1:2
0:5
- : -

Hippos Žďár n/S. - Pacovští Honzíci 3:8
10. František Macháček, 14. Ondřej Dvořák, 26. Ondřej Dvořák - 20. Matěj Doubek, 27. Adam Škoda, 40. Matěj Doubek, 43. Matěj Doubek, 49. Michal Hošek, 52. Tomáš Voldřich, 57. Adam Škoda, 60. Tomáš Dohnal; rozhodčí: Zdeněk Rada - Miloš Janda; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 26 - Jan Máca 40; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:5;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Filipa Dvořáka: Zasloužené vítězství hostů. My asi budeme hledat střelce. Ve hře pět na pět jsme na útočné polovině jaloví. Dnes teda i díky dobré obraně hostů. Máme nad čím přemýšlet.
59:59
Komentář asistenta hostí: Utkání bylo od samého začátku vyrovnané. Ovšem zlepšení herního systému a především dodržením disciplíny jsme dnešní fyzicky náročné utkání zvládli a bereme za víkend zasloužených šest bodů. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Děkujeme za sledování našeho přenosu a budeme se těšit na viděnou.
59:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal bez asistence (3:8).
58:40
Domácí mužstvo odvolalo brankáře.
58:31
Timeout Hippos Žďár n/S.
57:50
Hosté kontrolují stav utkání a nepouští domácí hráče do žádných šancí.
56:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (3:7).
55:05
Hra je momentálně vyrovnaná bez větších střeleckých šancí.
51:24
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Voldřich, asistoval Matěj Doubek (3:6).
50:20
Aktuálně sledujeme vysoké tempo utkání, kdy se domácí celek snaží vrátit do utkání. Hra se přiostřuje.
49:45
Hosté těží z vyšší produktivity a důslednosti.
48:51
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Milan Paták (3:5).
48:20
Hosté se ubránili a hra se opět vyrovnává.
47:00
Domácí uzamkli protivníka před brankou a pokouší se využít přesilovku.
46:12
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
44:30
Hosty vstřelená branka nakopla a momentálně jsou rychlejší a agresivnější. Tempo se zvyšuje a koukáme na rychlí florbal.
42:15
Hosté se vymanili z tlaku a ihned to neslo ovoce v podobě vstřelené branky
42:06
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (3:4).
41:00
Domácí si na začátku třetiny budují tlak a drží balón na svých hokejkách.
40:00
40:00
39:58
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Škoda (3:3).
39:40
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
38:30
Tempo hry se uklidnilo a je to spíše o individuálních chybách než o šancích.
37:09
V této fázi hry sledujeme boj o střední pásmo.
32:51
Po útočné akci domácích došlo ke střetu hráče s brankářem hostí. Ten je otřesen, ale vypadá to, že bude v pořádku pokračovat dál.
30:00
Hra je vyrovnaná, ale střel je minimum.
27:10
Hosté rychle odpověděli na obdržený gól a opět dotahují skóre. Hra je svižná a plná individuálních akcí.
26:11
25:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Filip Dvořák (3:1).
24:21
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
23:30
Brankáři obou týmů zatím likvidují všechny střely, které začínají být víc a víc nebezpečné.
21:20
Druhá třetina začala ve vysokém tempu. Hra se přelévá ze strany na stranu a obě mužstva si začínají vytvářet množství šancí.
20:00
20:00
19:54
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (2:1).
15:44
Domácí už hrají v plném počtu.
14:00
Tempo hry se stupňuje. Po využité přesilovce jde domácí tým do oslabení.
13:44
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
13:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (2:0).
12:12
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Macháček, asistoval Vít Karásek (1:0).
09:35
Gól padl po pěkném uvolnění domácího útočníka za bránou a rychlém zasunutí na bližší tyč.
09:30
Hosté se dostávají do mírného tlaku, ale vše je zatím beze střel.
07:30
Hosté nastřelili tyč, ale branka nepadla.
06:30
Hra je plná chyb, a proto se hraje více ve středu hřiště.
05:00
Utkání je vyrovnané, ke střelám se mužstva dostávají minimálně a většina střel je blokována.
02:30
Obě mužstva zatím hrají opatrně a soustředí se na zodpovědnou obranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Petr Diviš, Michal Hošek, Matěj Doubek, Milan Buřič, Tomáš Krátoška
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Michal Hrubý, Vít Petříček, Daniel Halm