0:1
3:0
- : -

Florbalová škola Plzeň A - SK Jiskra Domažlice 5:2
11. Kryštof Lehečka, 14. Kryštof Lehečka, 43. Ondřej Budek, 48. Tomáš Pour, 51. Matěj Surák - 8. Jakub Nechoďdomů, 25. Vojtěch Jahn; rozhodčí: Vojtěch Šveiger - Martin Klán; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Motl 7 - Jan Fousek 38; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:0;
60:00
59:59
střely Domácí 22 Hosté 1
59:59
Komentář vedoucího hostů: Soupeř nám ukázal svou kvalitu a zaslouženě i díky většímu počtu zkušeností a počtu hráčů.Děkujeme jim za zápas
59:59
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání rozhodla třetí třetina. Děkujema za zápas soupeři. Šťastnou cestu domů.
59:24
Vyloučen hráč Zdeněk Pivoňka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
58:20
Na druhé straně Ondra Motl nemá moc práce a je o dost méně rozchytán ovšem jeho soustředěnost je stále na sto prrocentech.
57:20
Hra Plzně stále vypadá jako obléhání hradu. Král Fousek nepustí nic co vidí.
54:50
Domažlický hrdinům už dochází síly a je to znát na aktivitě v obraně. Více faulů a pomalejší reakce a starty na míček. Každpádně se to dalo čekat a je obdivuhodné, že vydrželi takové tempo až do této chvíle.
53:40
Vojta Jahn jako nejrychlejší útočník Doažlic je často vysílán sám do utoku aby zkusil rychle zakončit nebo podržet míček a počkal na náběh svých spoluhráčů. I na toto je potřeba dát si pozor.
52:00
Bořek Ozom trefuje prvního hráče před sebou a Domažlice se nachvilku dostali z obraného postavení.
50:30
Surák využil spoliupráci Janaty a vstřelil hezký gól. Určitě dobře pro Plzeň aby mohla hrát s větším klidem.
50:19
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Jonáš Janata (5:2).
49:50
Hrdinou zápasu je jasně brankář hostů Fousek.
48:58
Vojta Pelikán to vzal na sebe a jeho střelu zblokoval Domažlický obránce.
48:00
Lehečka sbírá body už i za asistence.
47:30
Pour prostřelil všechno co před ním stálo a Fousek bohužel nedokázal zabránit propadnutí míčku za jeho záda.
47:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Kryštof Lehečka (4:2).
46:33
Tak zatím nic dobrého. Střela mimo bránu.
45:45
Opět přesilová hra. Kdy jindy když né teď dát gól. Jak se říká do třetice všeho dobrého.
45:33
Vyloučen hráč Jan Málek družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
44:10
Domažlice brání až za polovinou hřiště. Dost to připomíná hru Forsee Plzeň proti kterým hrála Florbalová škola Plzeň v poháru a měla s nimi ze začátku problémy kvůli jejich bránění.
43:47
Dobrý náběh Zicha skončil mimo bránu.
42:22
Opět jsou tu, postrah všech týmů. Ondřej Budek jako střelec a Matěj Surák jako nahrávač. Snad se dostali do laufu a budou takto faungovat celou sezónu stejně jako tu minulou.
42:21
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (3:2).
42:00
Táboříkovi sjela střela ale jeho rychlí návrat za pomoci Zicha zastavil Domažlický protiútok.
41:20
Tak při přesilovce nabyla ani jedna střela na branku.
40:05
Tak jak se Plzeň domluvila na přesilovku?
40:00
40:00
39:59
Stav střel: Domácí 11 Hosté 4
39:59
Střel bylo více ale všechny dobře zblokované hráči Domažlic. Nepřijeli jsem z povinosti ale chtějí hrát a dávají to jasně najevo a i stav zápasu tomu odpovídá. Myslím, že všichi hráči Domažlic musí děkovat Fouskovi, který chytá většinu pokusů Plzeňského týmu.
39:40
Snad bude přesilová hra využita ve třetí části zápasu.
39:20
38:20
Opět zvednutá ruka rozhodčích a bude zase vyloučen hráč Domažlic.
37:20
Šobotník v klidu kontroluje dlouhé výhozy Domažických a zakládá nový útok.
35:50
Plzenští mladíci teď tlačili na pilu tak moc, že na hřišti byli dvě minuty a nepustili Domažlice z kolotoče.
34:12
Plzni se stále nedaří vymyslet nějakou akci, která by byla zakončena pořádnou střelou. Střel je spousta ale nic co by Fousek nezvládl.
