4:7
- : -
FbC Písek

FBC Štíři Č. Budějovice B - FbC Písek 9:10
13. David Caha, 13. Jakub Vojáček, 16. Marek Fučík, 26. Tomáš Zelinka, 32. Dominik Vlček, 43. David Caha, 45. Michael Kučera, 46. Tomáš Zelinka, 48. Václav Bíca - 20. Pavel Šebelle, 30. Daniel Špírek, 35. Michal Cigánek, 41. Michael Kolínský, 46. Vladimír Lešek, 47. Michael Kučera, 49. Michal Cigánek, 49. Daniel Špírek, 53. Daniel Špírek, 60. Michael Kolínský; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 29 - Vlastimil Dvořák 15, Martin Hrubec 6; po třetinách: 3:1, 2:2, 4:7;
60:00
59:59
Počet střel za 3. třetinu: 12:18.
59:59
Komentář trenéra hostí Martina Hrubce: Výkon týmu v prvních dvou třetinách byl jako průběh nemoci našeho trenéra, který s námi dnes nemohl přijet. Ve 3.třetině jsme týmovým výkonem dokázali otočit utkání a vezeme domů tři zasloužené body. Zdravíme našeho Míšu a přejeme brzké uzdravení. Děkujeme soupeři za strhující utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Fučíka: Zápas jsme začali v dobrém nasazení a jako lepší tým. Z stavu 8:4 jsme si mysleli, že už je hotovo a soupeř nás předčil hlavně trpělivostí a koncentrovaným výkonem. Gratulace k vítězství.
59:42
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (9:10).
57:29
Hra se drží na domácí polovině.
55:21
Mikešova střela se odrazila od Bickovy helmy.
52:30
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Daniel Kučera (9:9).
52:30
Kučerova střela přeskočila Bickovu nohu a Špírek ji dorazil do brány.
48:21
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
48:21
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Jakub Mikeš (9:8).
48:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (9:7).
47:25
Zápas je plný akcí a držení míčku se přelévá ze strany na stranu.
47:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca, asistoval Petr Žáček (9:6).
46:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Daniel Špírek (8:6).
45:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Karel Prokopec (8:5).
45:40
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hrubec družstva FbC Písek
45:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Josef Čížek (8:4).
44:49
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:41
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kučera (7:4).
43:47
Vyloučen hráč Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
42:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Marek Slepička (6:4).
40:29
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský bez asistence (5:4).
35:07
Trkovského střela prošla těsně nad horní tyčí Bickovy brány.
34:43
31:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval David Caha (5:2).
31:59
Po krásné rychlé nahrávce od Cahy se prosazuje Vlček.
29:16
28:17
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:22
Písečtí úspěšně blokují střely domácích.
25:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Marek Fučík (4:1).
25:43
Zelinka se trefil přímo mezi nohy píseckého gólmana.
22:04
Vlčkova střela z otočky skončila za mantinelem.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny ve prospěch domácích.
20:00
20:00
19:59
Počet střel za první třetinu: Štíři 11, Písek 12.
19:24
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle z trestného střílení (3:1).
17:00
Domácí se nám začínají probouzet a dávají to najevo třemi góly.
15:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Jakub Vojáček (3:0).
12:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Jakub Tomšíček (2:0).
12:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Dominik Vlček (1:0).
09:47
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:52
Je těžké říct ke komu se hra přiklání víc oba celky hrají na sto procent
05:11
Hráči hostí ukazují že taky umí vystřelit na bránu a ne jen jednou.
04:04
První šanci zápasu vytvořil Lukáš Svintek při střele od mantinelu mezi nohy Píseckého brankáře.
01:28
Hra je zatím velmi vyrovnaná na obě strany.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle