1:0
1:1
1:0

FLORBAL JABLONEC - TJ Sokol Koberovy 3:2p
27. Marek Čeřovský, 55. Jan Malinovský, 65. Michal Král, N Michal Král - 7. Vojtěch Cvrček, 60. Jan Novotný; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Martin Maňák 38 - Lukáš Pfeiffer 52; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Dominik Reczai , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč Michal Král a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Leoš Kopáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč Lukáš Jarolímek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Adam Buriánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč Marek Čeřovský , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
64:59
65:00
Komentář trenéra domácích Javůrka: Bojovný zápas, což jsme čekali. Dlouho velmi vyrovnané utkání bylo snad oku lahodící a zcela určitě nervy drásající. Jsme rádi za 2 body, remíza po základní části je zasloužená, týmy jsou opravdu vyrovnané. Děkujeme soupeři za fér zápas a fanouškům za skvělou atmosféru.
65:00
Komentář trenéra hostů Jana Kováře: "Dramatické a vyrovnané utkání, ve kterém byly domácí a kousek lepší. Nás brzdila vyloučení a špatná koncovka. Gratuluji soupeři a děkujeme výborným divákům."
64:59
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král bez asistence (2:2).
63:07
Vyloučen hráč Lukáš Pfeiffer družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi.
60:00
60:00
59:09
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (1:2).
59:08
Timeout FLORBAL JABLONEC
57:56
Timeout TJ Sokol Koberovy
54:30
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Malinovský, asistoval Lukáš Jarolímek (1:1).
53:38
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
45:25
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
26:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marek Čeřovský, asistoval Lukáš Jarolímek (0:1).
25:35
Vyloučen hráč Michal Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
23:16
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
20:00
20:00
17:11
Vyloučen hráč Michal Král družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za zdržování hry.
09:58
Vyloučen hráč Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (-1:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Michal Reczai, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Marek Čeřovský, Zbyněk Hujer, Vojtěch Čivrný, Jan Malinovský, Lukáš Jarolímek