1:2
0:3
- : -

Start98 Praha-Kunratice B - FBC Pitbulls Kolín 2:5
11. Jan Vacenovský, 27. Maxim Volek - 21. Martin Chyba, 31. Martin Chyba, 41. Jindřich Smejkal, 52. Jan Novotný, 54. Jindřich Smejkal; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Kristián Chlepko 22 - Jakub Šamánek 27; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:3;
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: Start98 "B" - 10; Pitbulls Kolín - 13.
60:00
Komenář k utkání hosté - Petr Cícha: "V zápase proti ne příliš oblíbenému soupeři nás výrazně podržel golman. Utkání jsme si dramatizovali neproměňováním řady šancí, takže za výhru jsme rádi. Děkuji soupeři."
60:00
Komentář k utkání domácí - David Podhráský: "Dnes jsme si to prohráli hloupými chybami s míčkem a neproměňováním šancí. Nicméně myslím, že to bude zábavná sezóna."
60:00
58:49
Vyloučen hráč Maxim Volek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Martin Chyba (2:5).
51:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný bez asistence (2:4).
51:24
Vyloučen hráč Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
47:54
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za držení.
46:55
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
40:18
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: Start98 "B" - 10; Pitbulls Kolín - 8.
40:00
30:05
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Marek Reithar (2:2).
26:21
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Maxim Volek, asistoval David Podhráský (2:1).
20:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jindřich Smejkal (1:1).
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: Start98 "B" - 9; Pitbulls Kolín - 6.
20:00
10:20
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Maxim Volek (1:0).
09:31
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: David Vokál, Jan Skoták, Jindřich Smejkal, Tomáš Kukal, Martin Chyba
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Kristián Chlepko; hráči v poli: Jan Balvín, Otakar Prášek, Jan Diviš, Ondřej Duda, Jakub Seger