0:2
0:3
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hornets Brno ZŠ Horní  2:6
2. Jan Skalický, 18. Daniel Baláš - 2. Patrik Fabián, 24. Jakub Matula, 31. Patrik Fabián, 44. Lukáš Šmarda, 57. Jakub Matula, 58. Patrik Fabián; rozhodčí: David Kytler - Daniel Jireček; vyloučení: 2 + Marek Švec 5:4; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 16 - Michal Prokeš 22; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Výborný vstup do nové sezóny. Dnešní utkání rozhodla naše disciplinovaná hra a perfektně odbráněná oslabení. Děkuji týmu za dnešní výkon, stejně tak soupeři, rozhodčím i pořadatelům a přeji soupeři úspěšnou sezónu.
59:59
Komentář trenéra domacích Petra Adamce: Dnes jsme narazili na výborně fyzicky i florbalově vybaveného soupeře. Z naší strany hromada spálených šancí, ale to samé platí i o soupeři. Zasloužený, ale špatný výsledek. Gratuluji soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
57:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián bez asistence (2:6).
56:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula bez asistence (2:5).
55:49
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
50:53
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:57
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
43:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (2:4).
40:00
40:00
38:58
Vyloučen hráč Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 5 minut za hrubost.
30:56
30:15
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
23:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (2:2).
20:00
20:00
17:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Jakub Doleček (2:1).
14:43
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
09:50
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:22
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
01:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Vojtěch Marek (1:1).
01:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Lukáš Šmarda, Lukáš Vašínek, Tibor Kučera, Jan Slavíček, Lukáš Paták
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Vojtěch Náhlík, Marek Švec, Jan Skalický, Vojtěch Marek