3:1
1:6
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Fbc Strakonice 4:8
27. Tomáš Suchý, 32. Adam Tkadlec, 34. Tomáš Vykoupil, 58. Filip Blažek - 13. Vojtěch Houska, 37. Jiří Křesák, 44. Karel Šavrda, 51. Lukáš Pluskal, 53. Vojtěch Houska, 54. Michal Strejček, 56. Václav Strejček, 60. Daniel Novák; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 3 + Lukáš Zápal 5:6 + Jiří Křesák OS; využití: 0:3; diváků: 44; zásahy brankářů: Jiří Cisler 19 - Jaroslav Velek 16; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:6;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 5 - Strakonice 10, celkem 20 - 27
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Strakonice předvedly heroický výkon, my naopak otřesný. V obraně mizerný, vepředu bezzubý. Doufám, že se na zítřek lépe vyspíme. Díky za zápas
60:00
Komentář trenéra hostů (K. Šavrda): Děkujeme soupeři za pěkné utkání. Doufáme, že takových bude v této sezóně více a zároveň děkujeme fanouškům za skvělou kulisu. A těšíme se na naše fanoušky v domácím prostředí. Domácím přejeme hodně štěstí do sezóny.
60:00
Nejlepší hráči zápasu: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 10 Tomáš Vykoupil - FBC Strakonice 32 - Vojtěch Houska
60:00
59:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Daniel Novák, asistoval Adam Přib (4:8).
59:43
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice - osobní trest.
59:43
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:36
Timeout Fbc Strakonice
57:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Lukáš Porazil (4:7).
55:51
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček, asistoval Vojtěch Houska (3:7).
53:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Jiří Křesák (3:6).
53:15
STrakonicím se přesilovka velmi daří a pravděpodobně se jim podařilo v ní rozhodnout tento zápas
52:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (3:5).
50:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Karel Šavrda (3:4).
50:57
Hosté přesilovku rychle využívají díky Pluskalovi a vrací se do vedení. Navíc jim ještě poměrně dlouhá přesilovka zbývá
50:29
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za hrubost.
43:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (3:3).
43:17
Až teď. A bohužel pro domácí to znamená vyrovnání na 3:3. Trefil se Šavrda
42:52
V posledních minutách vidíme na hřišti spíše boj o každý centimetr hřiště. Příliš zajímavého teď nevidíme
39:51
V závěru druhé třetiny se dostal do samostatného úniku Mareš, Cisler ale jeho blafák chytá
38:26
Hosté zahrozili v oslabení, Cisler chytá
38:17
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
38:17
Baroch z otočky nad, ale domácí budou mít další výhodu přesilovky
36:58
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Daniel Novák (3:2).
36:58
Novák zachytil rozehrávku domácích, zatáhl balonek do rohu hřiště a krásným krosem vybídl ke skórování Křesáka. Ten poslal balonek do odkryté branky a snižuje na 3:2
36:04
Hezká rozehrávka z rohu od Strakonic, střelu Šavrdy na poslední chvíli zablokoval Pilík
33:31
Po dlouhé době se hraje v 5 na obou stranách
33:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jiří Sloup (3:1).
33:18
Vykoupil vystřelil přes Řezanku a jeho střela asi trochu překvapila brankáře hostů a skončila v brance
31:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec bez asistence (2:1).
31:59
Slavia se dostává do vedení. Tkadlec nejprve trefil tyčku, po chvíli se k němu balonek vrátil a druhou střelou už překonal brankáře hostů
31:31
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:32
Hosté v plném počtu, začíná jejich dlouhá přesilovka
30:15
Velká šance domácích při hře 4 na 4, Suchý ale brankáře hostů nepřekonal
29:27
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:27
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
28:58
Závar před brankou hostů končí faulem domácích
28:32
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:11
Cisler hezky vyrazil nebezpečný pokus Housky
27:42
Malkus zadovkou našel Kuhajdu, ten ale branku také netrefil
26:35
V další šanci domácích byl Vykoupil. Jeho střela na vzdálenější tyč minula o kousek strakonickou branku
26:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý bez asistence (1:1).