2:3
0:3
- : -

SK K2 Prostějov - FBC ORCA KRNOV 2:12
24. Marek Judas, 32. Josef Ťuik - 2. Patrik Baránek, 2. Jaromír Filip, 6. Jaromír Filip, 10. Ondřej Miškov, 11. Jaromír Filip, 17. Jaromír Filip, 23. Dominik Fňukal, 25. Filip Svoboda, 39. Filip Svoboda, 44. Filip Svoboda, 53. Tomáš Zakopčan, 58. Jaromír Filip; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 7:3; využití: 0:3; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Weidinger 7, Dominik Fica 15 - René Frydrych 18; po třetinách: 0:6, 2:3, 0:3;
60:00
57:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (2:12).
56:46
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
55:39
Vyloučen hráč Marek Judas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Filip Svoboda (2:11).
52:16
Vyloučen hráč Ondřej Král družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
52:16
Vyloučen hráč Ondřej Král družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:08
Vyloučen hráč Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
43:54
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
43:54
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
43:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda bez asistence (2:10).
40:00
40:00
38:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Jaromír Filip (2:9).
31:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Josef Ťuik bez asistence (2:8).
24:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (1:8).
23:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Marek Vlček (1:7).
22:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (0:7).
22:14
Vyloučen hráč Adam Čejka družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Fica družstva SK K2 Prostějov
20:00
20:00
16:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Dominik Fňukal (0:6).
15:34
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
11:13
10:28
09:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (0:4).
05:55
01:48
01:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Dominik Menzel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Ondřej Miškov, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Marek Vlček, Michal Trnečka, Marek Judas, Ondřej Král, Pavel Bezouška