0:1
3:0
- : -

ASK Lovosice - LFP - Florbal Sokolov 6:3
4. Lukáš Rudiš, 12. Martin Myslík, 13. Jakub Kroupa, 44. Adam Jelínek, 51. Ondřej Pšenička, 57. Lukáš Rudiš - 7. Patrik Soukup, 19. Lukáš Konvalina, 35. Lukáš Konvalina; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:4; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 20 - Ondřej Heimerle 12; po třetinách: 3:2, 0:1, 3:0;
60:00
59:59
JE TO TADY, po hoooooooooodně dlouhé době vítězství v lize pro Lovosice, navíc po pěkném výkonu.
59:59
střely ve třetí třetině: Lovo 5, Sokolov 11
59:59
Děkujeme za pozornost a těšíme se na dalším ligovém zápase v Chemiku na počtenou
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas, divákům za podporu. Po měsíci a čtvrt společných tréninků se tým dostal do pohody po loňské sezóně a porazil loňského vítěze soutěže. Děkuji celému týmu.
59:59
Komentář kapitána hostí: Nekoncentrovaný přístup, nespočet chyb a větší nasazení soupeře. Jinak to skončit nemohlo. Děkujeme soupeři za utkání.
59:34
Pšenda vybojoval faul na půlce,
58:55
minuta pět veřin do konce, udrží domácí tříbrankový náskok? Zatím to vypadá, že ano, kontrolují míček a nepouštějí Sokolov do hry
57:14
Kuba Rudiš nejenže umí chytat, ale umí si i postavit branku. Teď střela sokolovského snipera do tyčky
56:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Tomáš Rudolf (6:3).
56:39
ale ono to půjde, a né, že né.... Tomáš Rudolf namazal a Luky Rudiš uklízí nad pravou nohu gólmana
56:14
nejprve tutovka domácích, Kavalír trefuje golmana. Vzápětí brejk Sokolva, ale zakončení do třetí řady v hledišti
55:27
kluci nám v rohu rozšlápli míček, buly
54:50
Vyloučen hráč Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra na zemi.
54:11
Rudiš L. krosem na Kavalíra, ten branku míjí. Vzápětí hra hostí na zemi a výhoda pro domácí
53:32
Sokolov v plném počtu, početní výhoda domácích nevyužita. Vzápětí střela zelených mimo.
52:32
domácí utahují šrouby, Holub s Dvořákem neuklidili skákající míček z brankoviště do brány. Skvěle brankář Sokolova
52:02
Holub promáchl sám před prázdnou brankou
51:29
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:29
a v krátké době další vyloučení na straně Sokolova, zkusíme si další přesilovku
50:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Pšenička, asistoval Vojtěch Helis (5:3).
50:56
během pěti - deseti vteřin ale tři rychlé střely a nakonec Pšenička využívá přesilovku
50:21
první minuta přesilovky se ale hraje u domácí branky
49:32
Vyloučen hráč Pavel Batista družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:32
tak doácí mají podruhé možnost hrát přesilovku, promění ji?
47:00
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Štěpán Mosler.
47:00
hráč Sokolova neproměnil trestné střílení, Rudiš si počkal na blafák a byl u své pravé tyče včas
45:45
Vyloučen hráč Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
45:45
a popáté sekání, Lovosice si opět potrénují oslabení - tentokrát se neudržel Pšenda
43:20
skvělý Rudiš v domácí brance, Sokolov blízko vyrovnání, ale parádní semafor domácího gólmana byl proti
43:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Adam Jelínek, asistoval Lukáš Rudiš (4:3).
43:00
po třech minutách bláznění nahoru dolů se po mantinelu prodral Lukáš Rudiš a naservíroval Adamovi Jelínků, jehož střela k tyči se ujala
41:18
rudiš nejprve vyrazil střelu sikolovského obránce z půlky a poradil si i z dorážkou z malého brankoviště
40:01
Tak konečně jsme vyhráli úvodní buly ve třetině. Vzápětí Tom Rudolf promáchl, ale sokolovští posílají míček do autu
34:56
Vyloučen hráč David Ladžon družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:56
tak se podíváme, jak mají přesilovk nacvičené Lovosice
34:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina bez asistence (3:3).
