1:3
4:2
- : -

FbC Asper Šumperk - 1. FBK Eagles Orlová 9:6
12. Jiří Trávníček, 12. Štěpán Maixner, 13. Jiří Trávníček, 17. Petr Matěj, 31. Ondřej Mrázek, 43. Jiří Trávníček, 59. Michal Šíma, 59. Jan Mannl, 60. Jiří Trávníček - 11. Jakub Závoda, 22. Adam Kučera, 23. Martin Tököly, 33. Tomáš Milerský, 42. Adam Kučera, 54. Martin Malínek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 7:5 + Adam Krmášek 5; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Malínek 17 - Ondřej Holman 11; po třetinách: 4:1, 1:3, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas ovlivnila naše děsná 1. třetina. Pak jsme se zvedli, ale vždy jsme se nadřeli na gól a pak jsme po vlastní chybách dostali gól. Šumperk jde letos na postup. Děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích OM: Dnes to nebylo špatné, ale umíme hrát i líp. Musím ocenit výkon druhé lajny, tento víkend jí sedl. Musíme přidat na střelecké aktivitě. Děkujeme soupeři i rozhodčím za kvalitní utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: 6:6.
60:00
59:38
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
59:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (9:6).
58:14
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (8:6).
58:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (7:6).
57:44
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 5 minut za hrubost.
55:57
Orlová opět předvedla svoji agresivitu
55:00
Zápas je velmi vyrovnaný
53:20
Vlastní branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Martin Malínek (6:6).
52:30
Skvělá akce Asperu, ale bez gólu
50:19
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
42:07
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (6:5).
41:54
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
41:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (5:5).
33:20
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:07
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
32:34
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jiří Šrámek (5:4).
32:12
Orlová neustále přestřeluje branku
30:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Vařeka (5:3).
29:29
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
29:29
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
28:49
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
28:04
Hruban je nekompromistní
25:15
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
25:15
Manl získal Asperu přesilovku
22:05
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Adam Kučera (4:3).
21:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Tomáš Milerský (4:2).
21:16
Orlová využila přesilovky
20:56
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Poměr střel 5:10
20:00
19:09
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
16:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (4:1).
12:40
Asper soupeře překvapil 3 rychlými góly
12:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Matyáš Zapletal (3:1).
11:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Štěpán Maixner bez asistence (2:1).
11:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (1:1).
10:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Tomáš Milerský (0:1).
09:47
Orlová je v plném počtu
08:26
Asper se snaží využít přesilovky
07:47
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.