- : -
FbC Plzeň
TJ Turnov

FbC Plzeň - TJ Turnov 7:3
15. Václav Zábran, 22. Filip Nový, 30. Filip Nový, 33. Jan Šůs, 41. Vojtěch Lapuník, 57. Václav Zábran, 59. Tomáš Němeček - 36. Pavel Sekyra, 37. Vojtěch Palatínus, 47. Pavel Sekyra; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2 + Štěpán Čuda 5; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Pavel Novotný 18 - Jan Král 28; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:1;
60:00
Komentář Antonína Palatínuse, trenéra TJ Turnov: "Domácí dnes vyhráli naprosto zaslouženě. K vítězství jim gratuluji."
60:00
Komentář Václava Michálka, trenéra FBC Plzeň:" Dnes jsme konečně mohli hrát florbal, první třetina byla hodně oťukávací, ale od druhé jsme už věděli, jak na soupeře a dařilo se nám v zisku míčků. Výjimečně se nám dnes povedly přesilovky. Děkuji soupeři, rozhodčím a hlavně divákům
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: FbC Plzeň - 11, TJ Turnov 7.
59:58
Plzeň poráží Turnov 6:3! Velmi dobrý výkon domácích a zasloužená výhra. Dnes plzeňským vyšlo opravdu vše.
59:08
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 5 minut za nedovolené vrážení.
59:08
Naprosto zbytečný zákrok Štěpána Čudy rozhodčí po právu ocenil pěti trestnými minutami.
58:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vít Malý (7:3).
58:59
Prázdnou branku trefuje a Němeček. Plzeň si tohle již utéct nenechá.
58:39
Potřetí Matěcha. Další zákrok pro dnes skvělého Novotného.
57:06
Vošta napálil břevno. Vzápětí si Turnov bere oddechový čas. Půjdou hosté ihned do šesti?
56:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vít Malý (6:3).
56:49
Přesilovkovou souhru zužitkoval Václav Zábran. Domácí jsou blízko třem bodům, ale bude to ještě drama.
56:30
Voštova střela zblokována Sekyrou.
55:39
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:39
K veliké nespokojenosti Antonína Palatínuse posílají sudí Turnov do čtyř. Nutno říci, že tady byl ve hře i samostatný nájezd. Přesilovka je však v tento moment pro domácí možná ještě příhodnější.
55:05
Kuneš z brejku mimo. Pojišťující gól by se Plzni hodil.
54:26
Důležitý blok Brabce! Grmolec měl na čepeli branku.
51:57
Filip Nový útočil na hattrick. Kéž by vystřelil dříve.
50:40
Na hřišti se přiostřuje. Strašidelnou sekerou zahrál Hrůza. Rozhodčím tento moment zůstal skryt.
49:50
Kunešovi teď v rozhodujícím momentě utekl balonek.
48:00
Jaromír Täuber teď na poslední chvíli zblokoval Palatínusovu střelu z bezprostřední blízkosti.
46:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (5:3).
46:48
Na 5:3 snižuje Pavel Sekyra.
46:25
Turnovští postupně střídají. Plzeň je zkouší napadat, ale neúspěšně.
45:30
Tři proti jednomu teď šli domácí. Němeček vzal celou akci na sebe, což dělat neměl. Rozehrávají hosté.
44:10
Čuda si na Novotného nepřišel.
43:30
Matěchova střela z otočky pouze nad.
41:49
Turnov se prezentuje svou typickou hrou. Dlouhý balon po mantinelu do rohu a odsud do předbrankového prostoru. Plzeňská obrana odolává.
41:12
Voštu v tutovce vychytal Král.
40:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Vít Malý (5:2).
40:33
Opravdu lahůdkovou asistenci si připisuje Vít Malý. Devadesát procent Lapuníkova gólu jde za ním. I druhá přesilová hra byla tedy využita.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: FbC Plzeň 13, TJ Turnov 8.
39:48
Vyloučen hráč Jan Hausmann družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
39:48
Laciné oslabení pro Turnov. Potrestán je za hru v šesti.
39:01
"Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny," pravil hlasatel. Má pravdu.
38:44
Hrůzovu táhlou střelu vykopl za mantinel Stelzer.
37:22
Jak je dobré hrát s hlavou nahoře nyní pocítil Vošta. Stromu se nestačil vyhnout. V utkání však, zdá se, bude pokračovat.
36:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (4:2).
36:41
Hosté jsou na koni. Důrazný Vojtěch Palatínus přetlačil Štejra a přidává druhý gól.
36:03
Florbalový kouzelník Malý ztratil míček v nebezpečném prostoru a hosté mohli ihned přidat druhý gól.
35:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (4:1).
