2:1
1:2
- : -

Florbal Sokolov - FBC Slavia Praha 4:7
11. Tomáš Abrhám, 31. David Ladžon, 39. David Ladžon, 45. David Ladžon - 3. Martin Fojtík, 6. Vojtěch Šafář, 13. Jakub Puciow, 16. Roman Malík, 30. Vojtěch Šafář, 44. Vojtěch Šafář, 57. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 27 - Tomáš Koval 38; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:2;
60:00
Střely: Sokolov: 16 Slavia: 11 Celkem:Sokolov: 42 Slavia: 34
60:00
Nejlepší hráči: Sokolov: Tomáš Abrhám Slavia: Štička Antonín
60:00
Ondřej Otáhal - FBC Slavia Praha: Očekávali jsme těžkou divizní premiéru. Nedá se říci že bychom byli lepším týmem. Rozhodla produktivita. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Vyjádření trenéra domácích T. Abrháma: První zápas, trochu jsme se hledali, viz 1. třetina, ale s výkonem jsem spokojen, mladý kluci dřeli, byla vidět snaha, soupeř byl ale aktivnější a ve výsledku zkušenější. Moc děkuji za fér boj, těšíme se na odvetu.
60:00
56:56
Timeout Florbal Sokolov
56:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal bez asistence (4:7).
54:15
Vyloučen hráč Matouš Doubek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
44:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Štěpán Mosler (4:6).
43:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Petr Bína (3:6).
40:00
40:00
Střely: Sokolov: 20 Slavia: 13
40:00
38:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Tomáš Abrhám (3:5).
37:41
Vyloučen hráč Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vražení zády.
30:12
29:11
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (1:5).
20:00
20:00
Střely: Sokolov: 11, Slavia: 15
20:00
15:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Roman Malík, asistoval Antonín Štička (1:4).
12:52
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow bez asistence (1:3).
10:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Štěpán Mosler (1:2).
05:48
02:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jakub Puciow (0:1).
01:04
Vyloučen hráč David Ladžon družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Antonín Štička, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Patrik Slezák, Matouš Tesař, Patrik Soukup, Ondřej Rachunek, Štěpán Mosler