3:1
- : -
Zlín Lions

FbC Asper Šumperk - Zlín Lions 10:4
3. Jan Mannl, 4. Jindřich Kamler, 5. Petr Matěj, 32. Michal Šíma, 34. Jan Mannl, 38. Petr Matěj, 39. Jiří Trávníček, 45. Jiří Trávníček, 56. Daniel Venouš, 56. Jan Mannl - 7. Jakub Vořechovský, 12. Jakub Vořechovský, 23. Petr Pospíšil, 60. Jakub Žáček; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4 + Michal Vařeka 5:6; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Antonín Byvan 11 - Martin Vičánek 13; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině 6:4.
60:00
Hodnocení trenéra Šumperka,Jiřího Trávníčka: "Až na jednu hluchou pasáž jsme odehráli dobré utkání. Děkujeme soupeři a rozhodčím za fér utkání a divákům za návštěvu."
60:00
Hodnocení trenéra Zlína Miroslava Kořénka: "První zápas sezóny nám nevyšel podle představa ukázal nám, na čem musíme ještě zapracovat. Věříme, že zítra domácízápas s Třincem vyhrajeme. Děkujeme soupeři za zápas"
60:00
59:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Jakub Vořechovský (10:4).
59:47
Zlín ke konci utkání ještě upravil skóré na konečných 10:4 z pohledu domácích.
55:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Matyáš Zapletal (10:3).
55:55
Domácí tým dalšími dvěma slepenými góly upravuje skóré na 10:3.
55:55
Jubilejní desátý gól do sítě Zlína střelil domácí junior Jan Mannl, který tak zažívá snový debut, když kompletuje hattrick.
55:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Vařeka (9:3).
54:38
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
54:38
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
54:38
Konflikt na půlce hřiště vyřešil sudí šalamounsky a posílá oba hráče vychladnout na trestnou lavici.
50:09
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
50:09
Po hluché části zápasu bez výraznějších šancí dostává Asper potřetí v zápase výhodu v podobě přesilové hry.
46:19
Došlo k ošetření hostujícího brankáře a už se může pokračovat ve hře.
44:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (8:3).
44:04
Domácí se prosazují také v oslabení, blafákem do backhandu skóruje podruhé Trávníček.
42:39
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
42:12
Zlín se ocitl ve velké šanci, ovšem Žáček poloodkrytou branku z těsné blízkosti netrefil.
40:00
40:00
Po počátečním tlaku Zlína ve druhé třetině domácí tým převzal iniciativu a čtyřmi góly hostům před třetí částí odskakují.
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 10:5.
40:00
38:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jan Mannl (7:3).
38:41
I druhou přesilovku Šumperk využívá, se štěstím dává branku Trávníček.
37:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (6:3).
37:32
Šestý gól do sítě Zlína přidává nejaktivnější domácí formace, po přihrávce Šímy skóruje Matěj.
36:53
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
36:53
Po dalším domácím týmem vybojovaném faulu v oslabení ožívá i šumperská hala.
35:49
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:49
Hruban byl nucen po ztrátě na útočné polovině donucen faulovat.
33:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Jan Dohnal (5:3).
33:12
Jan Mannl se při svém debutu v seniorské kategorii prosazuje podruhé, Zlín ztrácí už dvě branky.
31:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (4:3).
31:19
Asper využívá přesilovku brankou ze standartní situace na hranici velkého brankoviště.
30:12
Vyloučen hráč Michal Kořený družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
30:12
Šumperk se po zbytečném vyloučení hostujícího hráče dostává ke druhé přesilovce.
29:12
Asper se dostává k první střele na branku ve druhé třetině.
28:15
Hra se po hektickém úvodu druhé třetiny plného vyloučení trochu uklidnila.
25:57
Vařeka se po konci svého dlouhého trestu vrátil na hriště a hned se ocitl před odkrytou brankou po nahrávce Kamlera, branku ale netrefil.
23:41
Vyloučen hráč Michal Kořený družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
23:41
Matěj si svou aktivitou v početní nevýhodě vybojoval faul zlínského hráče na útočné polovině.
22:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Jakub Žáček (3:3).
22:26
A Zlín početní výhodu využívá, prosazuje se Pospíšil.
20:51
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 5 minut za hrubost.
20:51
Druhá třetina začala zostra, a hned po minutě hry si Zlín zahraje přesilovku poté, co byl domácí Vařeka vyloučen na kontroverzních pět minut.
20:00
20:00
Střely po první třetině 7:6.
20:00
V první třetině měl sice míček pod kontrolou více Šumperk, nicméně hra byla vyrovnaná,čemuž odpovídá také skóré či poměr střel.
20:00
18:32
Zlín ubránil přesilovku soupeře bravůrně, Asper se dostal pouze k jedné střele na branku.
16:32
Vyloučen hráč Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení.
13:17
Šumperk se v oslabení dostal do nadějné šance dva proti jednomu, ale branka z toho nepadla.
12:46
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Jiří Štěpánek (3:2).
11:27
Podruhé v zápase se prosazuje Vořechovský, opět po asistenci Štěpánka.
08:24
Šumperk teď má míček na holích a uklidňuje hru.
06:03
06:03
Zlín se ovšem nenechává zahanbit a také odpovídá vstřelenou brankou.
04:39
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Štěpán Maixner (3:0).
04:39
Asper třemi slepenými góly na začátku zápasu odskakuje Zlínu.
03:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler bez asistence (2:0).
02:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Petr Matěj (1:0).
01:25
Asper zatím nepustil Zlín na útočnoupolovinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kořený, Jiří Štěpánek, Michal Baroň, Filip Horník, Lukáš Chalabala
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Matyáš Zapletal, Michal Vařeka, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Daniel Venouš