2:3
- : -
FbC Písek

FbC Písek - 1. FbK Tábor 11:8
2. Michael Kolínský, 2. Michael Kolínský, 9. Jakub Mikeš, 11. Daniel Špírek, 11. Vladimír Lešek, 13. Michael Kučera, 24. Michal Cigánek, 29. Jakub Mikeš, 35. Daniel Kučera, 43. Daniel Špírek, 53. Daniel Špírek - 1. Miroslav Hloušek, 16. Daniel Babilon, 26. Jan Loskot, 31. Lukáš Holub, 37. Miroslav Hloušek, 47. Jiří Novák, 54. Jiří Novák, 56. Jiří Novák; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Jakub Vaňásek; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 28 - Miroslav Bouška 4, Luboš Zeman 20; po třetinách: 6:2, 3:3, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Laxní přístup v 1,třetině, kdy jsme dostali 4 góly, nás dostal do situace, kdy jsme museli dohánět gólové manko. Utkání jsme si tedy prohráli v 1.třetině. Děkujeme táborským fanouškům, kteří sem vážili cestu a gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Hanzlíka: Díky výborné 1. třetině jsme získali sebevědomí a vytvořili jsme si dostatečný náskok, který nám vydržel až do konce utkání. Tábor však během zápasu přidával na obrátkách a zápas byl otevřený ž do konce. Celkově musíme hodně zlepšit obrannou fázi. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Ještě musím do hlediště pozdravit strakonického zabijáka Lukáše Kurze. Podle zákulisních informací trénuje na tajňačku s Písečáky a je připraven posílit jejich béčko!
58:00
Tyče tu zvoní jak ve zvonici Chrámu matky Boží v Paříži
57:00
Kuty režíruje dramatickou koncovku utkání, je to starý lišák a Písečtí mají problém zabránit jeho jedovkám
56:26
Vyloučen hráč Michael Kučera družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
56:25
Neskutečný závěr utkání - Tábor je všude, Písek se jen brání
55:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Miroslav Hloušek (11:8).
53:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (11:7).
52:45
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Daniel Kučera (11:6).
52:44
Špíra využil menšího počtu hráčů na hřišti a nezištnou náhravku Kučeráka tečuje za bezmocného Zemana
51:20
Vyloučen hráč Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
51:19
Do zápasu zasahuje zvuk píšťalky Zbyňka Pěničky - Trky si jde odpočinout po diskutabilním vyloučení
45:00
Utkání sleduje 45 úžasných diváků. Děkujeme vrchnímu kotelníkovi Ondrovi Šarešovi a jeho smečce za vytvoření výborné atmosféry!
42:22
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Jakub Mikeš (10:5).
41:01
Samozřejmě posílá i pozdravy do Havlíčkova Brodu a speciálně své přítelkyni Míše (zatím) Součkové pusu
39:59
Skončila nám třetina, tak jdem na to (pro nedočkavce mám informaci, že průběžný stav po dvou třetinách je 9:5)
38:00
Udělejte si ještě jedno
36:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Jiří Novák (9:5).
35:38
34:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Michael Kučera (9:4).
31:19
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za držení.
30:40
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub, asistoval Pavel Korbel (8:4).
30:00
Začíná se jiskřit, jdu se koukat, udělejte si kafe pak přijďte...
28:02
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Pavel Šebelle (8:3).
26:29
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
26:28
Hostující Babilon poslal Kolína nedovoleným způsobem k zemi a jde se zchladit na trestnou
25:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Petr Kutner (7:3).
25:13
Trma-vrma před píseckou brankou končí střelou Loskota do horní poloviny písecké svatyně
23:38
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (7:2).
23:37
Po pěkné souhře tria Šéba - Kolín - Cigi zvyšuje posledně jmenovaný
22:00
Z táborské lavičky hřmí trenér Lukáš Muck: "Aktivně! Aktivně!"
20:00
20:00
Střely na branku: Písek 12 - Tábor 10
20:00
Právě se našemu špionážnímu týmu podařilo zjistit, že obávaný písecký bourač Tomáš Řepka Čekan dnes udělal testy pro rozhodčí. Hráči se tedy mají na co těšit. Prognostici očekávají, že rapidně vzroste počet vyloučených hráčů v našem regionu!
20:00
18:00
Špíra faulován ve vyložené brankové příležitosti - píšťalka sudího Vaňáska zůstává němá
17:00
Táborské gól povzbudil
15:54
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Daniel Babilon bez asistence (6:2).
15:53
Nešťastný zákrok milevského, pardón píseckého, Vlasty Dvořáka znamená snížení hostů na 6:2
12:42
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Daniel Špírek (6:1).
12:41
Kůča si zahrál na lovce pavouků a vyhnal je z růžku Zemanovi branky
12:40
Borci, brzděte, nestačím to psát...
10:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Jakub Mikeš (5:1).
10:32
Léša přivítal nového brankáře Zemana šmudlou z půlky hřiště
10:16
Timeout 1. FbK Tábor
10:16
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Pavel Šebelle (4:1).
10:16
Střídání brankáře. Nový brankář Luboš Zeman družstva 1. FbK Tábor
10:15
Špíra prosvištěl kolem hostujícího obránce a střelou k tyči poslal gólmana Boušku do sprchy
08:36
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Michael Kolínský (3:1).
08:35
Kapitán píseckých se do toho na půlce opřel a málem protrhl síť za zády bezmocného Boušky