2:0
1:1
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:1
8. Jakub Šimánek, 9. Jan Sláma, 12. Jan Sláma, 35. Adam Obertan, 38. Radovan Kubek, 60. Radovan Kubek - 52. Matouš Hrdina; rozhodčí: Filip Novák - Michal Šafář; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 18 - Daniel Jiruška 27; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:1;
60:00
59:59
Střely na branku Domácí : 13 Hosté : 7 Celkem Domácí 33 Hosté 19.
59:59
Komentář trenéra hostů Adamce: Mizerná produktivita stále se opakují chyby. Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji za férový zápas.
59:59
Komentář trenéra Domácích pan Davida Černého: Chtěli jsme napravit včerejší prohru a hlavně se soustředit od 1. minuty, což se nám povedlo. Díky tomu jsme si vytvořili rozhodují náskok, který už jsme nepustili. Druhá a třetí třetina nám ale ukázala, že máme co zlepšovat. Děkujeme soupeři za fair play. Přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
59:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (6:1).
59:10
Kubek vzal těd všechno na sebe ale trefuje jen tyčku.
59:07
Vyloučen hráč Roman Kristek družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
59:06
Kristek tvrdě zasáhl Petra Jindru a jde si sednou na 2 minuty.
51:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Ondřej Pokorný (5:1).
51:54
Čistý štít Tomáše Ferdana je pošpiněn.
51:46
Ostřejší zákrok Petra Jindry byl potrestán jen standartkou
51:15
Dačice i v oslabení drží míček za brankou soupeře.
50:45
Vyloučen hráč Jakub Šimánek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:44
Hostům se nedaří ani přesilovce ohrozit Tomáše Ferdana
48:29
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
48:28
Přátelská hra končí. Na trestnou lavici míří Filip Šlápota.
48:11
Hostům se nedaří si vypracovat nebezpečnou šanci.
47:06
Pavel Stejskal našel Michala Obertana který v souboji bohužel ztrácí hůl.
45:18
Radovan Kubek však nenašel místečko ve zdi soupeře.
45:17
Před brankoviště sekera na Radovana Kubka. Dačice bude zahrávat slibnou standartku.
40:30
I ve třetí třetině hra pokračuje v mírném přátelském stylu.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku Domácí: 11 Hosté: 8
39:18
Tomáš Ferdan se krásně proletěl ve svém brankovišti, míček však letěl moc vysoko.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Michal Obertan (5:0).
37:33
Kombinace Radovana Kubka s Michalem Obertanem končí 5. gólem Dačic.
34:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adam Obertan, asistoval Jiří Sedláček (4:0).
34:47
Na uvítanou se nám prosazuje i novic Adam Obertan,
31:45
Postupný útok Dačic končí nepovedenou střelou Michala Obertana.
30:10
Obrovskou hrubku udělal Tomáš Kubek když nahrál protihráči Jiruškovi, jehož omyl však napravil Ferdan.
28:44
Odražený míček si našel Jakub Šimánek. Trefuje pouze boční síťku.
27:54
Do první vážnější akci Dačic ve druhé části se dostal Petr Jindra ale míček mu v posledních chvílích odskakuje za mantinel.
23:45
Kelen to vyřešil a Kubek opět běhá.
23:44
Na zemi v bolestech se svíjí Radovan Kubek.
23:00
Z florbalového důchodu přijel Dačické kluky podpořit Daniel Holeček.
21:11
Do druhé části lépe vstoupili hráči Letohrad a jejich krásnou akci zastavil ještě hezčí rozštěpem Ferdan.
14:01
Pavel Stejskal přečetl úmysl soupeře a získal míček ale jeho střela byla zblokovaná.
12:20
Letohrad se dokázal dostat na půlku Dačic ale špatnými přihrávky o pásmo přicházejí.
11:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Oldřich Pecha (3:0).
11:54
Jan Sláma dává na 3:0
11:25
Letohradu se pořád nedaří projít přes obranu Dačic
09:51
Až brankář Jiruška zastavil samostatnou akci Oldy Pechy.
08:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Petr Jindra (2:0).
08:10
I druhý junior Domácích skróruje.
07:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jiří Sedláček (1:0).
07:13
Svůj první gól v mužích dává Jakub Šimánek.
06:55
Kubek prohrál souboj s Majvaldem. Ten se dostal do zakončení a míček jen lehce minul branku Tomáše Ferdana
04:46
Následná střela od Pavla Stejskala bránu neohrozila.
04:45
Michal Obertan našel crosovou přihrávkou Jakuba Šimánek, který byl faulován.
02:45
Hráči Letohrad jsou teď kombinují na své půlce,ale neví si rady s obranném postavení Dačic.
01:45
Další střela tentokrát od Radova Kubka lehce míjela levou tyčku.
00:35
První akce zápasu se dostali Dačice. Šance ale skončila faulem Jiřího Sedláčka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Jiří Sedláček, Jakub Šimánek, Radovan Kubek, Adam Obertan