3:2
3:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Slavia Praha 8:4
2. Boleslav Kytka, 9. Dalibor Nigrin, 21. Richard Klíma, 33. Boleslav Kytka, 36. Richard Klíma, 44. Boleslav Kytka, 56. Richard Klíma, 58. Ondřej Zelený - 15. Ondřej Otáhal, 17. Martin Fojtík, 25. Roman Malík, 28. Roman Malík; rozhodčí: Petr Herman - Milan Baloun; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 22 - Dominik Řečník 21; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:0;
60:00
Střely celkem - SKV 29. Slavia 26
60:00
Střely po třetí třetině - SKV 8, Slavia 4
60:00
Komentář trenéra domácích (Boleslav Kytka): V 1. třetině jsme doplatili na nedůraz v obraně, ale ve zbytku zápasu jsme to zlepšili a ukázali jsme sílu v koncovce.
60:00
Komentář trenéra hostí (Ondřeje Otáhala): Mix dravého mládí a zkušenosti, na který jsme dnes nestačili. Vynikající lekce ze startu sezóny. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00
57:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Vojtěch Máca (8:4).
55:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Ondřej Zelený (7:4).
43:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Jakub Jestříbek (6:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině - SKV 12, Slavia 10
40:00
35:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Vojtěch Máca (5:4).
32:31
27:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Roman Malík, asistoval Filip Bílek (3:4).
25:11
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra rukou.
16:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Roman Malík (2:2).
14:15
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (2:1).
11:18
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Richard Klíma (2:0).
06:38
Vyloučen hráč Jakub Šuťák družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
01:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Jakub Záň (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Antonín Štička, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vojtěch Máca, Richard Klíma, Dalibor Nigrin, Vít Neuman, Ondřej Zelený