0:3
1:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - DDM SANEXCZ Děčín IV 2:7
19. Michal Fürstl, 60. Aleš Linka - 4. Jan Fidler, 8. Jan Fidler, 14. Petr Vybíral, 21. Lukáš Vlček, 21. Šimon Pilek, 28. Petr Bořuta, 56. Petr Bořuta; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:0; využití: 0:3; diváků: 92; zásahy brankářů: Václav Frajt 47 - Jiří Přeučil 19, Simeon Trapani 33; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:1;
60:00
59:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Jakub Laurich (2:7).
59:00
Vyjádření trenéra domácích Lindnera: Spousta času odehraná v oslabení nás stála naději na lepší výsledek, hráče bych pochválil za nasazení i za rozhodnutého stavu,děkuji našim fandům za super atmosféru a podporu i přes nepříznivý vývoj. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
59:00
Vyjádření trenéra hostů Vážného: Soupeře jsme přestříleli, dali jsme víc gólů proto jsme zvítězili. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
55:41
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Jan Fidler (1:7).
54:44
Trestné střílení družstva DDM SANEXCZ Děčín IV neproměnil Šimon Pilek.
46:05
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Simeon Trapani družstva DDM SANEXCZ Děčín IV
40:00
40:00
27:32
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (1:6).
26:23
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:59
Vyloučen hráč Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:36
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Michal Záruba (1:5).
20:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Zdeněk Vážný (1:4).
20:00
Vyloučen hráč Jakub Laurich družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
18:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Michal Bočánek (1:3).
13:33
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Zdeněk Vážný (0:3).
13:11
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:09
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler bez asistence (0:2).
06:03
Vyloučen hráč Michal Bendl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:44
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Bořuta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Petr Vybíral, Petr Fišer, Petr Bořuta, Jan Fidler, Lukáš Vlček
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Jakub Laurich, Aleš Linka, Michal Bendl