0:1
1:2
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC ORCA KRNOV 3:6
1. Ondřej Foldyna, 11. Adam Budnik, 53. Matěj Ševčík - 2. Jaromír Filip, 12. Jaromír Filip, 13. Jaromír Filip, 30. Jan Šulavík, 44. Tomáš Zakopčan, 55. Filip Svoboda; rozhodčí: Vladislav Tuček - Karel Pavelka; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Václav Raška 24 - René Frydrych 25; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dřeme, makáme, po zásluze vyhráváme. Děkujeme soupeři a rozhodčím za férové utkání.
59:59
Komentář trenéra domácí: Gratulujeme soupeři. Děkujeme nadšencům co pro nás odpořádali tento zápas a divákům. Mělo to naše tréninkové tempo. Pořád se zlepšujeme.
59:59
Střely 13:10. Celkem 28:30
54:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (3:6).
54:19
Vyloučen hráč Jan Běhal družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Jan Běhal (3:5).
43:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Ondřej Janáč (2:5).
40:59
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:59
Střely 6:8
29:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Filip Svoboda (2:4).
27:47
Vyloučen hráč Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:59
Střely 9:12
19:42
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:12
Vyloučen hráč Milan Otevřel družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
12:59
Vyloučen hráč Matěj Kortiš družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi.
12:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (2:3).
11:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (2:2).
10:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Matěj Ševčík (2:1).
03:58
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
01:41
00:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Adam Budnik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Filip Svoboda, Jaromír Filip, Dominik Fňukal
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Matěj Ševčík, Jan Běhal, Michal Bělaška, Martin Kubalík