeš po totálním nedůrazu a krátkém výběhu propálil Vávru na bližší tyč!
24:06
Smutný se nerozpakoval a poslal to tam se vší parádou! Slavata ale zkrotil nepříjemnou střelu a připisuje si velmi důležitý zákrok!
22:34
Ptáčník jen o fous minul bližší spojnici!
21:47
A halou duní hukot našeho dobře známého kotle! Pepa Polák znovu v akci!
21:09
Hudec z pozice libera zkušeně rozdává kotouč ze strany na stranu!
20:05
Panthers tlačí hosty hned od prvních vteřin!
20:00
20:00
Střely v první třetině: Panthers 7, Wizards 5
20:00
19:27
Vyloučen hráč David Bouda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
19:27
První přesilovka domácích v utkání!
18:10
Wow! Pokorný se s tím nemazal a vražednou střelou postřelil Vávru!
17:00
Zvoní tyč! Střela z hokejky Koláře se otřela o nohavici brankáře hostí a následně i o vzdálenější tyč soupeřovi branky!
15:47
Dnes nám týmy zatím předvádí hurá florbal.
15:03
Šťovíček se pokusil prostřelit vše živé i neživé, co mu stálo v cestě! Bohužel trefil jen první tenisky.
13:21
Daněk skvěle vystihl přihrávku soupeře a jen těsně minul.
11:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Mikoláš, asistoval Jan Svoboda (0:1).
11:32
Plachtící střela zapadla až za Slavatu a Wizards se ujímají vedení!
11:23
Šramkova jedovka moc jedovatá nebyla a Slavata se mohl aspoň s klidem znovu dotknout balónku.
10:21
Skvělý blok Krůška, který se teď položil do střely vším čím mohl!
09:54
To je škoda! Škoda v tutovce jen do pupku gólmana hostí!
08:26
Vávra použil až moc lepidla a balónek se mu od rukavic při výhozu ne a ne odlepit.
07:33
Jak sám výřečný trenér Wizards podotkl "Kluci začínáme být přehrávaný, takhle to nejde!". Panthers jsou při chuti.
06:23
Mikoláš si s Kolářem prohodili zbraně. O zábavu je tady rozhodně postaráno!
05:37
První napínavý moment a jen těsně to nebyl gól! Wizards si se standartkou na velkém brankovišti poradili skvěle a nebýt špatně seřízených mířidel, je to gól.
04:21
Panthers hosty do nadějných situací nepouští a spíše operují před brankou soupeře.
01:20
Hned další samostatný únik zaznamenává Pokorný, který se kolem obrany prohnal stejně, jako na své Svatojakubské pouti! Bohužel pro domácí byl na poslední chvíli odzbrojen!
01:00
Slavata si připisuje první zákrok po nepříjemně schované střele! Trenér hostí působí již v prvních minutách velmi nespokojeně.
00:20
Marcoo Lombinoo! Tutová akce po které zůstává ležet kulatý nesmysl před brankovou čárou a gólman bez helmy na zemi.
00:05
Uvodní bully vyhrávají hosté!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: David Bouda, Jan Svoboda, Martin Lazárek, Vojtěch Mikoláš, Jakub Novák
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Petr Kölbl, Zdeněk Prokůpek, Radek Šťovíček, Tomáš Hradec, Marco Lombino
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu ze 4. kola Národní ligy mužů! Dnešní utkání bychom mohli považovat za střet starých známých, kdy domácí tým Panthers Praha nastoupí proti stálici Národní ligy Wizards DDM Praha. Rozhodně u svých obrazovek setrvejte a nikam neodcházejte, protože dnešní utkání bude mít grády jak na hrací ploše, tak i v tomto online přenosu!