2:2
0:0
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - Florbalová škola Plzeň A 3:4
10. Pavel Formánek, 38. Tomáš Holický, 38. Pavel Formánek - 5. Filip Tábořík, 6. Kryštof Lehečka, 21. Matěj Surák, 34. Ondřej Budek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 4 + Jan Novotný OS:2; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer 25 - Filip Šik 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hostí - Čechura: Soupeř nám ukázal, jak proměnovat gólové šance. Soupeři děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenére Domácích - Novotný: Včera nás nenechal pořadatel utkání zhodnotit, tak bych se k němu rád vyjádřil dnes. V Jindřichově Hradci rozhodla střelecká úspěšnost soupeře a naše 2 zkraty, kdy za pouhou minutu jsme byli schopni 3x inkasovat. Dnes rozhodla naše nedisciplinovanost a zbytečná vyloučení. Konečně jsme ale ukázali výkon hodný divizi a to stále nemáme díky absencím ani jednu lajnu kompletní. Proto nám souhra zatím skřípe.
59:45
Krásná střela domácích z půlky vytažená golmanem!
59:42
Vyloučen hráč Tomáš Pour družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:00
Timeout Florbalová škola Plzeň A
58:30
MInuta a půl do konce ovšem domácím borcům se nedaří prosadit.
55:53
Domácí útočník Bláha při samostatném úniku prověřil pozornost hostujícího gólmana, ten ovšem vytesnil míček maskou.
55:15
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
55:15
Rychlá porada pro domácí a jdeme na závěrečný tlak domácího týmu!
52:55
Bohužel přesilovka nepřinesla vysnění gól do sítě Plzně.
50:51
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za držení.
50:00
Máme za sebou první půlku poslední třetiny, hra je velmi rozkouskovaná díky malým faulům, ovšem tlak domácích po gólu stále sílí!
44:27
Velmi nebezpečné přečíslení 4 na 2 trestuhodně promáchl plzeňský útočník!
43:20
Domácí tým se žene za vyrovnáním!
41:30
Nebezpečně se rozvíjející útok bohužel zastavil hráč Plzně svojí hokejkou. Hra je momentálně ve velikém tempu nahoru dolu.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: FA 8 - 6 Plzeň
37:40
Neskutečná prohazovačka od mlaďocha Petra Bláhy a Pavel Formánek neskutečně zavěšuje do protipohybu! Domácí se dostávaj na dostřel jednoho gólu!
37:39
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Petr Bláha (3:4).
37:18
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Holický, asistoval Šimon Perek (2:4).
33:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Kryštof Lehečka (1:4).
33:10
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - osobní trest.
32:46
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:36
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:36
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
31:00
Domácí kotel šílí a žene domácí hráče dopředu!
29:25
Domácí ostrostřelec Pavel Formánek razítkuje břevno! Kontaktní gól je na dosah!
29:20
Michal Semotán neskutečně ve vzduchu zachytil hokejkou míček, který putoval na volného hráče před Kačerem!
25:45
Domácí obránce Stanislav Karas nekompromisně posílá protihráče k zemi! Tribuny šílí!
23:20
Plzeňský gólman se předvedl a výhozem nahrával až na svého kolegu, bohužel přehodil polovinu. Volný úder z půle pro domácí.
20:49
Plzeň bohužel trestá! Do odkryté brány se v přesilovce trefuje Matěj Surák.
20:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině FA 8 - 13 PLZEŇ
19:17
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:06
Přidává se i na důrazu! První větší srážky na hřišti!
17:37
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu, domácí se začínají dostávat do tempa!
16:10
Plzeňský zámek zase zafungoval, naštěstí pro domácí žádná střela nešla na bránu.
14:00
Po kontaktním gólu se hra přeléva ze strany na stranu, domácí z toho ovšem zatím nedokážou nic vytěžit.
09:17
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek bez asistence (1:2).
05:41
Po rozpačitém začátku utkání, nabírá hra na obrátkách a domácímu týmu se zatím moc v koncovce nedaří. Soupeř z Plzně zatím zaslouženě vede 2:0.
05:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Filip Tábořík (0:2).
04:13
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Filip Tábořík, asistoval Bořek Ozom (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Tomáš Pour, Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák, Jonáš Janata
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Michal Semotán, Radek Vobr, Jan Novotný, Pavel Formánek, Petr Bláha