1:3
0:3
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:6
17. Filip Bořík, 24. Filip Bořík - 39. David Malkus, 39. Tomáš Suchý, 40. Filip Štědrý, 50. Adam Tkadlec, 51. David Malkus, 58. Stanislav Fencl; rozhodčí: Vojtěch Šveiger - Jakub Šimek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Fousek 31 - Jiří Cisler 13; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:3;
60:00
59:59
Komentář domácí : Děkujeme soupeři za zápas. Dále chceme Barochovi popřát do nové sezony více golů, než dneska předvedl je vidět, že odchod z Domažlic do Slavie byla chyba.
59:59
Komentář vedoucího hostů: Zápas jsme vyhráli zlepšeným pohybem v druhé polovině utkání. První gól nás nabudil, potom už to bylo lehčí. Výhru sice máme, musíme se ale poučit do dalších zápasů
57:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Jiří Löffelmann (2:6).
56:23
Vyloučen hráč Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
50:40
Timeout SK Jiskra Domažlice
50:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Lukáš Zápal (2:5).
49:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec, asistoval Ondřej Baroch (2:4).
49:59
hosté se prosazují kdy po střele Barocha do tyče dorazil míček do sítě Tkadlec.
46:53
stále více aktivnější tým hostí tlačí soupeře ,ten však zatím změnu skore nepřipouští.
43:26
Vyloučen hráč Vojtěch Jahn družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:59
střely ve druhé třetině 6:15
39:59
Pro domácí tohle byla studená sprcha před koncem druhé části a budou muset ukázat velké odhodlání pokud budou chtít skore překlopit na svou stranu.
39:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Adam Tkadlec (2:3).
39:02
Hosté během půl minuty převrací skore na 2:3 z pohledu domácích .
38:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Lukáš Pilík (2:2).
38:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Stanislav Fencl (2:1).
35:40
hosté v neustálém tlaku ovšem Fousek zatím stoprocentní.
29:33
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:47
Hra se postupem času drobet vyrovnala a tým domácích se dostává k více brejkovým příležitostem .
23:44
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Jan Holub (2:0).
23:44
Bořík je dnes při chuti a skoruje po výborném prohození Holuba.
20:00
20:00
19:59
střely po první části 5:9
16:07
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Jakub Nechoďdomů (1:0).
16:07
Tým domácích z ojedinělé šance skoruje,kdy se po přiklepnutí hráče Nechoďdomů prosazuje sváteční střelec Bořík.
08:44
Tým hostí zatím je lepším týmem a tým domácích zatím k ničemu nepustil. Ovšem skore stále nerozhodné.
04:45
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:13
Tým slavie je zatím po většinu času na balonku a vytvořil si i více brankových příležitostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Šveiger a Jakub Šimek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Ondřej Baroch, Filip Štědrý, Tomáš Vykoupil, Stanislav Fencl
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Martin Andrle, Jan Holub, Robert Kubica, Milan Pivoňka, Filip Bořík