32:45
Janata vyzkoušel velmi hezkou střelou pozornost Fouska v bráně Domažlic.
31:20
Nebezpečný protiútok Domažlic končí nepřesným zakončením.
30:30
Brankář Domažlic je dnes ve velmi dobré kondici a každý jeho zákrok mu přidává na jistotě.
30:14
Opět standartka před bránou Domažlic navyužita.
26:30
Hráčům Plzně se nedaří dobře vystřelit. A Damžlický dobře blokují pokusy o zakončení
25:40
Domažlice se teď dostávají do útočného pásma a dokáží zazlobit.
25:10
Domažlice hrají jednoduchou hru. Mam místo a možnost střílim. A vychází jim to.
24:54
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Vojtěch Jahn, asistoval Robert Kubica (2:2).
24:30
Domažlice sice přijeli v malém počtu ale vědí co mají hrát. Do takového bloku se blbě točí ale určitě to pro Plzeň nebude první a ani poslední takový soupeř.
24:00
Kombinační hra Plzně zatím funguje ale bez branek.
23:15
Standartní situace před Damažlickou bránou nevyužita.
21:00
Pár chyb v rozehrávce Pzně ale opět včas napravené a Plzeň opět po vysřídání v klidu na míčku.
20:05
První srovnávání hráčů na vhazování. A volný úder pro Domažlice.
20:00
20:00
19:59
První třetina končí jen lehkým náskokem Plzně a trenéři jsou evidentně nespokojeni a jdou jim to vysvětlit.
19:50
Schmidt nenašel volného Matěje Zicha a pouze vystřelil.
18:50
Domažlice využívají chvilky kde Plzeň nepresuje a uklidňují hru.
17:55
Šobotník srovnával míček na hokejce tak dlouho až z toho ani nevystřlil.
17:11
Tak hlavní přesilovková formace nic moc nevymyslela. Teď dostavají šanci další hráči.
16:00
V minulém zápase se přesilovky byli nevyužity tak schválně jestli je Plzeň potrénovala.
15:41
Vyloučen hráč Vojtěch Jahn družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
15:10
Rozhodčí mají zvednutou ruku a bude se vylučovat na straně Domažlic.
14:30
Hráči Domažlic šetří síly a v obraném bloku stojí zodpovědně na svých postech.
13:19
Lehečka na střídačce stále nikomu neprozradil jak mají dávat góly a tak je dává zatím jen on sám.
13:17
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jakub Vandák (2:1).
12:29
Domažlický ví jak zastavit dobře hru faulem a sravnat se zase do postavení na obranou hru, která se jim zatím daří.
11:50
Ondřej Budek krásně ukliňuje hru a Plzeň opět rozehrává s klidem.
10:59
Chvilka nepozornosti Domažlic a už to tam začíná padat. Každopádně přes soustředěnou obranu Domažlic se těžko Plzenští prosazují.
10:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Vojtěch Beneš (1:1).
10:20
Střela pouze do boční sítě ranky Domažlic.
10:00
Plzeň má hodně střel ale většina z nich není nijak nebezpečná.
07:42
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů, asistoval Martin Andrle (0:1).
07:40
Domažlice budou nejvíce těžit s protiútoků. Což se i potvrdilo.
07:00
Kombinace nových posil v týmu Plzně vypadá velice slibně a končí opět střelou.
06:10
Špatná rozehra od Lehečky byla napravena a Plzeň se stále tlačí do útoku.
05:40
Plzenští hráči stále na míčku.
05:10
Krásná kombinace Surák Osvald, která končí střelou na bránu.
04:34
Střela od obránce Marka Osvalda mířila lehce mimo bránu.
04:15
Presování se zatím dobře vyplácí a Plzeň dost často získá míček rychle zpět.
03:00
Nyní střela od Vandáka, která zacinkala o brankářovo helmu. Zatím hráči Plzně dobře rozchytávájí brankáře z Domažic.
02:55
Střela od mladého Suráka byla vytažena golmanem.
02:40
Krásný náběh od Pouříka, který vyzkoušel brankáře hostů.
02:30
Plzeňský celek je konečně o něco déle na míčku ale to nemá dlouhé trvání a hned je špatná rozehra.
01:00
První lajna domácíh zatím nic moc nepředvedla. Snad si to schovávají na později.
00:10
Domažlice vyhrávají první vhazování. A hned je i prví střela na Ondru Motla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Šveiger a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Ondřej Stach, Robert Kubica, Zdeněk Pivoňka, Vojtěch Jahn, Jakub Nechoďdomů
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák, Jonáš Janata, Tomáš Pour