2:2
6:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:7
9. Filip Kopřiva, 9. Jakub Tejnor, 9. Marcel Šuranský, 13. Jakub Tejnor, 18. Ondřej Šimek, 27. Jakub Tejnor, 29. Marcel Šuranský, 48. Ondřej Šimek, 54. Marcel Šuranský, 56. Jakub Tejnor, 56. Marcel Šuranský, 56. Jan Pech, 60. Vojtěch Koutný - 1. Martin Hrmo, 4. Martin Hrmo, 20. Jakub Malecha, 25. Jan Novotný, 40. Šimon Perek, 42. Michal Krňák, 56. Adam Koller; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3 + Jakub Tejnor 5:5 + Tomáš Troják 5; využití: 2:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Petr Toman 15 - Jan Vališ 4, Vojtěch Kačer 8; po třetinách: 5:3, 2:2, 6:2;
60:00
59:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Kryštof Ille (13:7).
55:59
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Adam Koller, asistoval Radek Vobr (12:7).
55:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech, asistoval Vojtěch Mach (12:6).
55:33
Zdá se, že je hotovo. Dva rychlé góly soupeři z Budějovic sil nepřidají. Ale 4 a půl minuty jsou ještě dlouhá doba.
55:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Vojtěch Koutný (11:6).
55:17
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (10:6).
54:26
Jdeme do finiše, atmosféra houstne, tempo nepolevuje. To se musí divákům líbit.
54:25
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
54:08
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
53:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Martin Novák (9:6).
47:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Tejnor (8:6).
44:46
Zbytečný faul Tejnora posílá domácí do oslabení v nejméně vhodnou chvíli.
44:38
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:17
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Michal Krňák, asistoval Dominik Bošanský (7:6).
40:00
40:00
39:50
Brejk z přesilovky a gól do šatny v neprospěch domácích.
39:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Jakub Malecha (7:5).
38:47
Oba vyloučení na 5minutový trest již nervózně vyhlíží konec svých trestů.
38:41
Vyloučen hráč Adam Koller družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
33:57
Trocha jisker na hřišti a vzájemné vyloučení obou zúčastněných.
33:56
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 5 minut za hrubost.
33:56
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
29:10
Nedáš - dostaneš. Šuranský pálí z kontru a zvyšuje na 7:4.
28:59
28:56
Malechův únik v oslabení Toman tváří v tvář zlikvidoval.
27:58
Macha v šanci seknul Krňák a už odpočívá na trestné lavici. Další přesilovka domácích.
27:57
Vyloučen hráč Michal Krňák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
27:00
Na druhé straně nešetrně srazil Matějku Bošanský a v následné přesilovce se ranou do protipohybu trefuje Tejnor a kompletuje HATTRICK.
26:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Marcel Šuranský (6:4).
25:22
Vyloučen hráč Dominik Bošanský družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:52
Šuranského nedisciplinovanost trestá ke konci přesilovky nikým nekrytý Novotný. Už je to jen o gól.
24:51
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jan Novotný, asistoval Pavel Formánek (5:4).
23:00
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
20:12
Vyloučen hráč Martin Hrmo družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:26
Malecha měl za brankou domácích dost prostoru, tak ji celou obkroužil a prostřelil Tomana k bližší tyči.
19:03
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Martin Hrmo (5:3).
17:56
Šimkův teploměr krásnou táhlou střelou zapříčinil střídání brankářů na straně Českých Budějovic.
17:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Kryštof Ille (5:2).
17:55
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Kačer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
12:17
Tejnorova skákavá střela doputovala až za záda golmana hostí a rázem je to 4:2.
12:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Cihlář (4:2).
11:54
Domácí vstoupili do utkání rozpačitě a v prvních minutách se na hru jen dívali. Po vyloučení Šuranského prohrávali již 0:2, ale pak se dokázali během 22 vteřín vzchopit a obrátili stav utkání na aktuálních 3:2 pro Slovan.
08:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jan Cihlář (3:2).
08:33
08:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Pech (1:2).
03:39
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Dominik Bošanský (0:2).
03:20
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:15
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Patrik Bolvári (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Stanislav Karas, Patrik Bolvári, Jakub Malecha, Dominik Bošanský, Martin Hrmo
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný, Ondřej Stloukal, Jan Cihlář