0:2
1:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Kutná Hora  2:3
8. Dominik Reczai, 59. Lukáš Hlava - 24. Jan Dus, 37. Jan Dus, 54. Jiří Schwarz; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4 + Leoš Kopáček 5:2; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Mauer 19 - Bohuslav Bochníček 21; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: "Náročná silová hra. Často se hra přelévala se strany na stranu a vyhrál tým s pevnějšími nervy. Děkujeme soupeřům a divákům."
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Kováře: "Bojovné utkání, ve kterém jsme se jen málo dostávali do zakončení a dva vstřelené góly nemohly na výhru stačit. Zápas rozhodla naše vyloučení. I přes porážku můžeme být s obrannou hrou spokojeni. Gratulujeme soupeři a divákům děkujeme za podporu."
59:26
Je to dramaaaaaaaaaa!! Shakespear hadr...
58:43
Domácí snižují!!! Hra bez brankáře se vyplatila a následuje time-out a porada, která doufejme přinese vyrovnání
58:42
Timeout TJ Sokol Koberovy
58:42
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (2:3).
57:55
Hra pokračuje a domácí to zkouší bez brankáře s šesti borci v poli!
57:13
Tak pro Milana dnešní zápas končí... Zranění se zdá být vážnějšího charakteru... Sanituuu
57:12
Tohle bude na delší přerušení. Drobek leží na zemi a do akce jde zdravotnice Eliška. Doufejme, že bude domácí 34 v pořádku..
55:42
Domácí nevyužili ani druhou přesilovku.... Rozdíl zůstává dvoubrankový
53:50
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:21
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Lukáš Staňo (1:3).
48:01
Špatná kombinace hatí zatím šance domácích na vyrovnání
44:30
První přesilovka domácích! Tak copak si pro nás Domino připraví...
44:26
Vyloučen hráč Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:00
Došel kelen. Nemáte někdo na tribuně?
42:38
Zemis teď zbytečně fauloval v situaci, kdy měli domácí delší dobu míček pod kontrolou.
41:05
Na palubovce teď vidíme málo vídaný jev – domácí hrají v plném počtu a dokonce na půlce soupeře. Když zlepší založení, mohou pomýšlet na srovnání nebo otočení výsledku, ale prozatím to soupeři příliš usnadňují
40:00
40:00
39:59
Domino by si prý rád zahrál taky někdy bez oslabení. Nedivíme se... skoro půlku třetiny hrát s vyloučeným hráčem, to není zrovna věc, kterou by si domácí fanoušci přáli vidět. Nicméně toto oslabení domácí ubránili a druhá třetina končí
37:22
Další vyloučení domácích! Jen se dostali do plných, tak sláva seknul soupeře a nabízí tak hostům další přesilovku. Oslabení si dnes Koberovy vyzkouší zřejmě více než chtějí
37:12
Vyloučen hráč Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
36:21
Teď už ale domácí kapitulují. Hosté využívají dvojnásobnou přesilovku a ujímají se vedení.
36:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (1:2).
36:09
Skvělý zákrok Mauera, který ramenem vytěsnil po křižné přihrávce střelu ramenem
35:00
Teď je to zámek... Celá domácí střídačka stojí a my toho moc nevidíme, ale žlutá zeď před Mauerem je zatím neprůstřelná!
34:46
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:46
Zda Leoš skutečně fauloval rozšifrujeme po utkání v pořadu Na vlastní oči. Ale teď je tu další vyloučení a hosté budou hrát přesilovku 5na3 přes 2 minuty!!
31:55
Leoš teď trefil soupeře do obličeje a soupeř tak má pětiminutovou přesilovku. Tohle bude pro domácí obranu další zkouška ohněm
31:43
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minut za sekání.
30:00
Po delší době pěkná kombinace domácích. Hlavis vytáhl míček od mantinelu do středu hřiště a hledal na přední tyči přihrávkou vůdce Domina. Ten to zkusil z otočky, ale neuspěl
27:35
Hosté jsou teď nebezpeční zejména z brejků. Domácím se zpátky příliš nechce a mohou děkovat soupeři, že předržuje míčkek a nevyužívá nabídnuté šance.
24:54
Vyrovnáno. Drobek si podruhé odpočinul na trestný a hosté už tentokrát přesilovku využili. Těžko říct kolik podobných zákroků ještě bude domácí coach Milanovi tolerovat...
23:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (1:1).
22:59
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
21:01
Na hřišti mají hosté mírnou převahu, jinak se nic moc neděje. Díky tomu, že máme před sebou střídačku domácích, vidíme i jinak málo viditelné věci. Tak třeba Leošův účes už není to co býval. Inu věk nezastavíš..
20:00
20:00
19:59
První část končí. Týmy se jdou poradit do kabin a my jdeme připravit hřiště na druhou část. Utíkejte pro občerstvení a uvidíme se tu za 10 minut
15:55
Teď se výrazně přitvrdilo! Drobek využil váhovou převahu. Hostující borec si musel připadat jako by se srazil s mobilním automatem na Colu. Dvě minuty na trestné ho přinejmenším donutí zamyslet se nad svým prohřeškem
14:53
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:10
Na hřišti se toho moc neděje, tak se podívejme alespoň na dnešní dosavadní výsledky Premier League: Liverpool 3:1 Newcastle, Brighton 1:1 Burnley, Man. United 1:0 Leicester, Sheffield 0:1 Southampton, Tottenham 4:0 Crystal Palace, Wolves 2:5 Chelsea
10:45
Odpískaný faul na Zemana označme z našeho pohledu minimálně jako velmi přísně posouzený. Ze standardky nic nebylo a hra se opět uklidňuje.
10:00
Točíme strany. Ostré pozdně letní sluníčko se zdá být pro brankáře hostí nepříjemné a tak v rámci zachování férových podmínek nás čeká krátká komerční pauza.
07:15
A je tu úvodní branka letošní sezony! Nevstřelil ji nikdo jiný než domácí kapitán. Kvalitní letní příprava (zejména v Dobrušce) se tak projevuje hned v úvodu dnešního utkání.
07:13
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Janoušek (1:0).
05:15
Diváci v hale, kteří dnes dorazili v hojném počtu, si jistě všimli nových dresů, ve kterých dnes Koberovy nastoupili. Kromě nových dresů se na popud Domina (nového kapitána domácích) obstarala také nová kapitánská páska, která jasně odsuzuje rasismus ve světě. Díky Míno!!
02:20
Na hřišti se toho zatím moc neděje a tak se zatím ohledněme zpátky do historie, kdy byla Kutná Hora významným hornickým městem. Uvidíme tedy, zda se dnes hosté budou prezentovat tvrdou dřinou, která je horníkům vlastní.
00:01
Dobré sobotní odpoledne milí diváci. Vítáme Vás u prvního zápasu letošní sezony v nově vzniklé Divizi B. Dnes se domácí celek střetne se soupeřem z Kutné Hory.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Jakub Janoušek, Dominik Reczai, Michal Slavík, Lukáš Hlava, Jan Novotný