1:1
2:4
- : -

FBŠ Všestary - FbC Hradec Králové 4:7
12. Jan Freiberg, 40. Štěpán Novák, 46. Aleš Klemš, 59. Pavel Hellmann - 8. Adam Středa, 9. Matěj Mikšovský, 31. Adam Petera, 43. Tomáš Černý, 45. David Stružinský, 50. Matěj Mikšovský, 57. Vít Heger; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 6:3; využití: 1:2; diváků: 126; zásahy brankářů: Filip Ježek 23 - Jeroným Žižka 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:4;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině- Všestary 10, Hradec Králové 15
59:59
Střely v zápase - Všestary 24 , Hradec Králové 30
59:59
Komentář trenéra domácích: "Dneska jsem si řekli, co budeme hrát a taky jsem to hráli. Byli jsme trpěliví, ale díky chybám jsme zápas nedostali do vítězného konce. Jinak celkový dojem ze hry byl velmi kladný. Děkujeme soupeři za hru a fantastickým divákům za atmosféru v hale."
59:59
Komentář trenéra hostí: " Zápas jsme měli pod kontrolou, ale nevyvarovali jsme se nepřesnostem, ze kterých soupeř hrozil a hlavně hloupých vyloučení. Jsme však velmi rádi a ceníme si tohoto důležitého a zaslouženého vítězství Soupeři děkujeme"
59:33
Všestary bez brankáře
58:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jakub Moravec (4:7).
58:43
Pavel Hellmann protrhl smůlu dnešního dne a skóruje!
58:10
Pytlíček trestů se nám tady roztrhl, aspoň to je zajímavé!
57:39
Vyloučen hráč Daniel Elicer družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
56:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Marek Kovář (3:7).
56:43
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení.
56:43
Vyloučen hráč Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
56:22
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
54:10
Všestary hrají silový florbal, který Hradci nesvědčí a několik hráčů "hostujícího" týmu se právě proletělo po Kuklenské palubovce
53:07
Hradec sice vede, ale neodpouští si nejapné poznámky směrem k soupeřům a rozhodčím, trošku zbytečné za tohoto stavu
51:33
Volenec skákavou střelou mimo. Probouzí se nám kotel domácích, který žene Všestary ke snížení
50:53
Krajči do břicha Žižky
50:24
Hradec Králové má dneska i notnou dávku štěstí, Hellmannův skákavý balon se stočil mimo tři tyče
49:35
Všestary si berou oddechový čas a řeší co s tímto nepříznivým stavem ještě udělat
49:34
Timeout FBŠ Všestary
49:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Vít Heger (3:6).
49:34
Všestary se tlačí do útoku, bohužel zapomínají na zadní vrátka a Hradec trestá
49:01
Velké emoce teď tryskají na hřišti, je zde souboj o každý centimetr Kuklenské haly
47:51
Freiberg dnes hraje skvělý zápas, zase dělá ve vlastním oslabení velké problémy obraně HK
46:43
Duo Klemš a Freiberg výborně napadá Hradec Králové a získává cenné vteřinky
46:00
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
45:45
Hellmann v obrovské šanci mimo
45:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval Zdeněk Krajčí (3:5).
45:11
Zdeněk Krajčí našel volného Aleše Klemše na středu který se nemýlí a nekompromisně snižuje!
44:44
Roman Boban Dostál v krásné střele, která byla zblokována. Všestary sice prohrávají ale jsou paradoxně lepší na hřišti
44:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Jonáš Mikšovský (2:5).
44:01
Další nedůslednost v obraně a Stružinský posílá Hradec do trháku
42:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Daniel Elicer (2:4).
42:57
Klasické sportovní pravidlo Nedáš - Dostaneš, na druhé straně trestá Černý a posílá Hradec do dvoubrankového vedení
42:47
Další obrovská šance pro Všestary, Novák mimo
40:35
Velmi akční vstup do poslední základní části, Novák měl na holi vyrovnání, ale netrefil zařízení. Na hřišti vzrůstají emoce
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Všestary 6, Hradec Králové 7
39:36
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Roman Dostál (2:3).
39:36
Kráááááááááásná nahrávka Romana Dostála, který využil chyby ve střídání Hradce Králové a Štěpán Novák dává do prázdné! Davy šílí, Všestarští fanoušci se radují
39:33
Krásná kombinace končí na masce Žižky
38:21
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
38:21
Všestary mají výhodu přesilové hry
37:08
Freiberg spustil své raketové pohony a narušil rozehrávku Hradce,bohužel do zakončení se nedostal
30:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Vít Heger (1:3).
30:57
Hradec využívá trošku kontroverzní přesilovou hru kombinací do prázdné brány
30:23
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
25:25
Vyloučen hráč Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zdržování hry.
25:00
Ježek v zákroku proti Mikšovskému
24:03
Všestary jsou momentálně mnohem lepším týmem na hřišti, vyrovnávací gól visí ve vzduchu
12:45
Skvělá práce v podání Jakuba Moravce, který dostal několik nedovolených zákroků a pořád bojoval, díky jeho práci ušetřil Všestarům několik velmi důležitých vteřin
11:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Jakub Moravec (1:2).
11:22
Náááááádherná akce v podání Všestar!! Jan Freiberg dostal balon do prostoru, povodil si Žižku a v oslabení snižuje!
11:15
Vyloučen hráč Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.