34:21
páté oslabení už se ubránit nepodařilo, Konvalina z velkého brankoviště nedal Rudišovi šanci
32:53
Vyloučen hráč Matěj Čapek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
32:53
Čapulinda nejprve osovobodil tým z tlaku hostí, ale pak hasil sokolovský bejk a jde si sednout - páte oslabení
31:10
Čermák sám před brankou zelených, ale trefuje gólmana do masky
30:22
domácí v plném počtu. A opět úspěšná aktivní obrana...
28:21
Vyloučen hráč Adam Jelínek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
28:21
my z házenkářskéh o města na to tolik nekoukáme, ale rozhodčímu se nelíbil zákrok Adama Jelínka rukou a opět jsme ve 4
26:45
Pšenda sám mezi tři sokolovské, to nemohlo dopadnout dobře.... nedopadlo
26:21
drsný souboj za domácí brankou, rozehrávka pro domácí
24:10
propagační střela Ondry Pšeničky, vzápětí lovosický brejk dva na jednoho, ale Pšendovi přišel míček pod nohy... nic z toho. Vzápětí Pšenda jemně upozorněn svým trenérem, že přece jen by mohl jít na střídačku trochu rychleji
23:18
i třetí oslabení ubráněno, dokonce se nám při bránění předvedla i juniorská čtveřice. vše OK, pokračujeme v pěti
21:18
Vyloučen hráč Jan Kotán družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
21:18
a do třetice sekání - tentokrát si nedal pozor Koty a už tu oddechuje u stolku časoměřičů
20:00
20:00
19:59
střely na branku: Lovosice 8 - Sokolov 9
18:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Aleš Hoch (3:2).
18:01
ale na tohle už byl domácí brankář krátký - brejk 2 na 1 řeší sokolovští chladnokrevně do prázdné
17:45
ze střídačky hostů slyšíme výzvy ke vstřelení branky. Dlužno dodat, že k tomu nebylo daleko, ale Rudi je proti
16:21
do hry se v černém dresu zapojují i naši junioři a vůbec s nevedou špatně
15:00
hra nahoru dolů - střídají se nebezpečné situace před oběma brankami, oba gólmani neprůsřelní
12:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jan Kotán (3:1).
12:45
nedáš dostaneš - hned z protiútoku Kroupič vymotal na manťáku obránce a nadvakrát zavěšuje do branky Sokolova
12:30
trma vrma před domácí brankou, ale hasí Rudi
11:02
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Myslík, asistoval Michal Holub (2:1).
11:02
ale ukazatel skóre posunují Lovosice - Majkl Holub nahazoval od půlky a na brankovišti protečoval Martin "YZL" Myslík přesně mezi tyč a koleno gólmana
10:47
oslabení nám jdou, hrajeme v plném počtu a stav nezměněn.
09:46
černé dresy v oslabení zase aktivní, faul na Toma Rudolfa za brankou Sokolova.
08:47
Vyloučen hráč Ladislav Čermák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
08:47
a opět jsme moc mávali hokejkou, tentokrát si jde sednout Láďa Čermák, opět za sekání
06:22
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Ondřej Rachunek (1:1).
06:22
a máme vyrovnáno, Rudi v brance sice zkrotil první střelu, ale míček se ze skurmáže vykutálel přímo na hokekju hráče Sokolova, který v pohodě vyrovnává
05:00
a už v plném počtu prověřil hostující gólmana Kuba Kroupa. Gólman hostí, ale skvělé.
04:43
zbytek oslabení přežili domácí bez úhony
03:17
03:17
Hra ve čtyřech domácím svědčí, aktivní napadání přineslo své ovoce a Lukáš Rudiš vymetá pavučinky v sokolovské brance
02:38
Vyloučen hráč Ondřej Kavalír družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
00:29
Nevypadá to na ospalý zápas, hned v úvodní půlminutě náznaky šancí na obou stranách.
00:01
Vítáme vás u prvního ligového zápasu lovosického ASK v nové sezoně.
00:01
Úvodní buly pro hosty hrající ve zelených dresech, domácí v tradiční černé
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Patrik Slezák, Matouš Tesař, Patrik Soukup, Ondřej Rachunek, Štěpán Mosler
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Vojtěch Helis, Adam Jelínek, Tomáš Ultsch, Ladislav Čermák, Jan Kocourek