1:0
3:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Panthers Praha B 4:3
23. Jan Švejda, 42. Jakub Jestříbek, 46. Daniel Vykoukal, 53. Jan Švejda - 45. Martin Kostřica, 57. Daniel Škvor, 60. Matěj Dopita; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 28 - Marek Máčala 14; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině - SKV: 8, Panthers: 13 celkově: SKV: 20, Panthers: 31
59:59
Komentář trenéra hostů: Na to že jsme trénovali pouze týden, jsme odehráli kvalitní utkání. Zítra znovu a lépe. Díky soupeřům za kvalitní utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Vyrovnaný zápas ve kterém jsme byli šťastnějším týmem, náš výkon brzdili zbytečná vyloučení a netrefování brány. Výborně nás podržel gólman. Díky soupeři za utkání.
59:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Matěj Lubenský (4:3).
58:48
Vyloučen hráč Peter Kachnič družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za zdržování hry.
57:30
Timeout Panthers Praha B
57:30
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
56:32
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Matěj Kříž (4:2).
52:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Marek Mikeš (4:1).
52:24
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za opakované přestupky.
45:48
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
45:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Daniel Vykoukal, asistoval Marek Mikeš (3:1).
44:40
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Kostřica, asistoval Štěpán Hanzl (2:1).
42:16
Vyloučen hráč Jakub Kurnas družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
41:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Jestříbek bez asistence (2:0).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině - SKV: 6, Panthers: 9
31:51
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:21
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Šimon Jakub Král (1:0).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině - SKV: 6, Panthers: 9
05:45
Vyloučen hráč Daniel Škvor družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Matěj Lubenský, Jakub Kurnas, Martin Kostřica, Adam Jebousek, Štěpán Hanzl
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Daniel Vykoukal, Matěj Šaroch, Jan Švejda, Jakub Jestříbek, Jakub Záň