0:2
3:3
- : -

FBC Liberec B - FLORBAL JABLONEC 5:6
10. Ondřej Bím, 19. Adam Štěpán, 54. Bohuslav Ferdan, 57. Jan Havrda, 60. Jakub Rais - 11. Jan Malinovský, 24. Jan Malinovský, 30. Jan Mikula, 41. Jan Malinovský, 53. Jan Malinovský, 60. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Daniel Kupec 20 - Denis Kopecký 16; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:3;
60:00
Vyjádření kapitána domácích Jana Havrdy: Doplatili jsme na nerozehranost, bez jakéhokoliv přípravného zápasu a také na lepení sestavy. Když už jsme po neurovnané hře dorovnali bohužel nás nedůraz připravil o bod. Nadšeně bojujícímu soupeři gratulujeme.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Lukáše Javůrka: Vyrovnaný zápas který jsme v závěru málem ztratili děkujeme soupeři
60:00
59:53
Timeout FLORBAL JABLONEC
59:51
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Jan Mikula (5:6).
59:12
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Adam Štěpán (5:5).
58:36
Timeout FBC Liberec B
56:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Otakar Kosák (4:5).
53:16
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan, asistoval Jakub Pecháček (3:5).
52:46
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Malinovský, asistoval Zbyněk Hujer (2:5).
50:40
Vyloučen hráč Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:22
40:00
40:00
29:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Michal Král (2:3).
23:01
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Malinovský, asistoval Michal Král (2:2).
20:00
20:00
18:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Jan Havrda (2:1).
10:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Malinovský, asistoval Lukáš Jarolímek (1:1).
09:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ondřej Bím, asistoval Daniel Matocha (1:0).
04:02
Vyloučen hráč Marek Čeřovský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Marek Čeřovský, Vojtěch Čivrný, Zbyněk Hujer, Lukáš Jarolímek, Jan Malinovský
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Jakub Pecháček, Marek Žagan, Bohuslav Ferdan, Jan Havrda, Adam Štěpán