35:35
Pavel Sekyra opět potvrdil pověst střelce, když krásnou střelou přesně trefil horní růžek plzeňské svatyně.
35:00
Hosté mají na hřišti velkou ofenzivní sílu. Domácí zatím drží čisté konto.
34:28
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:28
Prvním vyloučeným hráčem utkání se stává Vojtěch Kuneš. Dvě minuty za sekání. Vrátí se turnovští do utkání?
33:02
Další horká chvilka pro Krále. Jeho nepovedený výhoz jen tak tak nepotrestal Lapuník. Střela do prázdné branky skončila na boční síti.
32:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Šůs bez asistence (4:0).
32:31
Jan Šůs teď proběhl středem hřiště a z poměrně velké dálky překvapil Krále střelou po zemi. Rozdíl je již čtyřbrankový.
31:40
Roman Buchta Polák poslal čistým hitem Matěchu k zemi. Hraje se dál, rozhodčí jeho tvrdou hru jako nedovolenou neposoudil.
29:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Lukáš Täuber (3:0).
29:54
Trestuhodně osamocený Filip Nový svým druhým gólem v utkání zvyšuje již na tříbrankový rozdíl.
29:40
Aktivní Lapuník předložil Zábranovi do další velké šance. tentokrát jejich souhra gólem nekončí. Zábran skákající balonek nedokázal usměrnit za Králova záda.
28:33
Skvělé střídaní Michaela Brabce. Jen tyč ho dělila od gólu.
27:40
Po Hrůzově křižné nahrávce zahrozil Emil Hejduk. Novotný opět pozorný.
26:33
Blíží se polovina zápasu a Turnov se stále nedokázal gólově prosadit. To je pro mladý plzeňský celek velmi pozitivní ukazatel.
24:30
Buchtovu střelu z dálky Král viděl a pravou rukou zneškodnil.
22:16
Sekyra z nebezpečné standartní situace pouze do břevna.
21:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový bez asistence (2:0).
21:37
Přesto domácí navyšují své vedení. Povedenou střelou se blýskl Filip Nový. 2:0.
21:34
Turnov v náporu.
20:34
Z rohu si až do předbrankového prostoru naběhl Vojtěch Palatínus. Jeho následný pokus bez větších obtíží chytá Novotný.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: FbC Plzeň 10, TJ Turnov 6.
19:09
Hra se přelévá ze strany na stranu. V poslední minutě první třetiny se do útoku hnal Tomášek, po něm i bratři Palatínusové. Bez efektu.
16:30
Domácí v tlaku. Na vysoký míček si počkal Vošta a střelou z první překvapil všechny přítomné. O půl minuty později tentýž hráč trefuje bližší tyč Královy branky.
15:40
Jistota v obraně Buchta svým stylem hry připomíná Romana Poláka z Dallasu. Vybojuje míček, rozehraje a jde střídat.
14:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Lapuník (1:0).
14:22
Vojta Lapuník zahrál nešťastníkovi Hrůzovi na housle a předložil míček Zábranovi, pro kterého již nebylo problémem nabídnutou šanci využít. Domácí jdou do vedení.
13:33
Nespokojený Antonín Palatínus odchází střídat. FbC dokázalo nejnebezpečnější zbraň zelených pohlídat.
11:40
Obrovskou chybu při střídání mohl a měl potrestat Korych. Novotný celou situaci skvěle předvídal a skočil útočníkovi pod nohy, čímž zachránil svůj celek od inkasované branky.
11:03
Nyní se hra velice přerušuje a stále se rozehrává u domácí brány.
10:05
Lapuník teď rovnou dvakrát na hostujícího golmana, ten je zatím neomylný.
09:13
Střelba na bránu je prozatím velice vyrovnaná.
06:00
Nepřesnost v rozehrávce domácích a hosté jsou na míčku. Ne však na dlouho. Hra je zatím velmi vyrovnaná a prim hrají pozorné obrany.
03:40
V prvních šancích plzeňští. Vošta i Täuber nebezpečně stříleli, ale skóre se nemění.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Martin Hejduk, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Daniel Korych
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Michael Brabec, Jan Šůs, Vojtěch Kuneš, Josef Tomášek, Matěj Vošta
00:00
Krásné nedělní odpoledne dámy a pánové. Vítejte u online přenosu 4. kola Národní ligy skupiny zápas z plzeňské MSH Lokomotiva, kde se utká 5. a 7. tým tabulky. Utkání začíná v 15 hodin a 45 minut.
00:00
Domácí v minulém kole zvítězili na půdě nováčka z Benešova poměrem 4:2 a potvrdili tak své domácí vítězství 13:2 nad Bivojem Litvínov.